Служба відновлення планує збудувати нову дорогу до Буковеля за 6,6 мільярда

У Карпатах збудують нову дорогу до Буковеля за 6,6 мільярда

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області оголосила тендер на розробку проєктної документації для будівництва автомобільної дороги на ділянці від села Бистриця до села Яблуниця.

Дорога має пролягати через село Поляниця, де розташований курорт "Буковель", передає Liga.net із посиланням на дані у системі Prozorro.

Очікувана вартість проєкту будівництва дороги становить 33,75 млн грн, закупівлю профінансують за кошти держбюджету

Згідно із тендерною документацією, до кінця наступного року потрібно спроєктувати будівництво автодороги третьої категорії орієнтовною довжиною 28,6 км.

Розрахункова вартість будівництва становитиме 6,57 мільярда гривень, але ця сума буде уточнена у проєктній документації.

Нова дорога дозволить скоротити шлях в Буковель з Івано-Франківська завдяки новому заїзду з північно-західного боку.

буковель
Зараз від села Бистриця до села Яблуниця потрібно їхати через Надвірну

Підготовка до реалізації цього проєкту вже йдеться. 26 листопада Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області уклала контракт з ТОВ "ПБС" вартістю 2,1 млрд грн на капітальний ремонт існуючої дороги державного значення Івано-Франківськ - Надвірна на 23-кілометровій ділянці до Бистриці. На 2026 рік заплановано також початок повної реконструкції центральної частини Буковелю.

Як повідомлялося, у жовтні минулого року Кабінет Міністрів схвалив підписання перших спеціальних інвестиційних договорів для отримання державної підтримки проєктами зі значними інвестиціями в рамках так званого "закону про інвестнянь".

Перший договір уклали між Кабміном і ТОВ "Астарта-Київ" та ТОВ "Астарта Агро Протеїн", які планують збудувати завод із переробки соєвого шроту.

Другий договір уклали з ТОВ "Буковель" та ТОВ "Аквапарк" родини нардепа Ігоря Палиці, які будують найбільший у Східній Європі аквапарк на гірськолижному курорті Буковель.

