Майже 680 тис. українців долучились до програми "УЗ-3000": куди найчастіше їздять?

Майже 680 тис. українців долучились до програми "УЗ-3000": куди найчастіше їздять?

У межах програми "УЗ-3000" українці здійснили понад 275 тис. поїздок, а загальна кількість користувачів застосунку "Укрзалізниця", що доєдналися до ініціативи, сягнула приблизно 679 тис.

Про це повідомили в "Укрзалізниці" у відповідь на запит видання ЕП.

"Станом на 12 березня близько 679 тисяч користувачів мобільного застосунку АТ 'Укрзалізниця' пройшли верифікацію через "Дія.Підпис" та долучилися до програми "3000 км Україною'", – зазначили у пресслужбі компанії.

Середня відстань подорожі в межах програми становить 474 км. Найчастіше українці вирушали з Києва та їхали до Конотопу, Сум, Харкова, Миколаєва та Вінниці.

Наразі пропозиція діє більш ніж на 60 парах пасажирських поїздів далекого сполучення, і в компанії планують її подальше розширення. В компанії уточнили, що додаткові послуги – такі як напої чи постіль – оплачуються окремо.

Раніше повідомлялося, що в листопаді 2025 року Володимир Зеленський доручив уряду підготувати пакет "зимової підтримки" для українців. До нього, зокрема, включили програму "УЗ-3000", в рамках якою українці зможуть безкоштовно подорожувати поїздами Укрзалізниця в межах трьох тисяч кілометрів.

Станом на початок лютого 2026 року українці оформили вже понад 180 тис. залізничних квитків за програмою безкоштовних подорожей залізницею "3000 км Україною". Загальна протяжність поїздок за цими квитками сягнула близько 90 млн км.

Топ коментарі
+11
ІМБІЦИЛІЗМ продовжується

- просити гроші в МВФ
- підвищувати податки
- заганяти ФОПИ в тінь
- тринькати їх на фігню
показати весь коментар
24.03.2026 15:45 Відповісти
+4
Ну баранам подобається халява .А воїни ЗСУ -за свої кошти наймають житло і і амуніцію.
показати весь коментар
24.03.2026 15:46 Відповісти
+4
Так ніхто нікуди і не їздив. Щоб "освоїти" гроші, послугу не обов'язково надавати
показати весь коментар
24.03.2026 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А от мені нема куди їхати, то можна я заберу дєньгамі?
показати весь коментар
24.03.2026 15:43 Відповісти
Так ніхто нікуди і не їздив. Щоб "освоїти" гроші, послугу не обов'язково надавати
показати весь коментар
24.03.2026 16:14 Відповісти
ІМБІЦИЛІЗМ продовжується

- просити гроші в МВФ
- підвищувати податки
- заганяти ФОПИ в тінь
- тринькати їх на фігню
показати весь коментар
24.03.2026 15:45 Відповісти
Причому МВФ пропонувала зайнятись митницею і ввести наприклад податки на розкіш, так цей варіант не підійшов.

Наприклад:
Міжнародний валютний фонд (МВФ) вимагає від України масштабної реформи митниці для продовження фінансування. Основні вимоги включають ухвалення нового Митного кодексу, призначення постійного керівника Державної митної служби до кінця березня 2026 року, надання митниці статусу правоохоронного органу та цифровізацію процесів для боротьби з тіньовою економікою.
показати весь коментар
24.03.2026 16:07 Відповісти
Ну баранам подобається халява .А воїни ЗСУ -за свої кошти наймають житло і і амуніцію.
показати весь коментар
24.03.2026 15:46 Відповісти
то чого воєні мовчать про це? мабудь тещо ви розпоідаєте какцапське ІПСО
показати весь коментар
24.03.2026 16:07 Відповісти
Перше--військові не сидять на дивані Друге,а хто вам сказав ,що вони мовчать? Дещо розповідають.Але більшість ,дійсно не розповідає батькам,бо не хочуть їх травмувати,знаючи ,що не всі можуть це витримати.
показати весь коментар
24.03.2026 17:31 Відповісти
якесь військо дивне .Кошти виділяються але потрібно купляти за свої кошти. завтра заставлять БК купляти .
показати весь коментар
24.03.2026 18:50 Відповісти
Куди вони їздять, оце питання, по колу?
показати весь коментар
24.03.2026 15:46 Відповісти
та це ж елементарно - ідуть в місце оформлення безкоштовного проїзду до місця оформлення права на безкоштовний проїзд
показати весь коментар
24.03.2026 15:50 Відповісти
чергова зелена брехня.....воно не працювало
показати весь коментар
24.03.2026 15:53 Відповісти
Перші пару проїздів відправити десь під Покровськ або Вовчанськ.
Прямий рейсом без зупинок і пересадок.
Щоб любителі халяви всю дорогу "срали кірпічами".
А потім нехай п#здують назад, своїм ходом, разом зі своїми баулами.
Охота їздити надурняка попаде на роки.
показати весь коментар
24.03.2026 15:55 Відповісти
Цікаво, чи розділяють твою думку уряд Естонії та жителі Талліна які їздять безкоштовно в міському транспорті ще з 2018 року. Тобто, по твоєму, надурняк.
показати весь коментар
24.03.2026 16:06 Відповісти
Коли економіка країни це дозволяє, то чому б і ні.🤝👍
Але коли Україна живе (по факту) за чужий рахунок скоро вже п'ятий рік, то це м'яко кажучи дуже дивно.🤔

1000 Зеленського, безкоштовні 3000 км. Укрзалізницею, кешбек.
В Україні точно йде війна?
Бо такого не було навіть тоді, коли Україна мала працюючу економіку.
Кредити все одно доведеться повертати з чималими відсотками!!!

Я розумію, що Зеленського це не колише, бо якщо він програє на виборах, то звалить з України, а ви є-біться з цим самі.
Пенсіонерів це також не обходить, бо в них одне бажання "щоб підняли пенсію".
І так день до вечора!

А молодняк разом з тими що працюють, нехай рогом бються все своє життя!
Еге ж?


"Нам повинні дати"(профінансувати): озброєння, генератори, техніку для розмінування, 💰 на виробництво дронів, літаки, ракети до ППО і "зірку смерті".

Зеленський вже ох#уїв в корінь, і його стадо намагається не відставати від свого вождя.
показати весь коментар
24.03.2026 17:04 Відповісти
В Естонії вводили безкоштовний проїзд не з причини профіциту економіки, а якраз для того щоб підштовхнути бізнес міста. Порахували що люди будуть більше їздити та тратити гроші в різних інших для себе локаціях. І це спрацювало, як бачимо, якщо вже декілька років продовжується.
показати весь коментар
24.03.2026 19:09 Відповісти
а в такий бєженсько-блохерський пасхальний ютубтур "мюнхен-пультава-буковель-париж- пультава-мюнхен" , страждущіє тоже можуть вкласти? )
показати весь коментар
24.03.2026 16:06 Відповісти
Пасажири цього атракціону ЗЕплемя, ЗЕвибгрці
показати весь коментар
24.03.2026 16:09 Відповісти
Краще б вони їхали на .уй. ЗСУ Без нічого стримує рашистів. А цим пі....ам треба десь їхати на шару. Кончена країна. Як кажуть військові, якшо зараз, нас все за...бе і ми складемо зброю - то з зеленских не буде в Україні протягом години. От тоді і наїздетесь, до сибіру.
показати весь коментар
24.03.2026 16:34 Відповісти
гречка по-зеленськи