Дефіцит кадрів: Мінсоцполітики пропонує бізнесу активніше наймати осіб із інвалідністю та жінок

Про це заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час круглого столу, передає Укрінформ.
"Наша мета – створити рівні умови для всіх, хто бажає працювати, і окремо турботу та увагу ми звертаємо на ті категорії, яким на ринку праці складніше конкурувати, в першу чергу – на людей із інвалідністю", – сказала Жолнович.
За її словами, з цією метою Мінсоцполітики вже підготувало законопроєкт №5344-д, який запроваджує низку інструментів для заохочення роботодавців працевлаштовувати осіб із інвалідністю.
Серед таких умов:
- розширено субсидіювання облаштування робочих місць для людей із важкою інвалідністю,
- організована послуга соціального супроводу як для людини з обмеженими можливостями, так і для колективу, в який вона приходить працювати.
За словами радниці міністра соціальної політики Олени Кульчицької, станом на сьогодні в Україні працевлаштовано трохи більше 450 тис. людей із інвалідністю із 2,7 млн. При цьому близько 1,5 млн з них мають третю групу інвалідності і не потребують особливих пристосувань робочих місць.
Як повідомлялося, через масовий виїзд українців за кордон та мобілізацію більшість роботодавців в Україні зіткнулися з дефіцитом кадрів.
Детальніше читайте в матеріалі: Немає робочих рук: в Україні дефіцит кадрів та зростання зарплати
Сам пішов в окопи, а бізнесу рекомендує
***********
Інваліди зараз всі в ТЦК працюють.
Чи Мінсоцполітики хоче, щоб жінок і в бізнесі активніше лупцювали милицями? )))