Топ коментарі
+27
********, це вже ДНИЩЕ це тільки дно?
Мені більше нема чого сказати з цього приводу бо нема слів.
Чекаю на ваши відповіді.
показати весь коментар
04.12.2025 16:44 Відповісти
+22
нудить від цієї пики
показати весь коментар
04.12.2025 16:47 Відповісти
+19
Ну а як же, буряти зайдуть, а в нас дороги старі і побиті. Негарно.
показати весь коментар
04.12.2025 16:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
********, це вже ДНИЩЕ це тільки дно?
Мені більше нема чого сказати з цього приводу бо нема слів.
Чекаю на ваши відповіді.
показати весь коментар
04.12.2025 16:44 Відповісти
показати весь коментар
04.12.2025 16:49 Відповісти
Шо ж ви мовчите, ********?
Куди ж ви ВСІ зникли?
Агооооввввв!!!!
показати весь коментар
04.12.2025 18:11 Відповісти
Ну а як же, буряти зайдуть, а в нас дороги старі і побиті. Негарно.
показати весь коментар
04.12.2025 16:44 Відповісти
Хотілося б звернутися до капітулянтів і всепропальщиків. Який нахрін мирний план. Ми ще навіть пояса не затягнули? Ще пороха у нас хоть жопой жуй
показати весь коментар
04.12.2025 16:51 Відповісти
це ж потужна потужність..
показати весь коментар
04.12.2025 16:45 Відповісти
нудить від цієї пики
показати весь коментар
04.12.2025 16:47 Відповісти
Яка паскудна та бридка пика.
показати весь коментар
04.12.2025 18:14 Відповісти
грьобані під"ри.....
показати весь коментар
04.12.2025 16:45 Відповісти
Це що таке ? Коли вже скінчится це довбане велике крадівницітво? В країні війна.
показати весь коментар
04.12.2025 16:46 Відповісти
Вам добре так говорити, ви знаєте, що в країні війна, а вони ні, якби знали, то дороги не будували, а знайшли інший спосіб красти
показати весь коментар
04.12.2025 18:23 Відповісти
Служба відновлення - це шо за спритники?
показати весь коментар
04.12.2025 16:47 Відповісти
Це помилка хотіли написати служба відмивання хабарів
показати весь коментар
04.12.2025 18:26 Відповісти
Толково)
показати весь коментар
04.12.2025 16:47 Відповісти
Хтось ще розраховує на підвищення зарплат військовим?
показати весь коментар
04.12.2025 16:50 Відповісти
Мабуть це потрібно для кращої підготовки лижників у гірсько-штурмових бригадах.
показати весь коментар
04.12.2025 16:51 Відповісти
Дерьмака посадили за шторку и оттуда оно руководит.
показати весь коментар
04.12.2025 16:51 Відповісти
Що знову? Вже років 6 ця тема мусолиться. Хтось навіть казав що ніхто нічого будувати не буде, а тільки відновлювати дорогу в Бистриці. Взагалі для розвʼязки нова дорога було б непогано, бо тут треш, інколи перейти дорогу неможливо через потік машин. Але ж не під час війни, коли в бюджеті діра а, військовим так і не підняли зп.
показати весь коментар
04.12.2025 16:52 Відповісти
Суки....
показати весь коментар
04.12.2025 16:52 Відповісти
Це потрібно для перемоги!!!! Бо в нас провал на фронті. За минулий місяць кацапи окупували в два рази більше території, ніж в попередній. Тому знайшли цікаве рішення, яке дозволить приблизити крах противника.
показати весь коментар
04.12.2025 16:53 Відповісти
показати весь коментар
04.12.2025 19:35 Відповісти
А військо все відступає і нікому діла немає
показати весь коментар
04.12.2025 16:58 Відповісти
Так "Буковель" є приватним комплексом. Чого дорогу до нього треба будувати за державні кошти? Не зрозуміло...
показати весь коментар
04.12.2025 16:58 Відповісти
Кому що, а курці просо.....
показати весь коментар
04.12.2025 16:59 Відповісти
"Все, що пообіцяв "Зе": Як Рада затвердила додаткові гроші на ініціативи президента, а на військо - ні
Джерело: https://censor.net/r3588561
У "Слузі народу" натомість обіцяли повернутися до питань і перегляду бюджету, і збільшення виплат військовим, але пізніше.
показати весь коментар
04.12.2025 17:00 Відповісти
Там нормальна дорога була ще 3,5 роки тому. Що за нах?
показати весь коментар
04.12.2025 17:03 Відповісти
А де ще можнатз бюджету вкрасти ?велике крадівництво гроші на вибори дають заробить приближеним і собі любим
показати весь коментар
04.12.2025 17:06 Відповісти
Это для вас она хорошая , а для слуг и нелоха плохая! Его ,нелоха, укачивант!
показати весь коментар
04.12.2025 17:08 Відповісти
А господарі курорта що такі нищі що не можуть побудувати дорогу чи тільки вершаитзбирають та за кордон виводять
показати весь коментар
04.12.2025 17:04 Відповісти
Ти ще потребує щоб до житла держслужбовців і депутатів за їх рахунок будували. А Буковель це їх зона відпочинку
показати весь коментар
04.12.2025 18:19 Відповісти
Це дуже ху..ово!Зазвичай зелені строять дороги для кацапів,щоб вони комфортно захоплювали теріторії.
показати весь коментар
04.12.2025 17:05 Відповісти
Ухуевшие морды . Зелёные ушлёпки ,вернулись к проверенной схеме. Пи...я на дорогах.
показати весь коментар
04.12.2025 17:07 Відповісти
Так звільнили всіх хто будував нові схеми крадіжок. Вот остається стари застосовувати
показати весь коментар
04.12.2025 17:56 Відповісти
Ось вам і приклад хто хоче завершення війни на любих умовах. Аби тільки скоріше від Європи отримати гранти на ''відновлення''. І як ви зрозуміли, відновлювати будуть зовсім не там де всі чекали а там де ближче до Європи.
показати весь коментар
04.12.2025 17:13 Відповісти
Це сама розбомблена дорога під час війни. З неї і починати.
показати весь коментар
04.12.2025 17:13 Відповісти
Вчора прийняли бюджет в якому військовим показали йух в плані підняття фінансового забезпечення, зате Верховній раді бюджет збільшили ще й нову дорогу до Буковелю побудують. У них війна вже закінчилася. В головах. Типу.
показати весь коментар
04.12.2025 17:18 Відповісти
5.3 млн долларов за 1 км
показати весь коментар
04.12.2025 17:22 Відповісти
а ви кажете війна... - Буковель!
показати весь коментар
04.12.2025 17:36 Відповісти
Як правильно написати вони просто ***...нутиє тварини яки не тільки грабують Україну, а і ********* її на увесь світ. Питання відноситься до слова є...тиє
показати весь коментар
04.12.2025 17:52 Відповісти
там же є будиночок Коломойського
показати весь коментар
04.12.2025 18:42 Відповісти
только месяц назад, Зеленский в интервью заявлял, что не хватает денег на дроны-перехватчики....
Так вот же деньги....
показати весь коментар
04.12.2025 18:54 Відповісти
Коломойський замовив дорогу?
показати весь коментар
04.12.2025 19:17 Відповісти
https://youtu.be/f7mfd3BaTCw?si=CXtMgEe6kthT7lMU
На Житомирщині військові відкрили вогонь по селянах, які захищають державне підприємство.
показати весь коментар
04.12.2025 19:33 Відповісти