3 307 32

Microsoft вперше за 40 років оновить дизайн "екрана смерті" Windows

Microsoft вперше за 40 років оновить дизайн "екрана смерті" Windows

Компанія Microsoft вирішила змінити дизайн так званого синього "екрану смерті" й замінити його на чорний. Це перша зміна кольору екрана за майже 40 років.

Як пише The Verge, з "екрана смерті" також приберуть великий сумний смайлик і QR-код, який веде на сайт технічної підтримки Microsoft, передає Бабель.

Водночас на новому екрані залишать код помилки і дані про те, який системний драйвер спричинив проблему.

microsoft

microsoft

"Це спроба додати ясності, надати повнішу інформацію і дозволити нам і клієнтам докопатися до суті проблеми, щоб швидше її розвʼязати", – уточнив віцепрезидент Microsoft з безпеки підприємств і операційних систем Девід Вестон.

Microsoft випустить новий дизайн BSoD в оновленні Windows 11 уже цього літа.

Як повідомлялося, американська компанія Microsoft безкоштовно пропонує європейським урядам програму кібербезпеки для посилення їхнього захисту від кіберзагроз, включно з тими, що посилені штучним інтелектом.

Топ коментарі
+6
Чому це? У більшості випадків, після синього екрану можна перезавантажити і працювати собі далі. Бо для його появи існує купа причин - банально, може драйвер злетіти чи там щось відійшло
показати весь коментар
27.06.2025 14:23 Відповісти
+3
Я б не міняв ..неначасі
показати весь коментар
27.06.2025 14:22 Відповісти
+2
Это называется "кому повешенному быть тот не утонет". Какая разница какого цвета будет "экран смерти"? Синим или черным. Главное что компу п..да!
показати весь коментар
27.06.2025 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это называется "кому повешенному быть тот не утонет". Какая разница какого цвета будет "экран смерти"? Синим или черным. Главное что компу п..да!
показати весь коментар
27.06.2025 14:16 Відповісти
Чому це? У більшості випадків, після синього екрану можна перезавантажити і працювати собі далі. Бо для його появи існує купа причин - банально, може драйвер злетіти чи там щось відійшло
показати весь коментар
27.06.2025 14:23 Відповісти
У далекі роки віндовс 95 і XP таке мало сенс - незахищена пам'ять, сирі драйвери.
Коли в десятці на ноуті двічі вилетів синій екран а потім біос сказав що є помилка у модулі криптування, я просто поміняв ноут
показати весь коментар
27.06.2025 14:35 Відповісти
У мене в компі, наприклад, синій екран вискакував через те, що вентилятор процесора здихав потроху і не завжди крутив. Ну купив новий і все ОК, вінду ж переставляти від такого не треба...
показати весь коментар
27.06.2025 14:48 Відповісти
Можна було модуль поміняти ). А може це була програмна помилка, можна було попробувати оновити біос
показати весь коментар
27.06.2025 16:45 Відповісти
Ремонт має свої підводні камені. Та й навіщо, якщо тобі дають новий ноут замість старого.
показати весь коментар
27.06.2025 19:28 Відповісти
Обычно BSOD ( экран смерти) проблема в железе. Драйверы не помогут. Какое то время комп может еще поработать но там чаще всего именно "железо" накрывается "медным тазом". Чаще всего видеокарта
показати весь коментар
27.06.2025 14:56 Відповісти
І від відеокарти теж BSOD був колись. Там ж купа причин, тому треба читати, що на тому синьому екрані написано
показати весь коментар
27.06.2025 15:01 Відповісти
"Обычно BSOD ( экран смерти) проблема в железе"

обычно BSOD системная проблема, там что угодно может быть, и железо там не на первом месте
показати весь коментар
27.06.2025 15:19 Відповісти
та навіть від вірусні може кидати синьку, там безліч причин
показати весь коментар
27.06.2025 15:06 Відповісти
Пока нема kernel panic, все ок
показати весь коментар
27.06.2025 14:18 Відповісти
Так це ж він і є
показати весь коментар
27.06.2025 14:21 Відповісти
нагадайте мені що таке Виндоуз.
показати весь коментар
27.06.2025 14:20 Відповісти
Ваш сарказм не поділяють 70% власників робочих станцій і лептопів
показати весь коментар
27.06.2025 14:29 Відповісти
ЦЕ КОРУПЦИЯ!
показати весь коментар
27.06.2025 14:29 Відповісти
Користуєшся ;русскім православним Лінуксом;?
показати весь коментар
27.06.2025 15:05 Відповісти
НЕТ ВОЛКОВ КОММАНДЕР
показати весь коментар
27.06.2025 16:02 Відповісти
лінукс до православ'я це як ти до марса.
показати весь коментар
29.06.2025 19:52 Відповісти
Просто кацапи чомусь вважають Лінукс своїм, скрєпним.
показати весь коментар
29.06.2025 20:30 Відповісти
Але лінукс так не вважає і недавно перестав зпівпрацювати з розробниками з московії. до речі русня вважає що Україна їхня, надіюсь що це не робить Україну скрепною
показати весь коментар
29.06.2025 20:44 Відповісти
Я б не міняв ..неначасі
показати весь коментар
27.06.2025 14:22 Відповісти
потужно, я б сказав - незламно.

microsoft ireland operations ltd не хоче припинити приторговувати з країною-терористом росією? Не на часі, екрани смерті нагальніше...
показати весь коментар
27.06.2025 14:23 Відповісти
Русскій, здєся водкі нєту.
показати весь коментар
27.06.2025 15:07 Відповісти
А ГРАППА?!АТО СКУЧНЕНЬКО БУДЕТ!!!))))
показати весь коментар
27.06.2025 16:03 Відповісти
Без нового дизайну екрану смерті усі попередні версії будуть автоматично піратськими копіями
показати весь коментар
27.06.2025 14:31 Відповісти
Смайлик приберуть, щоб не травмувати тендітні почуття користувачів?
показати весь коментар
27.06.2025 14:32 Відповісти
Я вже подумав, що на портрет Зеленкава.
показати весь коментар
27.06.2025 15:05 Відповісти
десь в наших навчилися, зелений колів змінили на смарагдовий, а це синій на чорний.
показати весь коментар
27.06.2025 15:26 Відповісти
ну все - після цієї новини MS знову стане найдорожчою публічною компанією у світі
показати весь коментар
27.06.2025 15:35 Відповісти
Ще новина від недавно - вперше за 50 років зустрілись голови Microsoft і Linux , Біл Гейтс і Лінус Торвальд .
показати весь коментар
27.06.2025 18:06 Відповісти