Шмигаль розповів про рекордні залишки на казначейському рахунку уряду

Шмигаль розповів про рекордні залишки на казначейському рахунку уряду

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку (ЄКР) уряду станом на ранок 16 липня становили 340 мільярдів гривень.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання Верховної Ради, яка прийняла його відставку з посади, повідомляє пресслужба уряду.

"Передаємо країну зі збереженою фінансовою стабільністю, достатньою ресурсною базою та 100% виконанням всіх зобов’язань. Станом на ранок сьогодні на Єдиному казначейському рахунку 340 млрд грн", – сказав Шмигаль.

Він не уточнив, яка частка коштів на ЄКР номінована у валюті.

Як повідомлялося, станом на початок 2025 року на залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку становили понад 263 млрд грн (в еквіваленті). Тоді Шмигаль називав цю суму рекордною.

Раніше Держказначейство публікувало цю інформацію щомісяця, але на час воєнного стану цю практику призупинили.

Топ коментарі
+11
ВПК працює тільки на 60%, бо дєнєг нєт
на казначейських рахунках скажені залишки.
але на зброю дєнєг нєт ...

дурна собака ловить свій хвіст -

алєгорична скуптура ЗЄльеой влади

.
показати весь коментар
16.07.2025 17:17 Відповісти
+10
Шмигаль у Верховній Раді каже, що передає країну зі стабільною фінансовою системою - на Казначейському рахунку 340 млрд грн!!!
340 млрд гривень на рахунках і при цьому зелені тварюки розказують людям, що міста мають самі шукати гроші на захисті від Шахедів
показати весь коментар
16.07.2025 17:14 Відповісти
+7
Шмигаль - міністр оборони, той що будував лінії оборони, та спіздів на ніх 40 млрд грн.
Захищав енергооб'єкти в 23-24 році,та спіздів на ніх 10 млрд грн
і разом з Ляшком відновив Охматдіт. Що від нього ще можна ждати? Так і буде сидіти невідсвічувати і тихо красти гроші, зате неяких політичних амбіцій.
показати весь коментар
16.07.2025 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Які залишки коштів?
Це йому примарилося!

Так буде звучати перше офіційне інтерв'ю нового прем'єр-міністра України.
показати весь коментар
16.07.2025 17:13 Відповісти
Цікаво, а що змінилось з 2024 року?
показати весь коментар
16.07.2025 18:39 Відповісти
ххвалиться що не все спиз%ив,наступникам залишив на кишенькові трати
показати весь коментар
16.07.2025 19:01 Відповісти
Я и без следующего скажу. Достаточно посмотреть размер долгов и свести дебет-кредит.
показати весь коментар
16.07.2025 20:09 Відповісти
Шмигаль у Верховній Раді каже, що передає країну зі стабільною фінансовою системою - на Казначейському рахунку 340 млрд грн!!!
340 млрд гривень на рахунках і при цьому зелені тварюки розказують людям, що міста мають самі шукати гроші на захисті від Шахедів
показати весь коментар
16.07.2025 17:14 Відповісти
18% ПДФО + 5% військовий збір - йдуть ЗЄдерьмакам а далі на крипту в офшори
показати весь коментар
16.07.2025 18:41 Відповісти
Мабуть на своїх рахунках.
показати весь коментар
16.07.2025 21:03 Відповісти
Українці ДОНАТЯТЬ для забезпечення Захисників України, а у шмигаля, з групою осіб, на Казначейському рахунку КМУ, гроші лежать??
Йому б, до слідчих прийти, ГПУ ДБР САП, … з чистосердечним …
показати весь коментар
17.07.2025 11:06 Відповісти
"Він не уточнив, яка частка коштів на ЄКР номінована у валюті."... і як вплинув курс долара на зріст залишків. а ще - яка доля західної допомоги у цих валютних залишках. і, можливо, її ще не встигли витратити на поточні потреби, але вже за тиждень типу ситуація зміниться...
показати весь коментар
16.07.2025 17:16 Відповісти
ВПК працює тільки на 60%, бо дєнєг нєт
на казначейських рахунках скажені залишки.
але на зброю дєнєг нєт ...

дурна собака ловить свій хвіст -

алєгорична скуптура ЗЄльеой влади

.
показати весь коментар
16.07.2025 17:17 Відповісти
показати весь коментар
16.07.2025 17:18 Відповісти
Шмигаль - не міністр оборони. Чи "какая разніца"
показати весь коментар
17.07.2025 09:39 Відповісти
Гарно співає про залишки!
Залишає наступнику ошипаний курятник. Вже петухи без хвостів і курочки не несуть яйця.
Податкова вже практично весь бізнес ощипала!
А потім окулярник буде розповідати, що при ньйому податки збиралися, а після нього не можуть!
показати весь коментар
16.07.2025 17:19 Відповісти
Подяка пану Шмигалю за чесну прем"єрську працю. Не політиканством займався, а відповідально виконував свої обов"язки заради стійкості економіки України. Про багатьох інших очільників такого не скажу.
показати весь коментар
16.07.2025 17:19 Відповісти
Вам протрезвіти,виспатись.
показати весь коментар
16.07.2025 18:50 Відповісти
там інший діагноз,пігулки не допоможуть...
показати весь коментар
16.07.2025 19:03 Відповісти
Почалися відверті шахрайські дії зелених *********.
показати весь коментар
16.07.2025 17:24 Відповісти
Дали команду фас?
показати весь коментар
16.07.2025 17:31 Відповісти
Денисе не хвилюйся, наступники їх швидко просеруть.
показати весь коментар
16.07.2025 17:54 Відповісти
Нехай відмінусує західні фінансові вливання,та назве суму.Борг він переніс на наступні покоління
показати весь коментар
16.07.2025 18:07 Відповісти
Не прАФФесіонали... Он шобла бєглого зечари на рахунках залишили 100 тис. грн на всю країну
показати весь коментар
16.07.2025 18:18 Відповісти
Брехня на брехні,брехнею погоняють,а для лохторату зефілітикив піде,їм не звикати лайно усяке перетравлювати..
показати весь коментар
16.07.2025 18:51 Відповісти
бабла дохріліон. От і збудилися всілякі пройдисвіти, які почали просувати ідею "дава купимо цивільні літачки по 30 лямів штучка і хтось там придумає, як з ними шахеди збивати".
показати весь коментар
17.07.2025 10:59 Відповісти
З казначейським рахунком зрозуміло. А шо там з державним зовнішніи боргом ? Рекорд є ?
показати весь коментар
17.07.2025 12:07 Відповісти
Бізнес іде в кеш, бо все чудово? Спитайте хтось в ОПУ
https://www.youtube.com/watch?v=UOAMkcUs50A