2 892 22

Дефіцит кадрів: Мінсоцполітики пропонує бізнесу активніше наймати осіб із інвалідністю та жінок

інвалідність

Про це заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час круглого столу, передає Укрінформ.

"Наша мета – створити рівні умови для всіх, хто бажає працювати, і окремо турботу та увагу ми звертаємо на ті категорії, яким на ринку праці складніше конкурувати, в першу чергу – на людей із інвалідністю", – сказала Жолнович.

За її словами, з цією метою Мінсоцполітики вже підготувало законопроєкт №5344-д, який запроваджує низку інструментів для заохочення роботодавців працевлаштовувати осіб із інвалідністю.

Серед таких умов: 

  • розширено субсидіювання облаштування робочих місць для людей із важкою інвалідністю,
  • організована послуга соціального супроводу як для людини з обмеженими можливостями, так і для колективу, в який вона приходить працювати.

За словами радниці міністра соціальної політики Олени Кульчицької, станом на сьогодні в Україні працевлаштовано трохи більше 450 тис. людей із інвалідністю із 2,7 млн. При цьому близько 1,5 млн з них мають третю групу інвалідності і не потребують особливих пристосувань робочих місць.

Як повідомлялося, через масовий виїзд українців за кордон та мобілізацію більшість роботодавців в Україні зіткнулися з дефіцитом кадрів.

Детальніше читайте в матеріалі: Немає робочих рук: в Україні дефіцит кадрів та зростання зарплати 

Топ коментарі
+15
Ібать який умний мінсоц.

Сам пішов в окопи, а бізнесу рекомендує
показати весь коментар
14.05.2024 17:58 Відповісти
+10
Пропонуємо Мінпоцполітики прийняти йаду та вбитися апстєну!
показати весь коментар
14.05.2024 18:32 Відповісти
+6
Мінсоцполітики пропонує бізнесу активніше наймати осіб із інвалідністю та жінок Джерело: https://biz.censor.net/n3489403
***********
Інваліди зараз всі в ТЦК працюють.
Чи Мінсоцполітики хоче, щоб жінок і в бізнесі активніше лупцювали милицями? )))
показати весь коментар
14.05.2024 18:17 Відповісти

Завантаження...