2 793 91

Росіянам різко підняли ціни за консультації в лікарів

Росіянам різко підняли ціни за консультації в лікарів

Російські державні та приватні клініки в 2024 році різко підвищили вартість первинної консультації у лікарів-фахівців. Так, за рік ця послуга в середньому подорожчала на 17%, що майже вдвічі вище за загальний рівень інфляції (9,52%).

Це випливає із підрахунку Національного рейтингового агентства РФ на основі даних Росстату, передає The Moscow Times. 

Згідно з офіційною статистикою, середня вартість першого прийому в лікаря  в Росії за рік збільшилася з 1 111 руб. до 1 298 руб. Однак у окремих російських регіонах ціни зросли на понад 50%.

Також різко зросли ціни на лікувальний масаж (на 13%, до 563 руб. за сеанс) та гастроскопію (на 11%, до 2 432 руб. за процедуру).

Загалом різниця цін між регіонами значна, оскільки це пов'язано з розподілом послуг між приватною та державною медициною, наявністю фахівців, а також вартістю закупівель матеріалів та комплектуючих.

Одним із найбільш затребуваних сегментів платної медицини в Росії, як і раніше, залишається стоматологія. Лікування зуба в 2024 році стало дорожчим на 10% рік до року, що укладається в рамки офіційної інфляції, водночас консультативний огляд у стоматолога без лікування загалом у РФ подорожчав на 17%, до 516 руб.

Раніше повідомлялося, що в Росії продовжує скорочуватися кількість доступних ліків. Так, за останній рік із полиць російських аптек зникли 134 життєво важливі препарати. Серед медикаментів, які більше не продаються в РФ, – 20 препаратів проти онкології, 5 антибіотиків, 3 протиепілептичні засоби, а також інсуліни для вагітних, імунодепресанти, препарати проти мігрені, алергії, туберкульозу, ВІЛ та малярії.

У жовтні минулого року повідомлялося, що в російських аптеках стали закінчуватися широко застосовувані антибіотики.

На тлі зникнення західних ліків у Росії за першу половину 2024 року різко скоротилася кількість клінічних досліджень нових медичних препаратів.

Перед тим повідомлялося, що російська влада готує жорсткі обмеження на закупівлі імпортних ліків та медичних виробів для державних клінік та лікарень. Із 1 січня 2025 року в ході держзакупівель має застосовуватися правило "другий зайвий": імпортні препарати будуть виключені з конкурсу, якщо надійшла хоч одна заявка від російського постачальника.

Хоча західні санкції не торкнулися безпосередньо постачання ліків до Росії, не менше 28 іноземних фармкомпаній повністю пішли з російського ринку, а асортимент імпортних препаратів у російських аптеках почав стрімко скорочуватися.

Топ коментарі
+28
От скажіть, наюха нам новина про кацапсячі проблеми? А у нас, що дешевше?
показати весь коментар
19.02.2025 08:38 Відповісти
+13
Ви краще про наші, українські "потужні" тарифи розкажіть!
показати весь коментар
19.02.2025 08:43 Відповісти
+9
Як добре, що в Україні вся медицина безкоштовна...
показати весь коментар
19.02.2025 08:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на куя дикунам лікарі? У них є "Бояришник".
показати весь коментар
19.02.2025 08:38 Відповісти
От скажіть, наюха нам новина про кацапсячі проблеми? А у нас, що дешевше?
показати весь коментар
19.02.2025 08:38 Відповісти
Щоб розуміли, що вони не настільки круті, як хочуть, щоб їх вважали по всьому світу.
Вони прагнуть намалювати картинку росії, спокійної серед бурь, але...
НПЗ горять ледь не щоночі. І нічого росія зі всіма своїми можливостями з цим зробити не може.
показати весь коментар
19.02.2025 09:03 Відповісти
Щоб зрозуміти, що у нас дорожче?
показати весь коментар
19.02.2025 09:52 Відповісти
Якщо ви не розумієте подібних речей, краще не ходіть у такі дискусії.
Бо цим ви лише підігруєте русні.
показати весь коментар
19.02.2025 10:16 Відповісти
Дениско, йди вчі урокі
показати весь коментар
19.02.2025 10:40 Відповісти
тебе хтось насилує читати такі новини? чи ти не взмозі сам зробити вибір читати чи ні? а понить - саме то.
показати весь коментар
19.02.2025 09:06 Відповісти
Первичная консультация у терапевта бесплатная, с направлением к врачу.
Консультация у врача бесплатная с направлением на лечение.
Консультации в больнице бесплатные, как и нахождение в больнице, питание (хреновое конечно).
Процедуры бесплатные.
Платно только лекарства
показати весь коментар
19.02.2025 10:37 Відповісти
Ну це теж правда. А стосовно харчування то з вами не згоден. Рік тому лежав два рази в лікарні. Харчування відносно нормальне.
показати весь коментар
19.02.2025 12:26 Відповісти
в Україні безкоштовний похорон для кацапа - присипало земелькою і труни не треба
на кацапії труни подорожчали в 50%
ось тобі відповідь
показати весь коментар
19.02.2025 14:04 Відповісти
Мані поюху шо там у кацапні подорожчало. Я б взагалі про цих тварин нічого б не чув та не бачив. Але на жаль у нас з ними війна де гинуть наші молоді та здорові люди. А на кацапню мені начхати. Про мене то вони б всі повиздихали.
показати весь коментар
19.02.2025 14:26 Відповісти
Ти запитав " А у нас, що дешевше?(в порівняні з кацапами)" - бо дешевше означає порівняння з кимось - а з ким - зрозуміло з контекста.
Я тобі відповів - див. вище.
Тому саме в твоєму питанні була цікавість до кацапів, в не в моїй відповіді.
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти
Всіх кацапів до патологоанатома.
показати весь коментар
19.02.2025 08:39 Відповісти
Всіх хворих - на контракт. Там вилікують.
показати весь коментар
19.02.2025 08:41 Відповісти
ага, прям як в нас, правду говорили західні "партери" шо це війна великого совка проти малого.
показати весь коментар
19.02.2025 10:41 Відповісти
Происки натовской военщины

