В Україні різко впали обсяги пасажирських перевезень, – Держстат

В Україні впали обсяги пасажирських перевезень

В Україні суттєво зменшилися обсяги пасажирських та вантажних перевезень.

Зокрема, за січень-лютий цього року пасажирським транспортом скористалося 298,9 млн осіб, що на 11,7% менше, порівняно з аналогічним періодом 2025 року, повідомляє Державна служба статистики.

Найбільше перевезень здійснено автомобільним транспортом (155,5 млн пасажирів) та міським електротранспортом (135,5 млн пасажирів).

держстат

Водночас вантажні перевезення у січні-лютому зменшилися на 6,4% – до 48,5 млн тонн.

Основні обсяги вантажів перевезено:

  • 21,6 млн тонн – залізничним транспортом;
  • 20,2 млн тонн – автомобільним транспортом.

Як повідомлялося, за даними Держстату, в Україні за 2025 рік було перевезено 322,2 млн тонн вантажів, що на 9% менше, ніж у 2024 році.

Топ коментарі
+10
а 3000км на шару нема бажаючих?
мабуть десь там підвонює ...
показати весь коментар
26.03.2026 17:13 Відповісти
+6
Меньше їздять та возять кажете? Так війна ж в країні. Країна вмивається кров'ю, населення меньше і меньше. Це не сприяє зростанню економиці, навпаки.Тяжка наша дорога, тримаймося, панове, все буде Україна 🩵💛
показати весь коментар
26.03.2026 17:19 Відповісти
+6
вже і нахаляву ніхто не їздить,дожилися,населення жирує,тільки літак,тільки бізнес клас....вава за нас катається,вже час програму відкривати про вавині мандри...
показати весь коментар
26.03.2026 17:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а 3000км на шару нема бажаючих?
мабуть десь там підвонює ...
показати весь коментар
26.03.2026 17:13 Відповісти
А як же акція 3000 км?
показати весь коментар
26.03.2026 17:13 Відповісти
Меньше їздять та возять кажете? Так війна ж в країні. Країна вмивається кров'ю, населення меньше і меньше. Це не сприяє зростанню економиці, навпаки.Тяжка наша дорога, тримаймося, панове, все буде Україна 🩵💛
показати весь коментар
26.03.2026 17:19 Відповісти
вже і нахаляву ніхто не їздить,дожилися,населення жирує,тільки літак,тільки бізнес клас....вава за нас катається,вже час програму відкривати про вавині мандри...
показати весь коментар
26.03.2026 17:33 Відповісти
А ви ще ціни підніміть при тому, що зарплати вже давно ніхто не індексує, а ціни на все ростуть кожен день!
показати весь коментар
26.03.2026 17:36 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=UhzsWzhz7Bc&list=RD43GIk0Hgh_c&index=10
показати весь коментар
26.03.2026 17:39 Відповісти
То вже нема кому і куди їхати!!!
показати весь коментар
26.03.2026 17:57 Відповісти
Та це т ому , що я ще жодного кілометра із 3000 км не використав....