"Хвилина, що має значення": "ПриватБанк" першим серед банків зробив хвилину мовчання частиною процедур

приватбанк

Державний "ПриватБанк" з 29 серпня зробив хвилину мовчання частиною своїх офіційних процедур.

До цього працівники більшості відділень вшановували пам’ять кожен у власний спосіб, відтепер вшанування відбуватиметься уніфіковано: щодня о 09:00 працівники відділень зупинятимуться, аби вшанувати пам’ять загиблих, повідомляє пресслужба банку.

"Впродовж останніх років співробітники наших відділень впроваджували свої традиції вшанування: зупинялися на хвилину о 09:00, залишали фото у пам’ять про загиблих колег. Це стало частиною нашої внутрішньої культури. Від сьогодні ми робимо хвилину мовчання ще й частиною наших офіційних процедур", – розповів голова правління "ПриватБанку" Мікаель Бьоркнерт.

Він зауважив, що до ініціативи "Хвилина, що має значення" долучаться всі понад тисячу відділень і 17 тисяч працівників банку.

"Це їхній поклик серця. Це можливість об’єднати працівників банку із понад 18 мільйонами наших клієнтів навколо вдячності всім тим, завдяки кому ми сьогодні можемо працювати. Для "ПриватБанку" ця ініціатива також дуже персональна, адже серед наших працівників є ті, хто віддав своє життя, захищаючи країну в лавах сил безпеки та оборони", – додав голова правління банку.

Він нагадав, що майже тисяча працівників "ПриватБанку" нині проходить службу у лавах Сил безпеки та оборони. 37 працівників загинули внаслідок війни.

Крім ініціативи "Хвилина, що має значення", "ПриватБанк" також планує створити нагадування про хвилину мовчання на сайті, в додатку "Приват24", на терміналах та екранах у відділеннях банку.

Відвідувачів відділень банку о 9:00 закликають піднятись і схилити голову, або прикласти руку до серця. В тих випадках, коли немає можливості піднятися, це можна робити сидячи.

У цей час у відділеннях "ПриватБанку" лунатиме оголошення про "Хвилину що має значення", яке відповідно стане сигналом для її початку. На одну хвилину співробітники призупинять надання послуг, аби також разом із клієнтами доєднатися до вшанування.

Водночас банкомати працюватимуть у звичному режимі. Єдина зміна – з часом на екранах з’явиться інформація-нагадування про те, що триває хвилина мовчання, щоб клієнти змогли доєднатися до вшанування пам’яті.

"Дякуємо всім тим нашим клієнтам, які вже доєднуються до нас у вшануванні пам’яті і які будуть це робити надалі. Нам дуже важливо відчувати, що ми поділяємо однакові цінності і єдині у ключових речах, які роблять нас нацією із гідністю. Пам’ятати про загиблих і дякувати живим – найменше, що ми можемо зробити", – додав голова правління "ПриватБанку" Мікаель Бьоркнерт.

Топ коментарі
+7
Виплачувати військовим 15 млн. грн з податків за підписання контракту? Ні, просто об'явимо хвилину мовчання по загиблим, їм цього буде достатньо.
Влада, олігархи та український народ - це лицеміри! Фактично вони грабують український військових!
показати весь коментар
29.08.2025 11:10 Відповісти
+5
Кращеб банки щоденною процедурою зробили перерахування значних коштів на Армію та сім'ям пропавших безвісті.
показати весь коментар
29.08.2025 11:08 Відповісти
+5
Дайте банку медаль, краще дві...
показати весь коментар
29.08.2025 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
29.08.2025 11:10 Відповісти
Успіх у тих, хто уникає злого: втрата пам'яті - велике зло. На чай і каву час вранці знаходите? То на хвилину згадайте тих, хто втратив все: життя і майбутнє! Ви забуваєте, то і вас забудуть!
показати весь коментар
29.08.2025 20:37 Відповісти
Дайте банку медаль, краще дві...
показати весь коментар
29.08.2025 11:23 Відповісти
Успіх у тих, хто уникає злого: втрата пам'яті - велике зло. На чай і каву час вранці знаходите? То на хвилину згадайте тих, хто втратив все: життя і майбутнє! Ви забуваєте, то і вас забудуть!
показати весь коментар
29.08.2025 20:36 Відповісти
Поярков правильно сказав: навіщо було хвилину мовчання впроваджувати в такий незручний час, чому не можна було це робити в 21:00?
показати весь коментар
29.08.2025 11:26 Відповісти
Успіх у тих, хто уникає злого: втрата пам'яті - велике зло. На чай і каву час вранці знаходите? То на хвилину згадайте тих, хто втратив все: життя і майбутнє! Ви забуваєте, то і вас забудуть!
показати весь коментар
29.08.2025 20:40 Відповісти
Ага це однозначно дуже ПОтужно і допоможе перемогти кацапів....
показати весь коментар
29.08.2025 11:44 Відповісти
Тупа маячня
показати весь коментар
29.08.2025 12:08 Відповісти
Успіх у тих, хто уникає злого: втрата пам'яті - велике зло. На чай і каву час вранці знаходите? То на хвилину згадайте тих, хто втратив все: життя і майбутнє! Ви забуваєте, то і вас забудуть!
показати весь коментар
29.08.2025 20:38 Відповісти
Це щоб людей позлити?
Мої загиблі побратими завжди зі мною.
показати весь коментар
29.08.2025 12:13 Відповісти
Тобто замість того, щоб працювати, обслуговувати клієнтів, підтримуючи економіку та обороноздатність країни, ці люди будуть хвилину нічого не робити!
Може давайте спочатку переможемо, а тоді вже будемо мовчати?
Як задовбало це лицемірство та тупість від держустанов!
показати весь коментар
29.08.2025 12:30 Відповісти
Успіх у тих, хто уникає злого: втрата пам'яті - велике зло. На чай і каву час вранці знаходите? То на хвилину згадайте тих, хто втратив все: життя і майбутнє! Ви забуваєте, то і вас забудуть!
показати весь коментар
29.08.2025 20:35 Відповісти
Що це за тупий флуд, згенерований за шаблонами? І нафіга його постити в якості відповіді на кожен коментар?
В нас йде війна! Тому кожна вільна хвилина повинна використовуватись для вирішення (за пріоритетом):
1. військових проблем;
2. економічних проблем, якщо це допоможе з першим пунктом;
3. гуманітарних проблем ще живих людей, які постраждали в наслідок війни, якщо це допоможе з пунктами 1 та 2;
4. гуманітарних проблем інших ще живих людей;
5. освіта, якщо це допоможе з попередніми пунктами.
Це в ідеалі і зрозуміло, що так не може бути скрізь і завжди. Але зупиняти всі процеси у величезному банку лише для того, щоб показати всім, що "ми такі класні - шануємо полеглих героїв! Беріть з нас приклад!" - це конкретна зрада і саботаж. Більшість з українців втратила когось на цій війні - настане час і те все "накриє" кожного і без лицемірних хвилин мовчання. Але зараз не час гаяти час на емоції, бо так ми програємо і згадувати нас будуть хіба що кацапи у своїх післявоєнних анекдотах та байках.
показати весь коментар
30.08.2025 02:49 Відповісти
Успіх у тих, хто уникає злого: втрата пам'яті - велике зло. На чай і каву час вранці знаходите? То на хвилину згадайте тих, хто втратив все: життя і майбутнє! Ви забуваєте, то і вас забудуть!
показати весь коментар
29.08.2025 20:34 Відповісти