Тарифи на електроенергію та опалення для населення поки не підвищуватимуть, – віцепрем’єр Кулеба

Тарифи для населення поки не підвищуватимуть

Кабінет Міністрів наразі не розглядає питання підвищення тарифів для населення на електроенергії, газ та опалення.

Про це віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба повідомив під час "Години запитань до уряду" у парламенті, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми на сьогоднішній день не розглядаємо підвищення тарифів. Ми маємо чітко усвідомлювати, що наше населення перебуває у надскладних умовах", – сказав Кулеба.

Він також зазначив, що населення на прифронтових територіях потребує додаткової допомоги держави.

Як повідомлялося, Національний банк України (НБУ) прогнозує підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та енергоносії з 2026 року.

Втім, у Нацбанку зауважують, що темпи й масштаб підвищення тарифів поки що невизначені, оскільки різке підвищення вартості енергоносіїв могло б суттєво підживити інфляцію та вимагало б додаткових бюджетних видатків на субсидії. Натомість зволікання з підвищенням тарифів поглиблюватиме квазіфіскальні дисбаланси і погіршить фінансовий стан державних енергокомпаній.

Топ коментарі
+13
яке обнадійливе повідомлення - поки не підвищуватимуть. Країна мрій
показати весь коментар
22.08.2025 11:53 Відповісти
+11
Я так розумію, що в планах зробити тарифи на компослуги найвищими в світі?
показати весь коментар
22.08.2025 12:01 Відповісти
+10
Тарифи на е/е ви вже підвищили, тварюки.
показати весь коментар
22.08.2025 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
яке обнадійливе повідомлення - поки не підвищуватимуть. Країна мрій
показати весь коментар
22.08.2025 11:53 Відповісти
За розбите обладнання має хтось заплатити і в будь-якому випадку це будуть споживачі, або платники податків, що знову ж таки споживачі.
показати весь коментар
25.08.2025 09:39 Відповісти
А ручки вже ********* підняти
показати весь коментар
22.08.2025 11:53 Відповісти
Зрозуміло. Значить буде підвищення.
показати весь коментар
22.08.2025 11:56 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2025 11:59 Відповісти
Я так розумію, що в планах зробити тарифи на компослуги найвищими в світі?
показати весь коментар
22.08.2025 12:01 Відповісти
а кредити за війну хто віддаватиме чернишов,зе та міндичи??майте совість вони тільки їх вкрали...
показати весь коментар
22.08.2025 12:03 Відповісти
на другий день після виборів,ішаки ахметов,григоришин,суркіси,фірташ,боголюбов та інші потребують ресурсів для підтримки достойного панам життя
показати весь коментар
22.08.2025 12:02 Відповісти
Звісно що не підвищуватимуть до виборів, ще й гречкою засіять, тим хто дивиться марахвон ще кешбек дадуть та тисячу на дрова - все для перемоги вави і слуг, «відірі мєня, вібірі мєня, псісу счастья завтрашнєго дня»!!!
показати весь коментар
22.08.2025 12:06 Відповісти
Тарифи на е/е ви вже підвищили, тварюки.
показати весь коментар
22.08.2025 12:15 Відповісти
В НАС ВЖЕ ЗАРАЗ НАЙДОРОЖЧА КОМУНАЛКА В СВІТІ. Куди ще її підіймати. Далі підйом буде на вилах тих ненажерливих виродків, хто не встигне здриснути.
показати весь коментар
22.08.2025 12:19 Відповісти
Прямо в світі? Хіба що може в серед країн третього світу...
показати весь коментар
25.08.2025 09:41 Відповісти
"В ноги упадем тебе "барин"! Счастье то какое! А есТли чего не поняли, из твоих милостынь, отхлестай нас плеткой"!
показати весь коментар
22.08.2025 12:24 Відповісти
Ну, раз так категорично, тоді ждемо...
показати весь коментар
