Київ повертається до графіків після аварійних відключень: світла не буде по 7 годин

Київ повертається до графіків після аварійних відключень

У Києві відновлено дію графіків погодинних відключень електроенергії обсягом до 3 черг.

Оновлений графік на 8 листопада передбачає, що світла може не бути до 13 годин протягом доби, а перерви в енергопостачанні можуть перевищувати 7 годин, повідомляє пресслужба ДТЕК.

Раніше в компанії повідомили, що через ситуацію в енергосистемі за командою "Укренерго" у Києві та Київській області були застосовані екстрені відключення електроенергії.

Масована атака на енергетику в ніч на 8 листопада. Що відомо?

Як повідомлялося, Росія атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури у Київській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Загалом Росія випустила по Україні понад 450 ударних дронів і 45 ракет різних типів, ціллю стали об'єкти критичної інфраструктури.

Внаслідок ударів у низці регіонів застосовані аварійні відключення електроенергії, повідомляли в "Укренерго". Крім того, є знеструмлення у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Київській, Запорізькій, Одеській та Кіровоградській областях.

Особливо складна ситуація – у Харківській, Сумській та Полтавській областях, зазначала міністерка енергетики Світлана Гринчук.

За її словами, також зафіксовані влучання по об’єктах газової інфраструктури - пошкоджено виробниче обладнання, поранення отримав один працівник.

Завантаження...