11 285 38

За порушення правил мобілізації заблокували рахунки 26 тисячам українців, – Мін’юст

Скільком українцям заблокували рахунки через штрафи від ТЦК

Банківські рахунки 26 тисяч громадян заблокували через порушення мобілізаційних правил.

Про це у Міністерстві юстиції повідомили на запит агентства РБК-Україна.

"За порушення мобілізації наразі заблоковано рахунки 26 тисяч осіб", – відповіли у міністерстві.

У Мін’юсті додали, що оновлені цифри по кількості блокувань рахунків з'являться після 1 квітня.

Нагадаємо, рахунки громадян можуть заблкувати на виконання рішення суду у випадках, якщо військовозобов'язаний не сплачує штраф за невиконання вимог законодавства про мобілізацію.

Відповідно до статті 210 КУпАП, порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу тягне за собою покарання у вигляді штрафу у розмірі від 17 до 25 тисяч гривень для фізичних осіб.

Як повідомлялося, на початку березня Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає знижку у розмірі 50% у випадку добровільної сплати штрафу від ТЦК. Але президент Володимир Зеленський його ще не підписав.

Топ коментарі
+14
яка ж потужна переможна статистика у зеленої дегенератки стефанішиної.
показати весь коментар
27.03.2025 19:55 Відповісти
+10
Кто то ещё держит деньги в банках?Ну держите,держите...
показати весь коментар
27.03.2025 20:08 Відповісти
+8
Все правильно-"ухилянтів" роботяг карати штрафами більшими як одна місячна зарплата,а прокурорам -"інвалідам" більше пенсій,а чинушам та депутатам та поліції- підвищення зарплат.." аристократія" має жити " по багатому"...!)
А роботяг- на Фронт...
показати весь коментар
27.03.2025 22:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
яка ж потужна переможна статистика у зеленої дегенератки стефанішиної.
показати весь коментар
27.03.2025 19:55 Відповісти
Интересно.. шо на тех рахунках??? Мышь повесилась? И то в кредит???
показати весь коментар
27.03.2025 19:56 Відповісти
Дрищ, кордони закриті саме по Конституції в період воєнного стану, і ти це прекрасно знаєш, тільки писдиш русняву методичку! Не треба тут включати приватні випадки в ЗСУ! Завжди десь хтось порушує закон і за це карають може і не завжди... В мене багато друзів і знайомих військових проходили лікування за кордоном і просто їздили у відпустку до сімей...
показати весь коментар
28.03.2025 13:13 Відповісти
Видно одразу обіженку. Які ще приватні випадки? Приватні випадки якраз про те що випускають. В статті 65 вказано, що стаття 29 про право на свободу, не може бути обмежена під час дії воєнного стану. І є випадки, коли суд визнавав незаконним заборону на виїзд. Вчи закони.
показати весь коментар
28.03.2025 14:23 Відповісти
Дрищ, біжи пімийся, ти вже завонявся, і підітрись своєю руснявою методичкою
показати весь коментар
30.03.2025 12:49 Відповісти
Шо. Факти тобі не проходять? Чому не закрили всім виїзд, раз по КУ? Аби ляпнути
показати весь коментар
30.03.2025 12:57 Відповісти
А кто по закону є " ухилянт"..?!
Ану сформулюй..а не розкидаєш тут наративи тєлємарахвону..
показати весь коментар
27.03.2025 22:22 Відповісти
А у нас в країні окрім тецекунів є якісь ухилянти ? 🤔
показати весь коментар
27.03.2025 23:37 Відповісти
Зараз би порівнювати права і суди США та України, слабо? Ти впевнений що рідні верхівки купляли б тесли і майбахи і сиділи в маямі а, не йшли б воювати? У США б за таке просто пристрелили би нафіг в такий час, при чому свої наближені. У нас не можна, бо то еліта, і кожен наближений також.
І по факту, там далеко не всі би пішли воювати.
показати весь коментар
28.03.2025 00:52 Відповісти
А поки американців трампакс пакує трампаксами у всі щілини.
показати весь коментар
27.03.2025 20:06 Відповісти
тобто, бусифікація рахунків?
показати весь коментар
27.03.2025 19:59 Відповісти
Женский половой орган банковской системе...
показати весь коментар
27.03.2025 20:05 Відповісти
Таки так!
показати весь коментар
27.03.2025 20:07 Відповісти
Кто то ещё держит деньги в банках?Ну держите,держите...
показати весь коментар
27.03.2025 20:08 Відповісти
Якщо капронова кришка, то мона!
показати весь коментар
27.03.2025 20:20 Відповісти
А законно ли этто?
показати весь коментар
27.03.2025 20:13 Відповісти
В принципе да,это как до войны и лет 15 назад не заплатить штраф за нарушение правил дорожного движения...
показати весь коментар
27.03.2025 20:17 Відповісти
Думаю, что да. Нарушение правил мобилизации - штраф, невыплата штрафа - арест на имущество
показати весь коментар
27.03.2025 20:18 Відповісти
Це незаконно, і фактично будь який адвокат розіб'є обвинувачення на раз-два. Справа в тому, що все крутиться навколо Оберегу, але є заковика: постанова, яка описує цей реєстр, чи то засекречена, чи то має якийсь інший гриф, коротше - недоступна ля народу. Тому суд, коли дивиться на це все, просто не може використовувати цей реєстр як доказ, адже сторони процесу не мають доступу до його нормативного регулювання. Це порушує принцип змагальності та рівності перед законом, бо захист не може перевірити правомірність використаних даних.