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1024426859708488&set=a.654957183322126&__cft__[0]=AZUr_TeDQ1tfagQlZslly95vs2E9hLUrlYIzUAAIyF7cYkbFoC0j4XmU_YcOjoZBfIS-5YiEu-NYYPLTUsTWN0wA2aAHfH2-*********************************************************************-OqSs58QsfWCngY8P5_RP1t4LYXWEawUTOXw689y5g4RNKoNJfXsla6iQ5O1lc2t02scJx-wA&__tn__=EH-R



показати весь коментар
19.02.2025 08:42 Відповісти
Ви краще про наші, українські "потужні" тарифи розкажіть!
показати весь коментар
19.02.2025 08:43 Відповісти
Про них ми і так знаємо.
А от чому підвищуються тарифи на росії, де санкції лише на користь і сво простим народом не помічається взагалі - питання.
показати весь коментар
19.02.2025 09:05 Відповісти
да чхать всім шо там на росії, ти як той бот кацапській який росказує " а в омеррике смотрите как плохо" коли його тицяєш за шось.
"Про них ми і так знаємо."
ну і нашо нам про це знати??? а нас своїх проблем хватає.
показати весь коментар
19.02.2025 10:43 Відповісти
Правильно, ми маємо думати, що у них все добре. Ресурси безмежні, економіка зростає, міць військова - не по дням, а по часам.
Що ж, пора здаватись, бо шансів навіть зупинити росію - немає.
показати весь коментар
19.02.2025 10:45 Відповісти
ну пока ти тут "воюєш" з здоровим глуздом на цезорі, а не в окопі то точно - немає.
показати весь коментар
19.02.2025 10:51 Відповісти
а ще в наявності лікарі? ще не звалили усі в краще життя?
показати весь коментар
19.02.2025 08:46 Відповісти
Було в тому році. Прийшов до сімейного лікаря. Мені повезло. Знаю давно. Заходить травматолог. Речь толкает - не могу работать. Народу собралось.
показати весь коментар
19.02.2025 08:51 Відповісти
ну українці не вміють організувати осбі умови роботи - жива черга - це знущання над лікарем.
показати весь коментар
19.02.2025 09:01 Відповісти
В Україні вже давно попередній запис у Хелсі. Інше питання, що хворих більше, ніж лікарі можуть приймати.
показати весь коментар
19.02.2025 09:19 Відповісти
якщо є запис, то не може бути толпа під кабінетом. ось коли б ти сказала, що з українця нізя вибити "ходіння без талона", повірю більше. бо саме по цій причині біржа праці в Німеччині хардкором таким ходокам обрізала бажання ходити - поставила цербера на вході, який тупо не пускав до ресепції, бо усі їхні питання можна вирішити через онлайн-запит, а вони пруться, і без перекладача.
бо навіть рідною не можуть слова у кучу зібрати для запиту, щоб загнати у гугл-переладач.
показати весь коментар
19.02.2025 09:45 Відповісти
Приходиш на вказану годину, а там сидять ті, що годину тому мали зайти. ВЛК без черги, або на планьорку лікаря покликали чи ще 100500 причин. Не масово. Є що приблизно по графіку приймають.
показати весь коментар
19.02.2025 10:00 Відповісти
я ж і кажу, херова організація. плюс ходоки.
показати весь коментар
19.02.2025 10:05 Відповісти
Порівняв своє життя й життя під обстрілами.
показати весь коментар
19.02.2025 10:27 Відповісти
мені подобається інфантильних українських тьоток тикати гостренькою логікою.
цікаво спостерігати за твоїми нелугими випуками колхозниці.
показати весь коментар
21.02.2025 23:09 Відповісти
Через повітряні тривоги черга постійно зсувається...
показати весь коментар
19.02.2025 10:14 Відповісти
а тіпа проблема прущихся без талона не уснувала до 2022 року?
показати весь коментар
19.02.2025 20:46 Відповісти
Існувала, проте була не настільки масштабною... Доводилося чекати тільки через хитрозроблених, а тепер (якщо тривога була), тупо вся черга зсувається і навіть якщо хитродупих немає, то все одно доводиться чекати!
