2 897 33

Попит населення на валюту зростає: за місяць українці скупили рекордні $2,2 мільярда готівкою

долар

Обсяги купівлі валюти населенням у травні 2024 року перевищили обсяги її продажу на $1,04 мільярда.

Це найбільший показник із січня, свідчать дані Національного банку України (НБУ).

Зокрема, у травні населення суттєво збільшило обсяги купівлі готівкової валюти – до $2,24, це рекордний показник щонайменше за рік. Водночас обсяги її продажу майже не змінилися – $1,27 млрд.

Водночас фізичні особи придбали безготівкової валюти на $0,39 млрд, а продали – на $0,32 млрд.

Операції населення з купівлі-продажу валюти у травні 2024 року

Як повідомлялося, обсяги купівлі валюти населенням у квітні 2024 року перевищили обсяги її продажу на $727,71 млн. Зокрема, у квітні населення суттєво збільшило обсяги купівлі готівкової валюти до $1,95 млрд, а її обсяги її продажу майже не змінилися – $1,28 млрд.

Обсяги купівлі валюти населенням у березні 2024 року перевищили обсяги її продажу на $574,8 млн – це найнижчий показник з вересня 2023 року. Так, у лютому обсяги чистої купівлі валюти населенням сягали $824,5 млн, а у січні та грудні минулого року перевищували $1 млрд.

Нагадаємо, у 2023 році українці продали валюти на $18,2 млрд, а купили – на $23 млрд. Чиста купівля валюти населенням становила $4,79 млрд.

Топ коментарі
+5
правильно мабуть "попит грабіжників при владі, на валюту зростає" позаяк населення із тарифами і цінами в Україні ,останній хер без солі доїдає....
показати весь коментар
10.06.2024 13:50
+5
Авжеж "купівля валюти населенням". Це як середня зарплата разом з суддями, прокурорами і депутатами.
показати весь коментар
10.06.2024 13:52
+5
от цікаво, на що можна сподіватися, коли виєш на кожному кроці: "МИ АТБЕРЕМО ВАШУ ВЛАСТНІСТЬ", "МИ ЗАБЛОКУЄМО ВАШІ РАХУНКИ"... от нащо сподіватися після цього?
показати весь коментар
10.06.2024 16:15
Коментувати
Сортувати:
Гривня 40+, нічого дивного.
показати весь коментар
10.06.2024 13:45 Відповісти
от цікаво, на що можна сподіватися, коли виєш на кожному кроці: "МИ АТБЕРЕМО ВАШУ ВЛАСТНІСТЬ", "МИ ЗАБЛОКУЄМО ВАШІ РАХУНКИ"... от нащо сподіватися після цього?
показати весь коментар
10.06.2024 16:15 Відповісти
Сумніваюсь,що 2,2 млрд. скупили українці,які живуть від зарплати до зарплати.Скупили 5-ть "найефективніших" менеджерів.
показати весь коментар
10.06.2024 13:50 Відповісти
правильно мабуть "попит грабіжників при владі, на валюту зростає" позаяк населення із тарифами і цінами в Україні ,останній хер без солі доїдає....
показати весь коментар
10.06.2024 13:50 Відповісти
Так і є.
показати весь коментар
10.06.2024 13:59 Відповісти
Так доїдає, що до під'їзду не можна підійти через наставлені автівки? Ще того справжнього хера не бачили, якого доїдатимуть.
показати весь коментар
10.06.2024 14:08 Відповісти
Ти не на те кидаєш "погляд своїх зависливих очей".Краще придивися,що і скільки купляють "пенси " і не тільки пенси із "підножного корму" , та із якою "вдячністью прокляття" згадують владу в аптеках ,при неможливості придбати ті,чи інші медикаменти, через їх"доступність" і здешевлення
показати весь коментар
10.06.2024 15:59 Відповісти
Чого б то мені їх шкодувати? Вони переважною більшістю проголосували за лайно, як і на кожних виборах. То хай і жеруть те, що їм завжди до вподоби.
показати весь коментар
10.06.2024 16:07 Відповісти
я знаю,що не шкодуєш.Не шкодуй ,ніхто співчуття від Тебе не очікує.Нехай сторицею Тобі Твоє множиться .
показати весь коментар
10.06.2024 16:13 Відповісти
Бійтесь своїх бажань, вони здатні збуватись
показати весь коментар
10.06.2024 16:15 Відповісти
Все правильно.Отже добре розумієш,що побажав українським стареньким ,хворим калікам і т.ді т.п.Підсвідомість вона така штука...Сама розкаже ...
показати весь коментар
10.06.2024 16:19 Відповісти
Цуп сову на глобус, це ж останнім часом ваше улюблене заняття. Ага. Тули те, що я не говорив, приписуй мені чужі слова та думки.
показати весь коментар
10.06.2024 16:26 Відповісти
Мені без потреби Тобі щось тулити.Все, для себе самого Ти вже притулив-"Чого б то мені їх шкодувати? Вони переважною більшістю проголосували за лайно, як і на кожних виборах. То хай і жеруть те, що їм завжди до вподоби."Смачного,це Твій "хлібчик"
показати весь коментар
10.06.2024 19:31 Відповісти
Я не голосую за лайно, на відміну від більшості ідіотів, що тут випадково проживають.
показати весь коментар
12.06.2024 09:25 Відповісти
Будь-хто, перед виборами, скаже магічну фразу "я підніму вам пенсії на 100 грн" і все, пенсоелекторат його, зразу шторінг і біжать дружно всим стадом з витріщеними очима та капаючи слиною голосувати "за нашєґо в доску кандідата". І *****, що нема ніяких механізмів тих обіцянок реалізувати, та гроші не передбачені в бюджеті, "ані жє нє разбіраются в еканоміке, ані павєрілі абєщаніям" Від виборів до виборів нічого не міняється, від слова взагалі. Тож хай їдять, може таки наїдяться. Хоча не віриться що хоч хтось прийде до тями.
показати весь коментар
10.06.2024 16:11 Відповісти
Авжеж "купівля валюти населенням". Це як середня зарплата разом з суддями, прокурорами і депутатами.
показати весь коментар
10.06.2024 13:52 Відповісти
Зробить як у срср за валютні операції розстріл і вилучення майна всієїрідні з великим терміном тюрми бідні валюти не купують а грабіжники і бариги то не люди їх участь смерть на стадіоні досить демократії під час війни
показати весь коментар
10.06.2024 13:56 Відповісти
Теж працюєте в "офісі простих рішень"?
показати весь коментар
10.06.2024 16:12 Відповісти
Гнілой хачапурі Сракашвілі вкинув словєчко, а ви з ним носитеся

