2 909 26

Мешканцям прифронтових територій дозволять самостійно рубати ліс на дрова, – Шмигаль

шмигаль

Кабінет Міністрів доручив Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів внести зміни до чинних підзаконних актів, які б офіційно дозволили мешканцям прифронтових територій самостійно заготовлювати дрова на зиму.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Telegram зі підсумками виїздного засідання уряду, яке відбулося на Донеччині.

"Підготовка до зими поблизу лінії фронту – великий виклик, над яким уряд активно працює. У багатьох громадах деревина є основним засобом для обігріву приміщень. Тому Міндовкілля отримало доручення розробити нормативно-правовий акт, який дозволить людям самостійно заготовити достатньо дров на зиму без шкоди для наших лісів", – написав Шмигаль.

Він також повідомив, що Міненерго, Мінекономіки, Мінфіну спільно з віцепрем'єр-міністром - міністром з питань реінтеграції Іриною Верещук доручено терміново напрацювати механізм розподілу гуманітарної допомоги у вигляді скрапленого газу для потреб побутових споживачів, зокрема, в Донецькій області.

Також уряд доручив Міндовкілля у найкоротші терміни розробити алгоритм реалізації експериментального проєкту щодо забезпечення водопостачання на Донеччині.

"Ідеться про максимальне спрощення будівництва артезіанських та інших типів свердловин", – додав Шмигаль.

Як повідомлялося, для підготовки до наступної зими Всесвітня організація охорони здоров’я спільно з Міністерством охорони здоров’я України розпочали встановлення в українських лікарнях модульних котелень, які працюватимуть на дровах.

Топ коментарі
+7
В якому сенсі ліс? Сухостій не можна було? Тоді чим ми відрізняємося від кацапні?
показати весь коментар
05.07.2024 17:59 Відповісти
+6
А Карпати вже у переліку "прифронтових територій"?
показати весь коментар
05.07.2024 18:03 Відповісти
+4
а валежник можна збирати?
показати весь коментар
05.07.2024 17:54 Відповісти

Завантаження...