показати весь коментар
19.02.2025 20:48 Відповісти
кому ти розказуєш? тіпа ніколи не було драк і воплів перед кабінетом лікаря, коли на безталонних наїзжали? а бо знаменита фраза "я только спрасить" стала вже мемом в квн чи інших комічних сценках. чого такої херні немає у Європі? бо там люди собі організували талони і без них не сруть на голову іншим.
показати весь коментар
19.02.2025 20:51 Відповісти
Я пояснюю, що зараз масштаб проблеми став більшим і не тільки через тих, хто "простаспрасіть"....
показати весь коментар
19.02.2025 21:07 Відповісти
ти зараз тупо викручуєшся. усилилась. те, що совки не взмозі і у мирний час вирішити.
показати весь коментар
20.02.2025 00:04 Відповісти
Чому не може бути черги? В нас крім запису ще ВЛК, школярі, ПТУшники - які проходять огляди, ще й постійно повітряні тривоги, під час яких прийом заборонений. Але ж тобі цього не зрозуміти.
показати весь коментар
19.02.2025 10:26 Відповісти
а чого вонимають проходити медогляди без талона? і чого вони проходять ці мед огляди без талона із совка, коли ще русскач любофь не літала. бо ти своїм курячо-совковим мозгом іншого собі навіть уявити не можеш. тому як аргумент пхаєш скрізь воєнну ситуацію, тоді коли завдки твоїй недорозвинутості і 73% тобі подібних, воєнний стан існує ще прийнамні з 1991
показати весь коментар
19.02.2025 20:45 Відповісти
Йди лісом, кацап зайвохромосомний. Й маячню свою, перекладену з кацапської на українську гуглем забери. Дбл, блд.
показати весь коментар
20.02.2025 00:57 Відповісти
нє ну чо вдобно самій бути тупою, а на іншого перекинути. ну класика українського колхозу.
показати весь коментар
20.02.2025 01:46 Відповісти
Москалям різкою. В Украіні все спокійно куярять.
показати весь коментар
19.02.2025 08:46 Відповісти
Як добре, що в Україні вся медицина безкоштовна...
показати весь коментар
19.02.2025 08:48 Відповісти
!!!
показати весь коментар
19.02.2025 09:58 Відповісти
Мене в приватній клініці сімейний лікар безкоштовний. Загальні аналізи, кардіограма, ренген, томограма теж безкоштовні.
показати весь коментар
19.02.2025 10:04 Відповісти
Це де таке щастя? Бо я нещодавно робив ренген колінного сустава в ДЕРЖАВНІЙ поліклініці - 460 грн.
показати весь коментар
19.02.2025 10:12 Відповісти
Рік тому. Направлення мала. Без направлення за гроші.
показати весь коментар
19.02.2025 13:24 Відповісти
Направлення виписав сімейний лікар в "Нова Поліклініка", в них там лише кілька терапевтів і кардіограму чи прививки роблять. А з направленням ідеш куди хочеш. Лабораторія приватна має з ними договір, але в іншому місці.
показати весь коментар
19.02.2025 13:30 Відповісти
Мені направлення на ренген виписав хірург. В тій же поліклініці. Але це вже нікого не хвилює. Ренген платний для всіх, незалежно від наявності направлення.
показати весь коментар
19.02.2025 13:38 Відповісти
Може за пів року щось помінялось. Мені зробили томограму хребта і ренген кульшових суглобів в обласній лікарні Луцька рік тому. До приватного сімейного записалась бо дуже близько від дому, на диво, лікарі молоді але толкові.
показати весь коментар
19.02.2025 15:49 Відповісти
За Луцьк не знаю. Я пишу про Київ.
показати весь коментар
19.02.2025 15:52 Відповісти
Зато учасникам "сво" консультації проктолога - безкоштовно...
показати весь коментар
19.02.2025 08:48 Відповісти
у стоматолога )))
показати весь коментар
19.02.2025 09:02 Відповісти
Новин про фронт і казнокрадів тут на порядок більше, ніж новин "а чо там на росії".