Барига - це скуповувач\перепроалвець краденого!
показати весь коментар
11.06.2024 10:45 Відповісти
хммм....
там же, чергова зелена зе!дегенартка заявила, що всьо! більше ніяких пенсій.
вмирайте на робочих місцях.
показати весь коментар
10.06.2024 14:08 Відповісти
Скуповують валюту, забезпечують державу гривнею...все росте
показати весь коментар
10.06.2024 14:10 Відповісти
наслідки страшилок про блокування рахунків і арештів всього іншого
А все тому що при економіці бездарі і злодюги, які вивчали цю економіку три дні в Трускавці
показати весь коментар
10.06.2024 14:27 Відповісти
Гуманітарна допомога, та донати на ВСУ попали в надійні руки!
показати весь коментар
10.06.2024 14:29 Відповісти
Перестаньте триндіть про зубожілих українців. Кількість авто нереально виросла. Закінчиться мобілізація , спаде попит на валюту.
показати весь коментар
10.06.2024 15:02 Відповісти
Она до конца войны не закончится.
показати весь коментар
10.06.2024 15:12 Відповісти
І знаю для кого вони ту готівку готують. Прикордонни сталкери - нові магнати війни.
показати весь коментар
10.06.2024 15:03 Відповісти
Клоуны, вы почаще про блокировку карт ухилянтам рассказывайте, и добьете банковскую систему быстрее, чем война. Кстати, 73%, - все эти дебильные законы и постановления о блокировке карт и аресте имущества - на вашей совести. Теперь почувствуете, какая разница.
показати весь коментар
10.06.2024 15:11 Відповісти
У їх дурних головах це ніяк не пов'язано)
показати весь коментар
10.06.2024 16:16 Відповісти
Причины инфляции:
1. Невиданное воровство и коррупция.
2. Целенаправленное разрушение экономики Украины властью.
показати весь коментар
10.06.2024 16:15 Відповісти
ПОСЛЕДСТВИЯ: ВОРОВСТВО И РАЗДЕЛЕНИЕ НАСЕЛЕНИЯ !)
показати весь коментар
11.06.2024 01:11 Відповісти
це мабуть біженці, які живуть у гуртожитках, пенсіонери та безробітні вплинули на зростання попиту валюти