2 414 15

У громадському транспорті Києва не працювали валідатори для оплати проїзду (оновлено)

проїзд

Із технічних причин у наземному громадському транспорті Києва тимчасово не працювали валідатори.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Наразі сплатити за проїзд у наземному громадському транспорті можна лише через сервіс віртуальної валідації у міському застосунку Київ Цифровий", – зазначали в КМДА.

Також зазначалося, що контролери були попереджені про технічну несправність і не штрафували пасажирів, поки тривали відновлювальні роботи.

Через три години після оголошення про збій, у КМДА повідомили, що роботу валідаторів у наземному громадському транспорті повністю відновили.

Нагадаємо, з 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у громадському транспорті Києва платний. На період канікул за проїзними знижка становитиме 75%.

Топ коментарі
+2
Яким чином ця новина вплине на подіїї в Курській області України???
показати весь коментар
09.08.2024 10:22 Відповісти
+1
Контролери за усім... А за держмордами колись ( хтось ) буде контролерити ???
показати весь коментар
09.08.2024 10:11 Відповісти
+1
Ну це просто. Війська які зараз зайшли в Курську область розвернуться і підуть на Київ боротися проти контролерів, Кличка, Єрмака і Зеленського
показати весь коментар
09.08.2024 11:17 Відповісти

Завантаження...