9 923 10

Кіберполіція попередила про новий вид шахрайства з доставкою посилок

телефон,мошенники

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Фахівці відомства дали поради, як не втратити свої гроші:

  • не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями;
  • отримуйте дані про надходження посилки на лише офіційному сайті поштового сервісу або у застосунку;
  • перевіряйте правильність URL-адреси сайту перед введенням конфіденційних даних — навіть найменша невідповідність може означати, що користувач потрапив на фішинговий сайт;
  • заведіть окрему інтернет-картку для онлайн-шопінгу, на яку переказуйте лише ту суму, що необхідна для оплати;
  • сплачуйте гроші після отримання товару аби мінімізувати ризики втрати коштів;
  • не повідомляйте стороннім особам коди-підтвердження, які приходять у SMS-повідомленнях або безпосередньо у застосунки.

Водночас при розголошенні платіжної інформації Кіберполіція радить негайно звернутися до банку та заблокувати карту.

Топ коментарі
+6
Судити требо й нахер посилати не потенційних жертв злочину , а телефонних злочинців .

Як це гидко виглядає постсофкоїдний снобізм певних кіл тих , хто йще учора сам ледь доплендав , яка різницям між Лінусом Торовальдсем й Лінуксом ФедОра .
Я 35 останніх років працюю з софтвером й його ж виробляє , але життя навчило поважно відноситися до тих , хто мало кумекає в твоєму особистому фаху . Саме тому Білл Гейтс геній й перший міліардер в галузі високих технологій , що поважливо відносився до сами "тупих" юзвергів .
Требо знати дуже багато , мати кілька вчених ступенів що зрозуміти , наскільки усі ми знаєм мало й наскільки усі ми вразливі якщо призирливо ставимося один до іншого .

Поважайте тих , хто виробляє хліб який ісите й не поважате тих , хто чи прямо , чи опосоредкованно цей хліб відбирає !!!
показати весь коментар
19.02.2024 16:07 Відповісти
+3
Не вистрибуйте з трикотажу ... Я терпіти не можу снобізнму навіть академічних кіл . А тим більш тих , хто нахапався по-верхах знань про "********" штучки-дрючки . Й слово "халява" має арамейське походження , бо халяв на івріті це просто "молоко" , яке розвавали бідним більш заможні іудеї . Тобто це дуже поважне явище канотація . Коли люди діляться з тими , в кого нема навіть на молоко грошей . Мене завжди шокувало ставлення до хомлесів , до хворих людей певних інших .
Звітки стільки призирства до тих , хто не через добрі умови життя став "любителем халяви" ?!

Я не поважали лише кріміналітет (як до паразитів й шкідників) , а інші люди для мене брати , які роблять цю Землю крайщею , бо трудяться .
Й може саме через цю мою позицію мені кілька разів вже загрожували вбити , бо єдині на ким я стебаюся , над ціми шахраями й вожу їх за ніс прикидаючись "фраєром ушастим" й змушуючи марно витрачати на мене їх час . А людям праці я можу 5 разів пояснювати , як позбавитися тих опаришей роду людського .
Моя дженда в тому полягає , що кожний користний людянин має право на щасття , на добробут , на правду й свободу поза залежності від його інтелекту й різним здібностя . Тільки той , хто вибрав собі шлях -- жити за рахунок праці інших тільки той жодної поваги в мене не має й жодного права на щасття а хоч він "професор Маріарті" .
А Ви тут демогогічно спробуєте виправдовувати існування цієї мерзоти (шахраїв) через те , що мовляв люди в Україні настільки доведені до вітчаю й злиднів , що мовляв "******* халяв" . Бабуся моєї доньки усе життя пропрацювала геодесисткою . Це високо кваліфікованний фах (будь де у світі) пов"язанний як з ментальною працєю , так й важко физичною . Та й йще ... Ви колись пробували "нівелір" тримати на морозі в мінус 25 ?! А отримала "теща" пенсію майже мінімальну .
Й я був готовий перегристи глотку кожному , хто б назвав цю трудягу "любителькою халяви" .
показати весь коментар
19.02.2024 18:42 Відповісти
+1
Єдиний засіб не потрапит до рук шахраїв . Не робити жодних делових пересувать будь чого по телефону -- тим більш з незнайомими . Хто знає іноземні мови -- крайще відповітати : I don't speak on your language of russian pigs,