Але ми фокусуємось саме на останніх. Бо не можна псувати свєтлий образ свєрхдєржави підвищенням якихось смердючих тарифів.
показати весь коментар
19.02.2025 09:07 Відповісти
Зрозуміло, справжня інформація, з вашої точки зору - це ТГ-канали русні.
Ну а для мене це, наприклад - Мучний. Що він пише, більшість потім у новинах і на Діпі з'являється.
показати весь коментар
19.02.2025 09:19 Відповісти
А ви, певно, колега Макар 1c436df4 і Андрей Волк #597266.
Привіт солодкій парочці.
показати весь коментар
19.02.2025 10:07 Відповісти
Бодрять украінців новинами з рашки
показати весь коментар
19.02.2025 08:55 Відповісти
Невдоволені кацапоботи повилазили в коментарях. Кацапи це невиліковні істоти. Їм медицина не потрібна.
показати весь коментар
19.02.2025 09:01 Відповісти
лікарство "2х2" всіх лікує
показати весь коментар
19.02.2025 09:03 Відповісти
телелайнофон вже вилікував
показати весь коментар
19.02.2025 10:46 Відповісти
не бачу розумностіу твоєму коменті. бачу лише висєр в стилі "аби шось ляпнуть, бо добрався туди, де можна ляпати"
показати весь коментар
19.02.2025 20:39 Відповісти
не на твій розумовий діапазон розроховано, соррі
показати весь коментар
19.02.2025 20:40 Відповісти
як ти точно про себе. обожнюю самокритиків.
показати весь коментар
19.02.2025 20:52 Відповісти
сидеш перед зеркалом і дрочіш чі шо?)
показати весь коментар
19.02.2025 21:01 Відповісти
ти про себе?
показати весь коментар
19.02.2025 22:50 Відповісти
то й що? жаліти, радіти? та мені - фіолетово...
показати весь коментар
19.02.2025 09:03 Відповісти
нє. тобі не фіолетово. якби було, ти б тут не писала, а пройшла б мимо.
самообманом займаєшся чи ******* ні про шо?
показати весь коментар
19.02.2025 09:04 Відповісти
тільки повний й остаточний дебіл може таке написати..., щоб такими новинами не засмічували простір треба висловлювати свою думку...
показати весь коментар
19.02.2025 09:36 Відповісти
хахаха, от твоя віжповідь - реально відповідь малорозвинутої. саме твоя каста отак реагує, як ти зараз, від відсутності знань у психології людини.
показати весь коментар
19.02.2025 09:38 Відповісти
поясню тобі на твоєму примітивному рівні - у кого шо болить, той про то і говорить: ти не можеш сама себе контролювати чи читати тобі нецікаві тобі речі, тому ти про це говориш на підсвідомому рівні і сама того не окучуєш, що ти наляпала багато чого, що інші між рядків взмозі прочитати.
показати весь коментар
19.02.2025 09:40 Відповісти
5 баксов за лечебный массаж? Шо то дорого. Наверное включается счастливое окончание в стоимость
показати весь коментар
19.02.2025 09:09 Відповісти
От якось пок¥й . Ви б дивились які в нас ціни . Йод 52 грн , мукалтін 226 грн . То що там у параші ?
показати весь коментар
19.02.2025 09:17 Відповісти
226? Де ви такі ціни знайшли?
показати весь коментар
19.02.2025 09:53 Відповісти
Мабуть, в позолоченому блістері. В звичайному 22 грн за блістер 10 шт.
показати весь коментар
19.02.2025 10:04 Відповісти
Мукалтін форте
показати весь коментар
19.02.2025 21:25 Відповісти
В аптеці
показати весь коментар
19.02.2025 21:19 Відповісти
Зайдіть на tabletki.ua. В Києві ціна максимум 154 грн, найменша - 19 грн.
показати весь коментар
19.02.2025 10:13 Відповісти
І в Київ зганяти 100 туди та 100 назад
показати весь коментар
19.02.2025 21:26 Відповісти
Мукалтин таблетки по 50 мг №10: ціна у Одесі від 22 до 55.
показати весь коментар
20.02.2025 08:57 Відповісти
- Доктор, как мне это вылечить?
- Сейчас загуглю.
- А может я сам?
- Вот давайте не будем самолечением заниматься...
показати весь коментар
19.02.2025 11:48 Відповісти