3 292 27

В Україні з’явиться єдина система обліку квитків у кіно: Кабмін ухвалив постанову

кино

Кабінет Міністрів затвердив Положення про єдину державну систему електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами – "Єдиний електронний квиток".

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у п'ятницю, 20 вересня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

"Положення визначає загальні засади функціонування єдиної державної системи електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами, – "Єдиний електронний квиток", задля створення можливості повного переходу на реалізацію кінотеатрами по всій Україні квитків через єдину електронну систему, а також отримання реальної інформації стосовно кількості продажу квитків на всі сеанси, зокрема, щодо показів національних фільмів", – уточнив Мельничук.

Він нагадав, що створення такої системи передбачене законом "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

Топ коментарі
+11
оце начасі *****
показати весь коментар
20.09.2024 21:20 Відповісти
+10
показати весь коментар
20.09.2024 21:28 Відповісти
+8
А можна єдиний кондом для ЗЕбілів? Один на всіх.
показати весь коментар
20.09.2024 21:36 Відповісти

Завантаження...