7 550 52

Новий транспорт для листонош: "Укрпошта" закупить понад 1700 електичних трициклів

транспорт для листонош

Національний поштовий оператор "Укрпошта" оголосив про закупівлю 1745 електричних поштових трициклів із супутніми послугами Full service в межах проєкту розвитку логістики.

Згідно із повідомленням на порталі ЄБРР, розкриття пропозицій на тендері компанії заплановано на 18 листопада, передає Інтерфакс-Україна.

"Клієнт має намір використати частину коштів кредиту/гранту, що адмініструється ЄБРР, на покриття вартості вищезазначеного контракту", – йдеться в повідомленні.

Очікується, що цей проєкт дозволить зробити важливі інвестиції в інфраструктуру "Укрпошти" для поліпшення якості надання послуг у регіонах і підвищення стійкості мережі.

Читайте також: "Укрпошта" підвищила тарифи з 1 липня через відключення світла та руйнування інфраструктури

Як повідомлялося, у квітні "Укрпошта" спільно з українським виробником почали тестувати нову модель транспорту для листонош. Голова компанії Ігор Смілянський пояснював, що зі зростанням електронної комерції та розвитком доставки лікарських засобів, листоноші мають розвозити менше газет та листів, проте більше посилок – тож замість велосипедів для них планують купувати трицикли.

Топ коментарі
+7
спускай гранты **** в часное абышо
показати весь коментар
07.10.2024 21:29 Відповісти
+5
а хлопцям і лісапети сойдуть через одного...
Як же я тебе люблю, матінко моя Украіна, - ти все робиш не так!
показати весь коментар
07.10.2024 21:30 Відповісти
+5
добре хоч не в жовтих ящиках
показати весь коментар
07.10.2024 21:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Листи...
Пишу я одиноко...

Щоб звабити Тебе...

Любов свою...
Єдину й непорочну...

