У суботу світла буде менше: Відключення діятимуть із 08:00 до 21:00 обсягом до двох черг, – "Укренерго"

У суботу світла буде менше: Відключення діятимуть із 08:00 до 21:00

Завтра, 8 листопада, в усіх регіонах України вимушено будуть застосовуватись заходи обмеження споживання електроенергії.

Про це йдеться в повідомленні "Укренерго".

Час і обсяг застосування обмежень будуть такими:

  • графіки погодинних відключень для побутових споживачів: із 08:00 до 21:00 – обсягом від 1 до 2 черг;
  • графіки обмеження потужності для промислових споживачів: із 07:00 до 22:00.

Нагадаємо, 7 листопада, у більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для побутових споживачів: із 08:00 до 21:00 – обсягом від 0,5 до 1,5 черги, а також графіки обмеження потужності для промислових споживачів: із 08:00 до 22:00.

6 листопада в окремих регіонах України діяли заходи обмеження споживання електроенергії: для побутових споживачів: із 08:00 до 22:00 – обсягом від 0,5 до 2 черг; і для промислових споживачів: із 08:00 до 22:00.

До того голова правління НЕК "Укренерго" Віталій Зайченко заявляв, що населення наразі є найбільшим споживачем електроенергії в країні, зміна деяких поведінкових звичок і відмова від додаткового обігріву приміщень могла б суттєво допомогти енергосистемі.

Топ коментарі
+6
Оце захистили енергооб'єкти, оце побудували децентралізацію! Привіт, осінь 22. Вибл*дки брехливі, цих тварюк судити треба за саботаж захисту критичної інфраструктури! Але стадо знову проковтне.
показати весь коментар
07.11.2025 18:06 Відповісти
+3
В минулі роки, як раз на вихідних, відключень було менше чи взагалі не було... А цього року якось дивно виходить, що в будні дні відключень менше.
показати весь коментар
07.11.2025 18:05 Відповісти
+3
это такая игра. создаётся проблема по звонку,чтоб вынудить людей во первых закупать всякую херь,от батареек до генераторов,а во вторых психологичекое давление на подготовку к весеннему повышению до 6-7 грн за кВт.
показати весь коментар
07.11.2025 18:57 Відповісти

Завантаження...