3 764 40

Українці за пів року купили понад 7000 китайських автомобілів. Які моделі найпопулярніші?

Українці за пів року купили понад 7000 китайських автомобілів

За перші шість місяців 2025 року українці придбали 7318 легкових авто, ввезених із Китаю, що на 0,4% більше порівняно з аналогічним періодом 2024 року.

Про це повідомляє "Укравтопром".

Із цієї кількості: нових – 5963 машин (+12%), вживаних – 1355 (-31%).

Абсолютна більшість легковиків із Китаю – це електромобілі, 85%.

Найпопулярніші моделі нових легковиків китайського походження:

  • BYD Song Plus – 982 авто;
  • Volksvagen ID.Unyx – 830;
  • Honda eNS1 – 441;
  • Zeekr 7X – 402;
  • Zeekr 001 – 366.

Найпопулярніші моделі вживаних легковиків із Китаю:

  • Zeekr 001 – 173 машин;
  • Zeekr 7X – 95;
  • Polestar 2 – 76;
  • MG ZS – 68;
  • Tesla Model 3 – 65.

Як повідомлялося, в першому півріччі 2025 року українці придбали 31,75 тис. електромобілів, що на 30% більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

У 2024 році автопарк України поповнили понад 51,7 тис. автівок з нульовим рівнем викидів (BEV), що на 38% більше, ніж у 2023 році.

