Майже 680 тис. українців долучились до програми "УЗ-3000": куди найчастіше їздять?

Майже 680 тис. українців долучились до програми "УЗ-3000": куди найчастіше їздять?

У межах програми "УЗ-3000" українці здійснили понад 275 тис. поїздок, а загальна кількість користувачів застосунку "Укрзалізниця", що доєдналися до ініціативи, сягнула приблизно 679 тис.

Про це повідомили в "Укрзалізниці" у відповідь на запит видання ЕП.

"Станом на 12 березня близько 679 тисяч користувачів мобільного застосунку АТ 'Укрзалізниця' пройшли верифікацію через "Дія.Підпис" та долучилися до програми "3000 км Україною'", – зазначили у пресслужбі компанії.

Середня відстань подорожі в межах програми становить 474 км. Найчастіше українці вирушали з Києва та їхали до Конотопу, Сум, Харкова, Миколаєва та Вінниці.

Наразі пропозиція діє більш ніж на 60 парах пасажирських поїздів далекого сполучення, і в компанії планують її подальше розширення. В компанії уточнили, що додаткові послуги – такі як напої чи постіль – оплачуються окремо.

Раніше повідомлялося, що в листопаді 2025 року Володимир Зеленський доручив уряду підготувати пакет "зимової підтримки" для українців. До нього, зокрема, включили програму "УЗ-3000", в рамках якою українці зможуть безкоштовно подорожувати поїздами Укрзалізниця в межах трьох тисяч кілометрів.

Станом на початок лютого 2026 року українці оформили вже понад 180 тис. залізничних квитків за програмою безкоштовних подорожей залізницею "3000 км Україною". Загальна протяжність поїздок за цими квитками сягнула близько 90 млн км.

Топ коментарі
+11
ІМБІЦИЛІЗМ продовжується

- просити гроші в МВФ
- підвищувати податки
- заганяти ФОПИ в тінь
- тринькати їх на фігню
показати весь коментар
24.03.2026 15:45 Відповісти
+4
Ну баранам подобається халява .А воїни ЗСУ -за свої кошти наймають житло і і амуніцію.
показати весь коментар
24.03.2026 15:46 Відповісти
+4
Так ніхто нікуди і не їздив. Щоб "освоїти" гроші, послугу не обов'язково надавати
показати весь коментар
24.03.2026 16:14 Відповісти

Завантаження...