11 479 25

Росія вже віддає "все, що може": Путін поскаржився на неможливість збільшувати витрати на війну

путін

Росія не може нескінченно збільшувати витрати на армію, які вже сягнули третини видатків російського бюджету.

Про це російський диктатор Путін заявив на розширеній колегії Міноборони РФ, передає Інтерфакс.

"Для того, щоб усі компоненти в країні, всі складові життєдіяльності держави – економіка, соціальна сфера в найширшому розумінні цього слова, наука, освіта, охорона здоров'я розвивалися, "розгойдувати" до нескінченності, підвищувати до нескінченності ці витрати (на оборону, – ред.) ми теж не можемо", – сказав Путін.

За його словами, Росія вже віддає на фінансування військ "все, що може".

Своєю чергою міністр оборони РФ Андрій Білоусов заявив, що витрати на "національну оборону" сягнули 32,5% усіх видатків федерального бюджету.

"Вже сьогодні рівень видатків на національну оборону досяг показника в 6,3% ВВП, 32,5% федерального бюджету. Це диктує жорсткі вимоги до ефективності нашої роботи", – сказав російський міністр.

Він додав, що під час розбудови армії необхідно враховувати можливості бюджету.

Як повідомлялося, 1 грудня Путін підписав закон про федеральний бюджет на 2025-2027 роки. Так, наступного року російський уряд збільшить витрати за статтею "національна оборона" до нового рекорду в 13,49 трлн руб. Порівняно з поточним роком (10,8 трлн руб.) військовий бюджет збільшиться на 25%, стосовно 2023 року (6,8 трлн руб.) – удвічі, а якщо порівнювати з 2021 роком (3,5 трлн руб.) – зросте практично в 4 рази.

Топ коментарі
+24
Здохни, *****.
Хоча спочатку відійди *****, і там здохни.
показати весь коментар
16.12.2024 15:35
+13
Дайош $ =300 рублей!!!
А нафта 40$ - за барель!!!
показати весь коментар
16.12.2024 15:40
+11
Нафта по 40.Тоді порахуєш, що можеш
показати весь коментар
16.12.2024 15:35
Коментувати
Сортувати:
Здохни, *****.
Хоча спочатку відійди *****, і там здохни.
показати весь коментар
16.12.2024 15:35 Відповісти
Нафта по 40.Тоді порахуєш, що можеш
показати весь коментар
16.12.2024 15:35 Відповісти
навіть якщо по 50 - війні кінець!
показати весь коментар
16.12.2024 15:37 Відповісти
А що там рубль ? без нафти? 110? чи я не оновив сайт ?...
показати весь коментар
16.12.2024 15:36 Відповісти
Бідненький, ну нічого, сподіваємось Трамп може все таки "від'ємно" допоможе.
показати весь коментар
16.12.2024 15:38 Відповісти
Та ладна..на соціалку воно не витрачається..країна-помийка..
показати весь коментар
16.12.2024 15:38 Відповісти
Дайош $ =300 рублей!!!
А нафта 40$ - за барель!!!
показати весь коментар
16.12.2024 15:40 Відповісти
... ну за 3 дні до Києва у них не получиться досягти - але після Нового року чекаЄмо!
показати весь коментар
16.12.2024 15:47 Відповісти
Краще вже по 40 гривень.
показати весь коментар
16.12.2024 17:12 Відповісти
Что уже раzzейской гыкономике пришла zвизда? А как же Сосия собралась ваивать еще 10 лет а потом еше и с НАТОй? А черед 2 недели Сосия еще и перестанет получать миллиарды от газа который идет через Украину. Поетому ***** и его ************* срочно требуют перемирия. Тут уже как в игре, проиграет кто первый моргнет
показати весь коментар
16.12.2024 15:54 Відповісти
Витрати на оборону, курво!!!
показати весь коментар
16.12.2024 15:54 Відповісти
солдатитки устали???
показати весь коментар
16.12.2024 15:55 Відповісти
Варто визнати, що після призначення Білоусова у травні 2024 року замість Шойгу, справи у ворога пішли вгору - дронів стали виробляти значно все більше, РЕБи вже на всій техніці і підрозділах, усі штурмові групи супроводжуються мавіками - це результат призначення ефективного розпорядника грошима. Я навіть не буду казати як жалюгідно виглядає наш міністр оборони і вся шайка що відповідає за наш ВПК, це все Бутусов в ефірах постійно підіймає. Чому не можна призначити адекватних патріотичних менеджерів, а не схематозників?
показати весь коментар
16.12.2024 16:07 Відповісти
та ти шо, ну давай ще скажи що то Їплоусов додумався реби на техніку ставити і дрони випускати )))
показати весь коментар
16.12.2024 16:13 Відповісти
Я кажу про те що забезпечення армії у них вийшло на новий рівень.
показати весь коментар
16.12.2024 16:16 Відповісти
угу, новий рівень - на мотоциклах та баггі до 24 року не штурмували.
Ну а те що стало більше дронів - так це логічний розвиток військової справи. Якби в них ще й дронів не робили - голом м'ясом взагалі б нічого не досягли.
показати весь коментар
23.12.2024 12:42 Відповісти
бреше. Будуть ще більше віддавати на війну.

логіка пуйла передбачувана:

> воно хоче увійти в історію і бути поруч з пітором 1-м , іваном грозним чи сраліним
> а значить ЗА ЦЕНОЙ НЄ ПАСТАІМ - стає знову актуальним
> пуйлу 72 роки , розхльобувати не йому. Він хоче при житті всю Україну, не думаючи наперед
показати весь коментар
16.12.2024 16:11 Відповісти
Кили ти рашиська паскуда вже здохнеш ,а разом з тобою піде на звалище історіяї огидний "русский мир" ? мільйони українців чекають.
показати весь коментар
16.12.2024 16:19 Відповісти
сто пудов правда. лично знаю. ***** свои последние трусы снял и продал шобы на досторойку кукАрешника деньги добавить
показати весь коментар
16.12.2024 17:07 Відповісти
не бачу сенсу коментувати нечисть. Взагалі.
Інформаційна санітарія і 100%вий ігнор
показати весь коментар
16.12.2024 17:21 Відповісти
А кацапи,які 50 років живуть в
Україні,їдять наш хліб,кажуть -
росія сільная страна...
кацап - це діагноз
кацап - це вирок,це рафіновані
недалеконлядні,інфантільні
створіння,це помилка природи
показати весь коментар
16.12.2024 17:52 Відповісти
БОГ каже курві, що ще в трусах ходить.. От як голою сракою по Мацкве прорулит, так і повірю, "що все"=******* Росії.
показати весь коментар
16.12.2024 19:15 Відповісти
Віддай окуповані території і іди за крейсером!
показати весь коментар
16.12.2024 19:15 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2024 23:17 Відповісти
для них не проблема і 90% віддати на війну. Така ступінь ненависті.
показати весь коментар
17.12.2024 00:03 Відповісти