3 649 16

"Укрпошта" підвищила тарифи з 1 липня через відключення світла та руйнування інфраструктури

укрпошта

Національний поштовий оператор "Укрпошта" підвищив тарифи на доставку відправлень по Україні.
Нові тарифи почали діяти з 1 липня, повідомили у пресслужбі компанії.

"Ключові причини – це зростання цін на електроенергію, паливо та комунальні послуги, інфляція, а також значні руйнування інфраструктури внаслідок російських обстрілів й необхідність її відновлення. Оновлені тарифи також містять витрати на реалізацію заходів для забезпечення безперервної роботи в умовах відсутності електроенергії, зокрема на прифронтових територіях", – пояснили в "Укрпошті".

Згідно з оновленими тарифами вартість відправлень "Укрпошта Стандарт" збільшиться у середньому на 5-9 грн.

Тарифи "Укрпошта. Експрес" по області та в межах України зміняться в середньому на суму до 10 грн залежно від ваги відправлення.

"Наприклад, доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 85 грн порівняно з попередніми 75 грн – до перегляду тарифів", – уточнили в "Укрпошті".

При цьому компанія спростила нарахування тарифів для відправлень до 2 кг. Відтепер, така вартість буде єдиною в межах країни. Згідно з тарифом "Стандарт" для відправлень до 2 кг по області вона становитиме 40 грн, по Україні – 45 грн. А для тарифу "Експрес" – 45 та 60 грн відповідно.

Водночас тарифи на пересилання письмової кореспонденції, послуг "Укрпошта. Документ" та міжнародних відправлень не зміняться.

Як повідомялося, попереднього разу "Укрпошта" підвищувала тарифи на доставку відправлень з 1 липня 2023 року.

Топ коментарі
+10
У кожній новині українців або просять, або змушують платити все більше й більше, і в кожній іншій новині чиновники крадуть все більше й більше. Більше платимо, більше крадуть, і кінця немає.
показати весь коментар
01.07.2024 15:48 Відповісти
+8
Зєлєнскій-Незмінитариф - генератор також і економічного хаосу і інфляції...
дебіли, ви зробили усих нас разом... ну прикольно же, хоть паржом.. а будуть іще сюрпризи "під ялинку" і з газом і т.і.... дайте Бубочкє єсчо 100 днєй і ісчо одну Україну - і ви нє узнаєтє ні Україну ні залишків українців у ній... ідіоти невиліковні.. понавибирали, блін, горе для України
показати весь коментар
01.07.2024 16:10 Відповісти
+7
Подивилась Укрпошта на Нову Пошту і слюнка по бороді потекла )))
показати весь коментар
01.07.2024 16:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Українців закликали менше використовувати бойлери та кондиціонери і підвищують ціни на товар, яким не можуть забезпечити. Ось і всі заходи по економії ресурсу, по вирівнювання навантаження - зглажування пікових навантажень.

Одне зміщення початку робочого дня може вирівняти.
А лічильники ніч -день - спробуйте за свій рахунок пройти "мінні поля" лічильник день ніч.
А сонячні батареї для домогосподарств...
показати весь коментар
01.07.2024 15:37 Відповісти
Ось вона ланцюгова реакція. Далі буде ще весіліше
показати весь коментар
01.07.2024 15:39 Відповісти
Та чого там, зразу розказуйте про інфляцію, а цікаво, кому і на що пішли гроші здорожчання електроенергії і які прибутки мають власники обленерго
показати весь коментар
01.07.2024 15:42 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2024 16:17 Відповісти
Нормально вирішили питання за рахунок споживача ..бабло бабло бабло ....Про державу вже не кажу яка попри дефіцит електроенергії вирішила питання помножив тариф на х2
показати весь коментар
01.07.2024 16:28 Відповісти
А місячна платня керівника теж виросте. Мабуть за 2млн. грн. в місяць ?
показати весь коментар
01.07.2024 17:17 Відповісти
Хана Укрпошті... Єдине, на чому вони вигравали - низькі тарифи на доставку. Піднявши ціни до рівня Нової Пошти вони втратили будь яку привабливість.
показати весь коментар
01.07.2024 18:00 Відповісти
Ну , до Нової пошти - ще є куди.... Там просто посилка = 70 грн
Але , мінус швидкість , мінус сервіс ...
Зараз стараюсь користуватися Meest
показати весь коментар
01.07.2024 18:32 Відповісти
Навiть при тих цiнах я не користувалася Укрпоштою та якщо
НП i пiднiме цiни на доставку, буду користуватись тiльки нею!
Ви вiрно написали-хана Укрпошті. Вона не конкурент НП...
показати весь коментар
02.07.2024 07:42 Відповісти
По зручності і кількості відділень, поштоматів-так, не конкурент. Коли це стосується невеличких посилок. А от коли об'єм-дещо інша справа. За легенький пластиковий ящик під аккумулятор ціною 440 грн НП взяла за пересилку 230 грн. Причому за сам 30кг аккум ціною на порядок дорожче взяла менше 200. За пластиковий бак 250л дівчинка на НП (вирішив перед замовленням дізнатися ціну) нарахувала по об'єму 900 с чимось грн. Хз як вони там рахують. УП привезла за 2 дні за 160 (!) грн. Відстань від точки пересилки трохи менша, але ненабагато. А от ціна-відчуйте різницю.
показати весь коментар
02.07.2024 08:24 Відповісти
не смішіть.
Укрпошта залюбки відмовилась би від дечого, в чому НП краща,
бо у Укрпошти мільйон функцій від держави
показати весь коментар
02.07.2024 09:53 Відповісти
Смілянський повний деб%л, зробив програму з мерчів, по "сруцкому кораблю", вже ніхто не купує, але гречка з макаронами нікуди не зникла... додумав мерч з фанерного "лего" в почесті "Укрпошти", але спробуй придбати, коли стоїш в одній черзі на головному відділенні, серед платників комуналки, отримувачів/відправників посилок, та пенсіонерів за пенсіями (до останніх нічого не маю проти)..
Дивно що "орбіта", "дюрасельок", ба навіть "дюрекса" там не представлено!! (це зараз дійшло)
Треба цього гімн%ка звільняти негайно!!!
показати весь коментар
01.07.2024 19:49 Відповісти
Ще забув, що не додумався за бронь чоловіків домовитись з тими хто його назначали, зараз там жодного чоловіка (крім водіїв) а ці всі тітки пенсійного віку настільки повільні (по комуналці не питання, там треба перепровірити рахунки/суми та тп. Але щоб отримати оплачену посилку то капець, ніхто уявлення не має де вона може лежати, і тебе вже уся черга ненавидить!!!
Тебе, Карл!!! А не к%нченого Смілянського!!
показати весь коментар
01.07.2024 19:53 Відповісти
Та нехай піднімають свої тарифи ...головне, що в 2019 році позбавились Щікалядного Борігі.

За Пороха взагалі життя не було!

Чи не так, лох73%!
показати весь коментар
01.07.2024 20:06 Відповісти