Влада витратить 2,3 мільйона на дослідження настроїв молоді вперше від початку великої війни

Влада витратить 2,3 мільйона на дослідження настроїв молоді

Міністерство молоді та спорту за результатами тендерів уклало в липні чотири угоди на проведення соціологічних досліджень на загальну суму 2,29 млн грн.

Влада замовляє такі дослідження за бюджетні кошти вперше після повномасштабного вторгнення Росії, пишуть Наші гроші із посиланням на дані у системі Prozorro.

Зокрема, ТОВ "Соціологічна група "Рейтинг" отримало два замовлень на суму 1,70 млн грн.

За умовами угод, соціологи мають до 1 вересня провести репрезентативне соціологічне дослідження становища молоді в Україні за 580 тис грн, а до 1 жовтня – соціологічне дослідження у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності за 1,12 млн грн.

Перше опитування віч-на-віч, по телефону та онлайн охоплюватиме 2 000 респондентів віком 14-35 років. Воно включатиме питання щодо загальних соціально-демографічних характеристик, здоров’я, освіти, можливостей для самореалізації, життя за кордоном, цінностей, громадянської, суспільно-політичної та економічної активності, волонтерства тощо.

Друге опитування віч-на-віч та по телефону охоплюватиме 2 500 респондентів віком від 14 років. Воно включатиме питання щодо загальних тенденцій, використання української мови, ставлення до відзначення пам’ятних дат і державних свят, до міграційних процесів, до вступу України в ЄС та НАТО, до держави і корупційних ризиків тощо.

Ще два замовлення на загальну суму 590 тис. грн отримав ФОП Сігнатулін Максим Віталійович.

Підприємець повинен підготувати щорічну доповідь президенту, парламенту, уряду про становище молоді в Україні "Молодь України: виклики та адаптація в умовах воєнного стану" до 15 жовтня за 210 тис грн.

Зокрема передбачено аналіз результатів першого з вищезгаданих соціологічних досліджень. Також виконавець проведе моніторинг сфери утвердження української національної ідентичності до 15 листопада за 380 тис. грн.

Львівською "Соціологічною групою "Рейтинг" володіють директор Олексій Антипович та Ігор Тищенко. З 2017 року фірма отримала підрядів на 2,36 млн грн. Антиповичу і Тищенку також належить ТОВ "Група Рейтинг", яке в 2019 році отримала підрядів на 1,53 млн грн.

Максим Сігнатулін зареєстрований ФОПом у 2019 році в Києві. Із 2021 року він отримав підрядів на 4,16 млн грн.

Він також вказаний директором донецького ТОВ "Бізнес Девелопмент Груп" Віталія Талавери. Останній також є ФОПом у Києві та директором ГО "Донецька обласна федерація бодібілдингу", як була перереєстрована з Донецька в Київ у 2015 році.

Топ коментарі
+24
На тлі протестів молоді проти зевлади і несприйняття особи ермака,влада вирішила провести "дослідження настроїв молоді".
показати весь коментар
23.08.2025 13:22 Відповісти
+21
Їрмаку дуже хочеться стать препіздентом, але до студентів він більше не піде
показати весь коментар
23.08.2025 13:31 Відповісти
+20
що нікуди грошей дівати зелені мерзотники
показати весь коментар
23.08.2025 13:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На тлі протестів молоді проти зевлади і несприйняття особи ермака,влада вирішила провести "дослідження настроїв молоді".
показати весь коментар
23.08.2025 13:22 Відповісти
Зеленогнійний кардебалет , учнів , ***** і папаши Каламоя , по цинізму , нахабству , вжє давно переплюнули своїх творців
показати весь коментар
23.08.2025 15:30 Відповісти
Окрім того, якщо у Верховній Раді зненацька увімкнути гімн Московії, то встане половина залу...
показати весь коментар
23.08.2025 16:56 Відповісти
Ну,то хто тоді оті,що тут хвалять його дотепер,та готові за нього піти,якщо не в вогонь,то в воду?
показати весь коментар
23.08.2025 20:15 Відповісти
Їрмаку дуже хочеться стать препіздентом, але до студентів він більше не піде
показати весь коментар
23.08.2025 13:31 Відповісти
А його може висунути партія сн,в якій він не є членом плюс пу може створити йому преференції на переговорах по закінченню війни,на яких слуга зробить його главою делегації.
Лохторат ахне і може проголосувати,а ще як підключать нечувану пропагандистську кампанію на його користь.
Треба показувати його потенційним виборцям,що всі невдачі країни в час зеправління пройшли через його руки,щоб знову вони не лоханулись.
показати весь коментар
23.08.2025 14:34 Відповісти
Так він вже сказав що просто записував у блокнотик за сонцесяйним і робив як було велено
показати весь коментар
23.08.2025 17:21 Відповісти
Хочеца перехочеца Ермаку
показати весь коментар
25.08.2025 09:20 Відповісти
що нікуди грошей дівати зелені мерзотники
показати весь коментар
23.08.2025 13:35 Відповісти
Ось і відкрили кордони: "погана" молодь поїде (населення ще занадто багато залишилося), а "хороша" проголосує і залишиться (мамки у 17 не випруть). І вовки ситі, і вівці цілі
показати весь коментар
23.08.2025 13:45 Відповісти
Гроші на вітер
показати весь коментар
23.08.2025 13:48 Відповісти
"Перше опитування віч-на-віч, по телефону та онлайн охоплюватиме 2 000 респондентів віком 14-35 років.
Друге опитування віч-на-віч та по телефону охоплюватиме 2 500 респондентів віком від 14 років."

