Кабмін ліквідував Мінагрополітики, Мінприроди та Мінстратегпром

Кабмін ліквідував Мінагрополітики та Мінприроди

Кабінет Міністрів вирішив ліквідувати Міністерство аграрної політики та продовольства та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів і покласти їх функції на Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України.

Таке рішення Кабмін ухвалив на засіданні вранці у понеділок, 21 липня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Для створення об'єднаного міністерства уряд перейменував Міністерство економіки на Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства, яке стане правонаступником майна, прав і обов’язків двох ліквідованих міністерств.

Кабмін також затвердив положення про Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства та утворив комісії з ліквідації Мінагрополітики та Міндовкілля.

Крім того, уряд перейменував Міністерство соціальної політики на Міністерство соціальної політики, сімʼї та єдності, а також вирішив реорганізувати Міністерство національної єдності, приєднавши його до об'єднаного міністерства.

Як повідомлялося, Кабмін також ліквідував Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, передавши його функції Міністерству оборони.

Топ коментарі
+5
Спасибо министерству защиты экологии за последние десять лет агробароны распахали все луга вдоль рек и вокруг озер и ни одна сволочь экологическая не пикнула.
показати весь коментар
21.07.2025 12:21 Відповісти
+3
накрали землі, розікрали(приватизували) державні лісгоспи і кінці в воду...
показати весь коментар
21.07.2025 13:58 Відповісти
+2
"Кабмін ліквідував Мінагрополітики та Мінприроди"

млрд деревьев всё?
показати весь коментар
21.07.2025 12:23 Відповісти

Завантаження...