23 974 57

Голова "Укргазвидобування" Толмачев звільнився, щоб виїхати до США

олег,толмачев

Гендиректор "Укргазвидобування" Олег Толмачев звільнився із займаної посади з особистих причин, претензій до його роботи не було.

Про це голова "Нафтогазу" Олексій Чернишов розповів в інтерв'ю Liga.net.

"Олег – громадянин США. Він розмірковував над тим, щоб повертатися в США у певний період часу. Щоразу ми знаходили аргументи для продовження його роботи тут. Але він вирішив з особистих причин повернутися до Штатів", – пояснив Чернишов.

Голова "Нафтогазу" додав, що Толмачев – хороший професіонал і до його роботи не було претензій.

"До речі, вже запропонував Олегу Толмачеву роботу в групі "Нафтогаз" на посаді, яка не передбачатиме його фізичного перебування в Україні", – сказав Чернишов.

Як повідомлялося, Олег Толмачев очолював "Укргазвидобування" із січня 2023 року, на різних посадах у "Нафтогазі" він працював з лютого 2021 року. Наприкінці червня 2024 року стало відомо, що він звільнився, замість нього тимчасовим керівником компанії призначили Сергія Лагна.

Згідно із офіційною біографією, до роботи у "Нафтогазі" Олег Толмачев мав понад 20 років досвіду у видобуванні вуглеводнів у Північній Америці. Обіймав керівні посади у таких газодобувних компаніях у США, як BP America, Chesapeake Energy, EnCana Oil & Gas USA, Eclipse Resources і Montage Resources.

Топ коментарі
+14
Як це виіхати до США ? Йому ще нема 60 років - народився у 1975 р. Чи як завжди - своїм все, іншим закон?
показати весь коментар
17.07.2024 15:36 Відповісти
+13
Народ, ви текст новини читаєте чи тільки анонс? Він громадянин США, двадцять років працював у видобуванні вуглеводнів у Штатах. Що ви понесли, які 60, яка зустріч з тцк?
показати весь коментар
17.07.2024 15:39 Відповісти
+7
Тту же не сказано, що в нього залишилось українське громадянство.
показати весь коментар
17.07.2024 15:39 Відповісти

Завантаження...