20 тисяч за відновлення енергетики: У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад. ІНФОГРАФІКА

У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад

Відсьогодні, з 6 лютого, в "Дії" стартувала подача заявок на доплату 20 тис. грн для працівників аварійно-відновлювальних бригад, які ліквідовують наслідки російських обстрілів.

Як повідомила прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко, зараз у цих роботах по всій країні задіяні понад 40 тис. фахівців – енергетики, тепловики, газовики, працівники компаній водопостачання і водовідведення, комунальні служби та залізничники. 

Коли будуть виплати

20 тис. грн буде виплачено за кожен місяць участі у відновлювальних роботах протягом січня-березня 2026 року.

Перші нарахування будуть здійснені вже до кінця лютого.

Як отримати доплату

Процедура отримання виплат наступна: 

  • списки подають підприємства через портал "Дія" з 6 по 15 число наступного місяця – працівникам не потрібно подаватися самостійно;
  • про отримання доплати можна дізнатися з повідомлення через "Дію", воно надійде після 16 лютого. Також про включення у список можна дізнатися від роботодавця;
  • відкривати нові рахунки не потрібно – кошти зараховуються на поточний рахунок працівника.

У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад
У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад
У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад
У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад
У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад
У "Дії" почали приймати заявки на доплату для ремонтних бригад

Нагадаємо, наприкінці січня президент України Володимир Зеленський заявив, що працівники аварійно-ремонтних бригад отримають доплати за січень, лютий і березень. 

Пошкодження енергосистеми

Нагадаємо, російські обстріли з жовтня 2025 року пошкодили 8,5 ГВт генерувальних потужностей в Україні, зокрема тепло- та гідроенергостанції, для невідкладних робіт з відновлення генерації потрібно близько $1 млрд.

Зі свого боку голова правління НЕК "Укренерго" Віталій Зайченко повідомив, що внаслідок масованих російських атак в енергосистемі України виник дефіцит, покрити його за рахунок внутрішньої генерації та імпорту електроенергії наразі неможливо.

Завантаження...