Требо завджи мати на увазі , що а ні поліція , а не банковські працівники ніколи й не при жодних умовах не мають право робити телефоном . Копи й державні робітники при жодних умовах не мають право телефонувати будь кому на будь якій мові , крім державної . Причому -- будь де й в будь якій країні . Наприклад -- Ви поїхали в Італію , чи Францію . Там копи по телефону не мають право переходити на іншу мову . Французький "фараон" , звертається до вас "па-рюзькі" .
Шахрай з якоїсь мухосранської зони !
показати весь коментар
19.02.2024 15:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якщо люди в 2024 році не в стані розібратися чи на фейковому сайті чи застосунку вони знаходяться чи на оригінальному то хто їм суддя
показати весь коментар
19.02.2024 15:43 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2024 16:07 Відповісти
Що ти несеш? Зараз варто переглянути 5 хвилинне відео як відрізняти фішингові сайти від оригінальних і людина буде знати що до чого. Тут не треба мати вищу освіту щоб з цим розібратися. А якщо любителі халяви бачачи повідомлення "Тільки сьогодні ми надаємо мегавигідні знижки на наші товари в 90%!!! Спішіть до 24:00 купити товари про які ви так довго мріяли по небачених цінах!!!" і жадібні лохи розвісивши вуха на які накинули лапшу біжать аж бігом переходити за посиланням і вводять там свої дані і дані картки то хто їм винен? тут відповідальність і на самих недалеких людях. Мозги треба включати,і тут не треба мати супермегазнання щоб розібратися в цьому питанні.
показати весь коментар
19.02.2024 17:14 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2024 18:42 Відповісти
Для чого ти мені розказуєш про те,що ти можеш терпіти,а що не можеш,думаєш мені це інтересно? У мене є своя думка на рахунок фішингових атак і людей котрі на це все ведуться. Я її сказав. Якщо у тебе інша ради бога. Думай як хочеш. Але не треба прибігати і навязувати мені свою істину. Фішингові атаки це самий примітивний розвод. І він в першу чергу розрахований на недалеких людей.
показати весь коментар
19.02.2024 20:08 Відповісти
Шо ти верзеш?! Вже стомільйон раз попереджали людей що не переходьте за посиланнями і взагалі не вступайте в розмови по телефону буцімто представниками банків і що банки ніяких питань по телефону не вирішують, а тільки можуть в крайньому випадку запросити до свого відділення. Наприклад я вже не молода людина, якщо і користуюсь інтернетмагазинами то замовлення забираю тільки у відділенні тої чи іншої пошти, і тільки з післяплатою. Передоплату роблю тільки якщо покупка до 500 грн. і тільки на картку свого банку де я можу подивитись прізвище і ініціали власника картки на яку перераховую кошти.
показати весь коментар
19.02.2024 17:29 Відповісти
Єдиний засіб не потрапит до рук шахраїв . Не робити жодних делових пересувать будь чого по телефону -- тим більш з незнайомими . Хто знає іноземні мови -- крайще відповітати : I don't speak on your language of russian pigs,

Требо завджи мати на увазі , що а ні поліція , а не банковські працівники ніколи й не при жодних умовах не мають право робити телефоном . Копи й державні робітники при жодних умовах не мають право телефонувати будь кому на будь якій мові , крім державної . Причому -- будь де й в будь якій країні . Наприклад -- Ви поїхали в Італію , чи Францію . Там копи по телефону не мають право переходити на іншу мову . Французький "фараон" , звертається до вас "па-рюзькі" .
Шахрай з якоїсь мухосранської зони !
показати весь коментар
19.02.2024 15:57 Відповісти
поліція після перегляду фільму "Бджоляр" шле меми тим хто не дивився фільм