Отримати по УкрПошті...
показати весь коментар
07.10.2024 21:14 Відповісти
дивлячись на фото, здається редактор у заголовку новини пропустив літеру "к" у слові "еклектичних".
показати весь коментар
07.10.2024 21:16 Відповісти
елітних
показати весь коментар
07.10.2024 21:26 Відповісти
еліптичних
показати весь коментар
07.10.2024 21:33 Відповісти
элтонджовтих
показати весь коментар
07.10.2024 23:36 Відповісти
Я так і прочитав еклектичних. І подумав що для такого пафосного визначення у директора Укрпошти зарплатня ще вище буде.
показати весь коментар
07.10.2024 21:30 Відповісти
судячі з фото, у цьому транспортному засобі дійсно поєднані електричні технології двадцять першого сторіччя і автодізайн середини минулого сторіччя.
показати весь коментар
07.10.2024 21:43 Відповісти
нагадує Мурав"я
показати весь коментар
07.10.2024 21:59 Відповісти
Тук-туки з південної Азії нагадує. Ну Укрпошта рухаєтьчя у тому напрямку.
показати весь коментар
07.10.2024 22:15 Відповісти
Тоді за кермом повинні сидіти тайські дівчата.
Укрпошта розширює послуги.
показати весь коментар
07.10.2024 23:18 Відповісти
спускай гранты **** в часное абышо
показати весь коментар
07.10.2024 21:29 Відповісти
а хлопцям і лісапети сойдуть через одного...
Як же я тебе люблю, матінко моя Украіна, - ти все робиш не так!
показати весь коментар
07.10.2024 21:30 Відповісти
Шанхай мля….
показати весь коментар
07.10.2024 21:33 Відповісти
Дейлі або Мумбай😁
показати весь коментар
07.10.2024 21:57 Відповісти
По ціні авто?
показати весь коментар
07.10.2024 21:34 Відповісти
По ціні Рендж Ровера - 65 000 грн!! Це шара! Бо, навіть, електролісапет з мотор-колесом на 1000 Вт коштує дорожче
показати весь коментар
07.10.2024 21:37 Відповісти
А вони проїдуть по сільській багнюці...?
показати весь коментар
07.10.2024 21:34 Відповісти
З трактором вони проїдуть всюди.
Якщо у посилці алкоголь.
показати весь коментар
07.10.2024 22:14 Відповісти
а шо, в селах ще є укрпошта? в нас в два роки назад ,,оптимізували"
показати весь коментар
07.10.2024 22:26 Відповісти
добре хоч не в жовтих ящиках
показати весь коментар
07.10.2024 21:37 Відповісти
Так у Індусів є для рикш - крути педалі і для здоровʼя добре
показати весь коментар
07.10.2024 21:37 Відповісти
ну хоч повістки до ТЦК буде зручніше доставляти
показати весь коментар
07.10.2024 21:40 Відповісти
Слава Богу, що з такою інтенсивністю пилять тільки гроші.... якби пилили ліс - ми вже давно в пустелі жили....
показати весь коментар
07.10.2024 21:42 Відповісти
А багнюка - зима - сніг - морози? -- якось не весело
показати весь коментар
07.10.2024 21:42 Відповісти
а пішкарусом веселіше як зараз?
показати весь коментар
07.10.2024 21:47 Відповісти
Чого? - вони зараз на непоганих машинках ганяють на село
показати весь коментар
07.10.2024 21:51 Відповісти
Згоден.Не зрозуміло тоді де на цих електротрициклах ганяти будуть.У містах? Зимою дійсно не наганяєш ,а в теплу пору року цілком норм. Зараз повно народу на електротранспорті рисачить-від самокатів і велосипедів до Тесл,БМВ, Ягуарів,Ауді і т.д.
показати весь коментар
07.10.2024 21:55 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2024 23:35 Відповісти
Ну от і причина ще більше витратити грошей на дороги!
показати весь коментар
07.10.2024 23:02 Відповісти
Ну, не знаю...
Для звичайних листонош - занадто потужний та занадто об'ємний.
А ось для розвозу по відділенням може підійти.
показати весь коментар
07.10.2024 21:43 Відповісти
З такою посадкою на ній тільки на Бродвей, і покатаєшся.
показати весь коментар
07.10.2024 21:44 Відповісти
А знаєте для чого вони їх закупляють?
Вже через місяць буде можливість регулярно БЕЗРОЗМІРНО списувати кошти на їх ремонт.
І хрін перевіриш 1700 драндулетів у 1700 селах.
показати весь коментар
07.10.2024 21:51 Відповісти
Укрпошта вдосконалює свою систему доставки. Навіть якщо це не створиить значну конкуренцію іншим службам доставки, то принаймні стримає їх апетити на розцінки їхніх послуг. Я вважаю таку ініціативу позитивною. А погодні умови і про село - це у тих, хто уяви не має про пошту в селі. Бо возять авто хоч і не кожний день, а замовлення старим таки доставляють. І оплату через квитанції за газ, електрику та інше. Села стали малолюдними і тримати поштарку на десяток хат ніхто не буде. А при заметах і в Києві не завжди проїхати вдається. Як і при великих опадах.
Вже з десяток років обслуговування на пошті лише покращується. Я сам практично не користуюся (Нова Пошта хіба що), а от мій давно дорослий племінник дуже задоволений. Він обмінюється музичними штучками із усім світом саме через Укрпошту. Відправляв і в Канаду, і в Францію.
показати весь коментар
07.10.2024 21:55 Відповісти
шо ще за "музичні штучки"?
показати весь коментар
07.10.2024 22:01 Відповісти
звичайні диски чи касети чи що там у любителів вінтажу популярне
показати весь коментар
07.10.2024 22:09 Відповісти
..точно не касети. диски xіба шо.
показати весь коментар
07.10.2024 23:31 Відповісти
електичних трициклів

Еклектичних?
показати весь коментар
07.10.2024 22:05 Відповісти
Еклери
показати весь коментар
07.10.2024 22:48 Відповісти
А кто то вообще пользуется етой укрпочтой и еще пишет письма? А то я свое перо, чернильницу и пергамент куда то 300 лет назад закинул а сейчас видимо придется откапывать.
показати весь коментар
07.10.2024 22:14 Відповісти
будут на них за ухилянтами гоняться?
показати весь коментар
07.10.2024 22:18 Відповісти
На них пересадять ТЦК.
показати весь коментар
07.10.2024 22:19 Відповісти
зовсім *********?
показати весь коментар
07.10.2024 22:20 Відповісти
"Я почему раньше такой злой был? - Потому что у меня трицикла не было" (С)
показати весь коментар
07.10.2024 22:33 Відповісти
Голова компанії Ігор Смілянський пояснював, що зі зростанням електронної комерції та розвитком доставки лікарських засобів, листоноші мають розвозити менше газет та листів, проте більше посилок - Джерело: https://biz.censor.net/n3513701
які посилки? більшість інтернет магазинів не хочуть відправляти укрпоштою. просрали всю інфраструктуру, в кожному селі було відділення, в кожному місті головпоштампт і по декілька філій. залишилось відсотків 30-40.
показати весь коментар
07.10.2024 22:33 Відповісти
у нас по містечку листоноші гоняють на веліках
показати весь коментар
07.10.2024 23:32 Відповісти
Власники Нової Пошти захвилювалися. З такою технікою ахметівська укрпошта може їх задушити.
показати весь коментар
08.10.2024 09:19 Відповісти