836 0

Російські окупанти обстріляли два газосховища "Нафтогазу"

газу,сховище,псг,газосховище,підземне

Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України".

"Рано вранці 11 квітня ворог атакував два ПСГ України. Сховища продовжують працювати", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що фахівці займаються ліквідацією наслідків обстрілу.

Поранених чи загиблих унаслідок обстрілів не було.

Як повідомлялося, у ніч проти 11 квітня російські військові атакували дронами та ракетами об’єкти енергетичної інфраструктури у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській, а також Одеській областях.

За ніч ворог випустив по Україні 82 повітряні цілі: 20 крилатих ракет, 6 "Кинджалів", 12 ракет С-300, 4 КАР Х-59 та 40 "шахедів". Силам ППО вдалося збити 57 повітряних цілей.

Завантаження...