1 766 20

Відключення світла можуть повернутися найближчими днями через ремонти енергоблоків АЕС, – Котін

аэс,аес

Відключення світла, відсутні вже два дні поспіл через підключення до мережі після ремонтів двох енергоблоків АЕС, можуть повернутися з виведенням найближчими днями в ремонт чергових атомних блоків.

Про це заявив в.о. голови правління НАЕК "Енергоатом" Петро Котін на засіданні енергокомітету Верховної Ради 29 травня, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз у нас вісім енергоблоків працюють. Два дні немає обмежень, тому що ми вивели з ремонту два енергоблоки (26 і 27 травня, – ред.), але через два дні в нас заходять чергові блоки в ремонт, і тоді, я думаю, "Укренерго" вже запроваджуватиме обмеження", – сказав Котін.

За його словами, блоки, які планують вивести в ремонт, повернуть до роботи через два місяці.

Раніше глава Міненерго Герман Галущенко говорив, що до зими в системі будуть усі дев'ять доступних Україні енергоблоків АЕС (загальна потужність 7,8 ГВт).

Як повідомлялося, з кінця березня Росія відновила масовані атаки на енергетичні об'єкти в Україні. Зокрема, руйнувань зазнали Бурштинська, Ладижинська, Зміївська, Трипільська ТЕС, а також гідроелектростанції. Загалом уряд оцінює втрату генеруючих потужностей на рівні 8 ГВт.

Через дефіцит потужності внаслідок обстрілів оператор енергосистеми НЕК "Укренерго" з початку травня почав обмежувати енергоживлення промисловості, а з 14 травня обмеження електропостачання поширили на побутових споживачів.

Топ коментарі
+4
Почніть з Конча-Заспи, або з Банкової!
показати весь коментар
29.05.2024 20:27 Відповісти
+4
Другими словами, если тарифы не поднимут до уровня хотелок Ахметова, то опять будут отключения.
Шантаж.
показати весь коментар
29.05.2024 21:15 Відповісти
+2
прорашистські енергограбіжники в Україні , ніяк не нажеруться .
показати весь коментар
29.05.2024 20:29 Відповісти

Завантаження...