Кабмін виділив 150 мільйонів на відновлення села після того, як мешканці перекрили автотрасу

житомирщина

Кабінет Міністрів виділив 147 мільйонів гривень з резервного фонду на виплату компенсацій мешканцям села Березина на Житомирщині, які постраждали внаслідок вибуху нелегальних цехів з виготовлення вибухівки влітку.

Про це міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев повідомив у Facebook.

"На засіданні уряду ухвалили рішення про виділення 147 млн грн з резервного фонду держбюджету на ліквідацію наслідків після вибухів у селі Березина Житомирської області. Ці кошти будуть спрямовані на виплати компенсацій за пошкоджену та зруйновану приватну власність", – написав міністр.

Він нагадав, що йдеться про руйнування, які відбулися внаслідок двох вибухів на приватному підприємстві, що сталися у селі 2 липня 2025 року.

Раніше у п'ятницю мешканці села Березина Житомирського району перекривали трасу М-06 Київ-Чоп, повідомляло видання Житомир.info. Таким чином вони намагалися привернути увагу до тривалої відсутності компенсації за пошкоджені та зруйновані житлові будинки внаслідок вибуху, який стався увечері 2 липня.

Нагадаємо, вдень 2 липня, поблизу Житомира стався вибух. Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський повідомив, що вибух стався у селі Березина на виробничому складі одного з промислових підприємств.

Згодом Нацполіція повідомила про підозру п’ятьом особам, які організували там виготовлення вибухових речовин з порушенням встановлених законом правил і норм, що спричинило масштабні вибухи, внаслідок яких є жертви та пошкодження. 

Завантаження...