Держава готова викупити всі дрони-перехоплювачі в українських виробників, – Федоров
Індустрія дронів

Держава готова законтрактувати увесь обсяг дронів-перехоплювачів, який українські компанії можуть виготовити до кінця року.
Про це перший віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Telegram за підсумками зустрічі з виробниками дронів та найбільшими волонтерськими фондами України.
"Детально обговорили тему дронів-перехоплювачів. Разом працюємо над захистом українського неба та пошуком відповіді на російський шахедний терор. Держава готова законтрактувати все, що до кінця року зможуть виробити компанії", – написав Федоров.
Водночас він зауважив, що волонтери та благодійні фонди також активно закуповують перехоплювачі та інвестують у навчання екіпажів пілотів.
Перший віцепрем'єр додав, що під час зустрічі також обговорювали логістику та доставку FPV на фронт.
"Розуміємо всі проблеми, з якими стикаються волонтери, виробники на кожному етапі. Наше завдання як держави – допомогти кожному, хто готовий забезпечувати фронт та підтримувати військових", – додав Федоров.
Як повідомлялося, раніше міністр оборони Денис Шмигаль заявив, що з виробниками дронів-перехоплювачів загалом укладено 4 контракти на загальну суму понад 3 мільярди гривень.
Чи не буде як з FPV? Коли десятками тисяч закупляє держава, а нормально боєздатні, це закуплені волонтерами та напряму військовими частинами.
Через справи на цих "виробників" вчора ЗЕлені обнулили САП та НАБУ.
Зелене світло Міндічу та Арахамії...