22.08.2025 12:26 Відповісти
Украина должна стать самой дорогой страной в мире. Элитная страна - элитные цены🤗
показати весь коментар
22.08.2025 12:29 Відповісти
Підніміть свій зад з крісла зелені тварі і подивіться на ціни.Собі то ви с¥ки зарплати підняли,а людям підняли тільки тарифи.Ублюдки!
показати весь коментар
22.08.2025 12:38 Відповісти
Гарячі новини для пересічних- війна це падіння економіки і відповідно зниження рівня життя.
показати весь коментар
25.08.2025 09:44 Відповісти
Якщо кажуть не підвищать,то це означає,що підвищать,інтрига є.
показати весь коментар
22.08.2025 12:43 Відповісти
підвищити тарифи💀а що падаль зелена вже з/п і пенсії підняла🤢 вас мразота "спасає" тільки війна- інакше народ України би вас ЛІНЧУВАВ Але це буде скоро, тільки війна закінчиться
показати весь коментар
22.08.2025 13:33 Відповісти
п і д о р а с ы
показати весь коментар
22.08.2025 13:39 Відповісти
Свадьба в Малиновке: "Ага значит грабить будут)
"
показати весь коментар
22.08.2025 13:54 Відповісти
Понижувати не варіант?
показати весь коментар
22.08.2025 14:05 Відповісти
Не зрозумів! Що значить - "поки"?
ЛІДОР на початку війни казав, що поки йде війна - тарифи підвищуватися не будуть!
Ми ж маємо вірити Потужному та Незламному ЛІДОРУ?!
показати весь коментар
22.08.2025 14:35 Відповісти
Ще 4000 євро учителям обіцяли ))) в деякі люди на серйозних щах очікують дотримання популістичних гасел, які очевидні для першокласників.
показати весь коментар
25.08.2025 09:50 Відповісти
"Поки" це до коли? До кінця тижня, до кінця місяця, чи "поки раптом" не оголосять? Раз про це заговорили, значить готують. Вже проходили регулярно. Спочатку активно відмовляються, потім закидують, що не окуповується, тому українці так страждають, а потім приносять українцям покращення і полегшення в вигляді цікавого рішення підвищивши ціну.
показати весь коментар
22.08.2025 14:37 Відповісти
60 мільярдів прибутку Енергоатом заробив на підвищенні тарифів на електроенергію в 2024 р. Де вони??????? Чому вони в Болгарії??????? А не в бюджеті України. Ще скільки разів захід збирається нам підвищувати тарифи і перекачувати собі в Болгарію????????!
сша зупинили хоча б обстріли цивільного населення України?! НІ!!!!!!! А вже гребуть все під себе: порти, копалини, чорноземи, Нафтогаз, електроенергію?!
показати весь коментар
22.08.2025 15:38 Відповісти
Я пам'ятаю шо ці гандони розповідали коли останній раз підіймали ціни на електроенергію....невже вони думають що люди такі тупі? Чи вони реально тупі і пам'ять як у ракушок?
показати весь коментар
22.08.2025 16:23 Відповісти
кріпаки (тєрпіли)- не люди, будуть платити )) 30 років платять і задоволені
показати весь коментар
22.08.2025 16:39 Відповісти
Поки- це скіко?
показати весь коментар
22.08.2025 16:37 Відповісти
Значить недарма ходять чутки про підвищення з жовтня.
показати весь коментар
22.08.2025 16:51 Відповісти
Це буде остання клоунада в нашій країні.
показати весь коментар
22.08.2025 17:25 Відповісти
Хіба у 75% зелебобіків не з'явиться бажання ще разок проголосувати за 4000 євро всім вчителям? Зеля ж такі гримаси вдумчиві корчить, тут і крісло президента і оскар буде
показати весь коментар
25.08.2025 09:55 Відповісти
Поки не підвищуватимуть! Поки це скільки? Тиждень, два?
показати весь коментар
22.08.2025 19:22 Відповісти
Мені майже все одно , дров багато ,вода своя ,газу нема ,ще трошки ахметку підкормлюю
показати весь коментар
22.08.2025 19:54 Відповісти
Ну і хто повірить у цю маячню ?
показати весь коментар
23.08.2025 11:59 Відповісти