Чому від 14 років? Чому новонароджених опитувати не будуть?
показати весь коментар
23.08.2025 13:58 Відповісти
Трави куплять на всі гроші
показати весь коментар
23.08.2025 13:58 Відповісти
Не знаю, скільки коштує дрон-камікадзе, але за 2.3 млн. гривень, сподіваюся, можна купити декілька тисяч дронів і знищити,за їх допомогою з десяток тисяч орків та ще й техніку, або декілька НПЗ!
показати весь коментар
23.08.2025 14:09 Відповісти
Не має вже що красти? Млять.
показати весь коментар
23.08.2025 14:14 Відповісти
Дуже скоро в ЗМІ читайте рейтинги як молодь обожнюює ЗЕбіла, засуджує ухилянтів і обожнює тцк
показати весь коментар
23.08.2025 14:19 Відповісти
Оце ви, дядьку, губу розкатали. То всього лише 60 тис. долларів. Бобер коштує 100 тис. долларів, а Лютий - 200 тис.
показати весь коментар
23.08.2025 14:23 Відповісти
А на ракетний комплекс ФЛАМІНГО, привладним, не краще ці гроші витратити, або просто аброхамію їх віддати, за листи щодо убивць-московитів!?!?!?
показати весь коментар
23.08.2025 14:27 Відповісти
Та вони кожен день проводять негласні опитування.
Це ж охлократія.
показати весь коментар
23.08.2025 14:32 Відповісти
Явно готуються до виборів, але маю надію що цього разу молодь не зробить помилок як в 19 році!!! Молоді не треба вірити жодній обіцянці від зє і ко., жодному слову від цієї гнилі!!!!
показати весь коментар
23.08.2025 14:57 Відповісти
настрої дуже прості ,зеленського🤡, дЄрмака ,татарова , слуг Геть !!! ...
показати весь коментар
23.08.2025 15:04 Відповісти
Пліснява трупом ляже, розфицькає бюджетні, наріТні міліарди, аби не віддати владу.
показати весь коментар
23.08.2025 15:16 Відповісти
А на дрони ми по гривнику скинемось.
показати весь коментар
23.08.2025 15:17 Відповісти
Кабміну гроші дівати нікуди, а тут така смачна тема.
показати весь коментар
23.08.2025 15:55 Відповісти
Марні гроші. Там нема шо досліджувати-і так все на блюдці.
показати весь коментар
23.08.2025 15:59 Відповісти
чмоні які обслуговують охвіс хочуть підлизати фофі і намалювати проценти як молодь любить зелену владу --- а може так воно і дійсно ..поважає.. владу наша молодь ??? так проведіть анонімне опитування . так ******* як молодь ..поважає.. владу яка по самі вуха погрязла в корупціі --- НЕМА ***** МАЙЖЕ ЖОДНОГО НАЧ. ВЦА ЯКИЙ НЕ КРАВ ДЕСЯТКАМИ МІЛЬЙОНІВ --- фофан з 22 року поміняв отих нач. вца штук 20 . у нас міністр чернишов украв 1.5 мільярда гривень і фофа з дєрьмаком про це не знали ??????? мабуть і туди перепадало немало --- наша молодь яка вийшла на захист НАБУ І САП дуже ..любить.. нашу владу
показати весь коментар
23.08.2025 16:03 Відповісти
Молодь вже сказала що краще б мама рима свою вовочку з живота витерла
показати весь коментар
24.08.2025 01:11 Відповісти
Це пздц...зепід@ри ухуєвші....
показати весь коментар
23.08.2025 18:23 Відповісти
Які вони винахідливі,а хтось казав тупі...
Все нові способи винаходять бюджет пильнути...
показати весь коментар
23.08.2025 18:41 Відповісти
Це зайвий раз підтвержує про відірваність від народу і молоді в тому числі , а також бажання на цьому заробити, бо перевіри ти таку роботу практично не можливо
показати весь коментар
23.08.2025 19:06 Відповісти
Вже не знають щоб подумати щоб вкрасти...сцуки...***...
показати весь коментар
23.08.2025 20:32 Відповісти
Зелені реально готовляться до виборів...
показати весь коментар
23.08.2025 22:16 Відповісти
Як мої діти не ідентифікуються українцями, а мої гени все-одно у них 50%…
показати весь коментар
23.08.2025 22:32 Відповісти
Тупо зливає гроші а смєтунам пох
показати весь коментар
24.08.2025 01:08 Відповісти
кордони відкрийте і побачите справжнє ставлення молоді (і не тільки молоді).
показати весь коментар
24.08.2025 16:43 Відповісти
Щоб провести опитування.треба потратити мілліони?невже?
показати весь коментар
24.08.2025 18:03 Відповісти
Квартальна ,,влада" просто обісралась.
показати весь коментар
24.08.2025 19:53 Відповісти
Ці мільйони можна роздати тим, хто завдяки цій владі за межою бідності. А якщо вони хочуть взнати настрої молоді, то хай просто вийдуть до них, і по кількості пльовків у обличчя, одразу буде видно, скільки процентів " народної любові", їм дістанеться в разі виборів.
показати весь коментар
24.08.2025 21:30 Відповісти