Більше того, без відкритого доступу до положень про Оберіг неможливо встановити, чи взагалі цей реєстр ведеться у відповідності до законодавчих норм. Адвокат легко доведе, що доказова база будується на непрозорих та сумнівних підставах, що автоматично ставить під сумнів законність обвинувачення.

Тому суд, стикаючись із такою ситуацією, фактично змушений або відхилити матеріали, що грунтуються на цьому реєстрі, або визнати їх неналежними доказами, а отже - відсутність правових підстав для переслідування.

Якщо цікаво, можете почитати тут: https://yvu.com.ua/u-zakonodavstvi-********-nemaye-posylannya-na-reyestr-oberig-sud-skasuvav-shtraf-ttsk/?utm_source=chatgpt.com
показати весь коментар
27.03.2025 21:03 Відповісти
Чергова " потужна " перемога...26 тис при заяві від влади про наявність 6 млн "порушників"...чи це поки перші спроби...?
показати весь коментар
27.03.2025 22:18 Відповісти
Ну конечно после 1-го апреля-брони то слетают,иди сюда деньги есть?А если найдём?Политические трупы...
показати весь коментар
27.03.2025 20:15 Відповісти
Усі ті, хто хоча б теоретично може підпадати під ці так звані 'штрафи', вже давним-давно підчистили свої рахунки, переоформили майно та ФОПи на родичів і ніяк не постраждають від блокування карток з нульовим балансом.
показати весь коментар
27.03.2025 20:48 Відповісти
На мене сфальсифікували справу якраз по статті 210 КУпАП, витратив 30к на адвокатів, щоб скасувати постанову. Зі сторони ТЦК за підробку документів ніхто відповідальності не поніс... Вільна країна, вільних людей, **** тут ще скажеш
показати весь коментар
27.03.2025 21:05 Відповісти
клоуни при владі які народилися в совку
показати весь коментар
27.03.2025 21:05 Відповісти
І ЩО ДАЛІ? РЕЗУЛЬТАТ=0?
показати весь коментар
27.03.2025 21:44 Відповісти
Все правильно-"ухилянтів" роботяг карати штрафами більшими як одна місячна зарплата,а прокурорам -"інвалідам" більше пенсій,а чинушам та депутатам та поліції- підвищення зарплат.." аристократія" має жити " по багатому"...!)
А роботяг- на Фронт...
показати весь коментар
27.03.2025 22:14 Відповісти
Ніхера це не дасть, штрафи звісно сплачуватись не будуть, постраждає лише банківська система.
показати весь коментар
27.03.2025 22:44 Відповісти
Отяк штрафи то це ми швидко, а от цікаво скільки тецекунів вже були посаджені в тюрму, за перевищення повноважень, побиття, халатність яка призвела до смерті, викрадення ? Мммм ?))) оце така влада, все що швидко і добре робить це здирництво, з людей яких і так вже своїми податками довели до межі бідності.
показати весь коментар
27.03.2025 23:33 Відповісти
за нарушение прав конституции... что?
показати весь коментар
28.03.2025 00:37 Відповісти