1 274 8

Кількість податкових боргів бізнесу з початку повномасштабної війни зросла на 22%. ІНФОГРАФІКА

долг,налоговый

Державна податкова служба у січні-листопаді 2024 року відкрила 25 225 виконавчих проваджень через податкові борги бізнесу. Це на 22% більше, ніж за весь 2021 рік, коли було відкрито 20,6 тис. проваджень. Торік цей показник становив 22,2 тисячі.

Про це повідомляє Опендатабот із посиланням на дані податківців.

Зазначається, що понад 3 тисячі податкових боргів бізнесу тягнуться ще з 2021 року.

Найбільше компаній, з яких ДПС намагається стягнути борги, зареєстровано у Києві – 5,7 тис. або 23% від загальної кількості цьогоріч. Далі йде Дніпропетровщина, де зареєстровано 4,5 тис. таких бізнесів (18%). Трійку лідерів замикає Запорізька область – 1,3 тис. або 5,2% податкових боргів.

У яких регіонах бізнес має найбільше податкових боргів

Серед усіх компаній в Україні найбільше податкових боргів має санаторій "Збруч" – 77 проваджень, й майже всі вони відкриті цьогоріч. На другій позиції – Миргородський хлібокомбінат №1 із 70 боргами, на третій – компанія "Лерс" із 44 активними провадженнями.

Перевірити компанію на наявність податкових боргів можна за посиланням.

Читайте також: "Голос України" офіційно опублікував закон про підвищення податків

Податковий борг компанія може отримати через несплату податків, порушення строків декларування тощо. Відповідно, виконавчі провадження зі стягнення боргу на користь Державної податкової служби – це податковий борг, який пройшов судове стягнення, але не був сплачений боржником добровільно.

Як повідомлялося, у 2023 році українські компанії закривалися втричі рідше, ніж до повномасштабної війни.

Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
02.12.2024 09:58 Відповісти
Шлях залишається лише один. Отримати перемир'я через здачу територій, і скористатись цим, щоб винести зелену падаль з України. Інакше просто здохним усі. Така ціна вибору по приколу. Ще 100 років будем вихаркувати вибір 2019.
показати весь коментар
02.12.2024 10:02 Відповісти
А ви ще більші податки введіть.
показати весь коментар
02.12.2024 10:09 Відповісти
Тварюки ненажерливі. В їх економістів такі ж куплені дипломи, як у клована диплом юриста.
показати весь коментар
02.12.2024 10:18 Відповісти
обурюють такі дії податкової! Якщо ви хочете скинути з балансів зайві борги, то просто проаналізуйте тих боржників. Люди повтікали та покидали ті свої бізнеси, бо закриття це теж і гроші і час! а його не було. а потім вже такого нарахували, що краще і не повертатись в цю Україну. Бо будеш винний на все життя що ще залишилось. Можна ж придумати механізми для списання боргів і не накопичення інших для підприємств та ФОПІв бізнес яких був в окупації та і залишається там. та ні! нащо?!!! А якже ж світлофор смарагдовий,або ШАГИ оті непотрібні! Краще ж платити зпл юристам податкової щоб вони вели ці тупі справи в судах і суддів загружати і паперів перевести купу. Можна робити і дешевше і справедливіше, але ж то не потрібно, потрібно витратити купу коштів на абсурдні дії! ще обурює: от ми платимо ті налоги, податківці требують оте своє "навантаження податкове", але коли бізнесу "прилітає", то шиш тобі допомога! навіть не скасують сплату і нарахують всі штрафи! це Держава? скільки тих що неплатать стоять розрушені? Запорізька область.
показати весь коментар
02.12.2024 10:51 Відповісти
Головне, що відкрились через Дія, а далі *****)))) ****** ссср
показати весь коментар
02.12.2024 13:43 Відповісти
а давайте ще піднімемо ставки податеів...
а ****????
треба ж прокурорам, суддям, та взагалі, чмновникам та держслужбовцям зарплати підняти...
бо скоро вибори...
***************!!!!!!!
показати весь коментар
02.12.2024 19:06 Відповісти