"Зимова тисяча": Кількість заявок уже на 55% перевищила очікувану суму виплат

Кількість заявок на "зимову тисячу" на 55% перевищила очікувану суму

Понад 17 млн українців уже подали заявку на оформлення виплати 1000 грн у межах програми "Зимова підтримка".

Як повідомила прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко, зокрема, понад 3,3 млн заявок подано на дітей через "Дію".

Виплати вже отримали 13 млн українців.

Свириденко нагадала, що отримані кошти через "Дію" можна використати до кінця червня наступного року: на оплату комунальних послуг, придбання ліків, продуктів українського виробництва (крім підакцизних), книжок, а також на благодійні внески чи поштові послуги.

Окрім того, Свириденко зазначила, що було розширено строк використання коштів за заявками через "Укрпошту" до кінця лютого 2026 року, а з минулого тижня з'явилася можливість використання коштів також у продуктових мережах.

Подати заявку можна до 24 грудня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на фінансування виплат до кінця року виділили 11 млрд грн, це дозволить виплатити по 1000 грн для 11 млн українців. Таким чином, кількість заяв вже на 6 млн перевищила заплановану.

У Міністерстві соціальної політики раніше підтвердили, що кошти на виплату "зимової тисячі" спрямували з програм соціальної підтримки громадян, які потребіють допомоги.

Топ коментарі
+12
Сподіваюсь, що колись сядуть за цей злочинний популізм і зеленський, і свириденко. І не тільки за це!
показати весь коментар
16.12.2025 17:26 Відповісти
+8
Ті 100$ відірвали від українського війська. Для зелених понтів.
показати весь коментар
16.12.2025 17:01 Відповісти
+5
Нічого страшного...
Податком на відбудову все компенсується...
Може ще якимись іншими майбутніми надцятью податками...
показати весь коментар
16.12.2025 17:25 Відповісти

Завантаження...