3 651 43

Собівартість перевезення пасажирів у столичному метро перевищує чинний тариф у 5 разів, – "Київський метрополітен"

Собівартість перевезення пасажирів у столичному метро сягнула 37 гривень

У 2024 році собівартість проїзду одного пасажира у столичному метро становить 36,90 грн.

Про це у КП "Київський метрополітен" повідомили у відповідь на запит Суспільного.

Водночас у комунальному підприємстві нагадали, що тарифи встановлює виконавчий орган Київміськради (КМДА).

Відповідно до звіту про фінансові результати, за 9 місяців роботи збиток "Київського метрополітену" становить 3,07 млрд грн, а собівартість перевезення одного пасажира становить 36,90 грн.

Читайте також: Ексначальнику Київського метрополітену повідомили про підозру. Але його не можуть знайти (оновлено)

Як повідомлялося, на початку року ексначальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський заявляв, що обґрунтований тариф на проїзд у столичному метро становить понад 30 гривень, але під час війни вартість поїздок не зростатиме. Наразі в метро діє тариф 8 грн на одну поїздку.

Цьогоріч столична підземка вже перевезла понад 200 млн містян. У 2023-му — близько 232 млн пасажирів, а в 2022-му — 162 млн.

Топ коментарі
+15
А якщо не красти, яка рентабельність вийде? Відсотків сорок?
показати весь коментар
04.12.2024 14:43 Відповісти
+9
Ще одні занили оперуючи цифрами зі стелі. Собівартість у них...хто її вирахував? Мародерня довбана.
показати весь коментар
04.12.2024 14:48 Відповісти
+9
Нове метро у Салоніках

Офіційне відкриття відбулося 30 листопада 2024 року за участі прем'єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса. Перша лінія метро у Салоніках має довжину 9,6 км і налічує 13 станцій, де курсують автоматизовані потяги без машиністів. У перші чотири дні проїзд буде безплатним, а згодом вартість квитка становитиме 0,60 євро.

0.6 євро = 27грн. це в ЄС.. з європейськими зарплатами , податками і так далі.
показати весь коментар
04.12.2024 15:10 Відповісти

Завантаження...