В Україні з’явиться єдина система обліку квитків у кіно: Кабмін ухвалив постанову

Кабінет Міністрів затвердив Положення про єдину державну систему електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами – "Єдиний електронний квиток".
Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у п'ятницю, 20 вересня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.
"Положення визначає загальні засади функціонування єдиної державної системи електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами, – "Єдиний електронний квиток", задля створення можливості повного переходу на реалізацію кінотеатрами по всій Україні квитків через єдину електронну систему, а також отримання реальної інформації стосовно кількості продажу квитків на всі сеанси, зокрема, щодо показів національних фільмів", – уточнив Мельничук.
Він нагадав, що створення такої системи передбачене законом "Про державну підтримку кінематографії в Україні".