Топ коментарі
+16
Все правильно! Хай тепер їх накриють ракети та шахеди з китайськими комплектуючими!!
показати весь коментар
16.07.2025 17:54 Відповісти
+13
Феєричні ідіоти🤦‍♂️
Китай їх вбиває а вони спонсорують бюджет китаю при тому що можна вибрати інших виробників…
показати весь коментар
16.07.2025 18:18 Відповісти
+11
Цікаво, чому деякі дописувачі не встигнуть зареєструватись на Цензорі, як стрімголов кидаються поливати брудом все українське. Для свого часу Ланос був непогане бюджетне авто, перевірене таксистами в Україні і не тільки. Якби той кирпатий Таріел вкладав хоч тохи грошей в розробку нових моделей, був би у нас свій автопром, а не фінансування автопрому союзника кацапстану.
показати весь коментар
16.07.2025 18:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все правильно! Хай тепер їх накриють ракети та шахеди з китайськими комплектуючими!!
показати весь коментар
16.07.2025 17:54 Відповісти
Написав Юра з китайського смартфону, використовуючи китайський Wi-Fi-роутер. Мабуть пан Юра має вітчизняний автомобіль ЗАЗ
показати весь коментар
16.07.2025 18:27 Відповісти
Написав магірус, який не знає, що в світі існують і інші виробники крім рашистських спонсорів.
показати весь коментар
16.07.2025 18:54 Відповісти
Есть. Только производится всё равно в Китае.
показати весь коментар
16.07.2025 19:09 Відповісти
ні,милий лохМагирус...я написав з корейського смартфону Самсунг,зробленого трудолюбивими в"єтнамцями...
показати весь коментар
16.07.2025 20:37 Відповісти
Це санкції Зеленского на посібника Кацапії. Щоб підсилити його скрипучі вимоги до ЄС накласти санкції на Китай.
показати весь коментар
16.07.2025 17:57 Відповісти
А щодо покупців як?
показати весь коментар
16.07.2025 18:05 Відповісти
Дякуємо ригоаналу Таріелу Васадзе за знищення АвтоЗазу!
показати весь коментар
16.07.2025 18:00 Відповісти
Електричка за 40000 баксів? Таке собі придбання.
показати весь коментар
16.07.2025 18:01 Відповісти
Що не можемо без китайчат обійтися, машин інших більше в світі немає .
Я так розумію, що продавці китайчат сидять в верховній раді. А тоді в небі бачим шахеди.
Зеленський, Кабмін, Верховна Рада, вам не видно цього , чи Америка повинна ткнути носом !!!
показати весь коментар
16.07.2025 18:12 Відповісти
Феєричні ідіоти🤦‍♂️
Китай їх вбиває а вони спонсорують бюджет китаю при тому що можна вибрати інших виробників…
показати весь коментар
16.07.2025 18:18 Відповісти
Покупці китайських товарів - спонсори ракет і шахедів що летять на Україну.
показати весь коментар
16.07.2025 18:18 Відповісти
Вони Арахамію слухають !
показати весь коментар
16.07.2025 18:54 Відповісти
Цікаво, чому деякі дописувачі не встигнуть зареєструватись на Цензорі, як стрімголов кидаються поливати брудом все українське. Для свого часу Ланос був непогане бюджетне авто, перевірене таксистами в Україні і не тільки. Якби той кирпатий Таріел вкладав хоч тохи грошей в розробку нових моделей, був би у нас свій автопром, а не фінансування автопрому союзника кацапстану.
показати весь коментар
16.07.2025 18:41 Відповісти
Бачу, ти один з прокацапських гівнюків.
показати весь коментар
16.07.2025 19:57 Відповісти
Ну, мене зовсім не дивує, що кацапські прихвостні не знають мирського імені Антонія Печерського. А от їх схильність до надмірного вживання матюків, видає їх як кацапських прихвостнів з головою.
показати весь коментар
16.07.2025 21:32 Відповісти
В ланоса був дуже великий недолік-Субсідіювався за рахунок громадян України.
Прямо як автотаз у кацапів.
показати весь коментар
16.07.2025 19:06 Відповісти
Мабуть в вас немає реалій?
Ланос в свій час збирався в Одесі. КПП та двигун з Нимечині. Інши комплектуючи з Півночноі Кореі. Таксисти іі дуже *********, була невбиваєма. На відміну від інших постачальників.
показати весь коментар
16.07.2025 20:19 Відповісти
Допомагають китайцям підтримувати рашку.
показати весь коментар
16.07.2025 18:49 Відповісти
А нахіба?
Я навіть від америкосовських продутів вже відмовився.
показати весь коментар
16.07.2025 19:04 Відповісти
Ось хто фінансує бомби, ракети і шахеди котрі летять на українські міста. Зате ми вимагаємо щоб ЄС і сша наклали на Сосію санкції. А ми ж як завжди самі хитріші. Ми ще й заплатимо ворогу за кулі якими вбивають українців
показати весь коментар
16.07.2025 19:17 Відповісти
Дебіли зайвохромосомні. Китайці обіцяють не допустити поразки кацапів, а вони їх фінансують🤮🤦‍♂️
показати весь коментар
16.07.2025 20:10 Відповісти
Рніше було прислів'і "Хто не скаче - той москаль"!
Зараз: "В кого кітайське авто - той спонсор ворога України"
Вчора узкозлазе си заявило, що рашка повина захопити Україну.
показати весь коментар
16.07.2025 20:12 Відповісти
О боже, українчики як розкричались про фінансування Китаю. Цілих 7000 автівок купили, це ж три авіаносці можна купити ще й лишиться на Зірку Смерті. Для Китаю це капля в морі.
До речі, усі дрони якими користуються ЗСУ - також китайські.
Краще б задавали питання хто купив ці авто і де заряджає, нова автівка за 40000$ під час війни точно не прості громадяни купували, або прокурори-інваліди або інші корупіціонери.
показати весь коментар
16.07.2025 20:32 Відповісти
Люди без жодних принципів..... чи ватна х7єта.
Китай допомогає рашистам чинити агресію та вбивати Українців , й у той самий час Українці купують китайське л#йно.... пздц.
показати весь коментар
16.07.2025 21:25 Відповісти
Китайське гівно 95%. Решта простому смертному не доступне.
показати весь коментар
16.07.2025 21:43 Відповісти
Так у нас усі мінітехніка , скутери, мопеди ,мотоцикли квадрики , мотоблоки , мототрактори , мінітрактори з кабінами і без - все з Китаю