Допомогу від держави за зиму й весну отримали 60% українців, – Свириденко

Допомогу від держави за зиму й весну отримали 60% українців

Державні програми підтримки в Україні за період зими та весни охопили 60% українців.

Як повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, зокрема, 17,8 млн українців отримали по 1000 грн зимової підтримки.

Ще майже 415 тис. українців з найбільш вразливих категорій отримали по 6500 грн.

Понад 100 тис. людей із інвалідністю та одиноких пенсіонерів отримали підтримку за програмою "пакунків тепла".

"Підтримуємо енергетиків, комунальників, газовиків і залізничників, які відновлювали критичну інфраструктуру після атак – близько 27 тис. таких працівників отримали доплати до зарплати по 20 тис. грн протягом особливо складних місяців минулого опалювального сезону", – розповіла Свириденко.

Також, за її словами, вже цієї весни ще майже 12 млн українців із вразливих категорій отримали одноразову допомогу 1500 грн.

Програми підтримки

Нагадаємо, у жовтні 2025 року Кабмін анонсував програму "Тепла зима", яка передбачала виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 6500 грн окремим соціально вразливим категоріям осіб для проходження зимового періоду 2025/26 року.

Загалом по 6500 грн до кінця року мали виплатити для понад 660 тис. осіб. На це виділили 4,3 млрд грн із держбюджету. Переважно, кошти були призначені для дітей із малозабезпечених сімей (335,86 тис.) та дітей внутрішньо переміщених осіб (252,9 тис.).

Окрім того, Кабінет Міністрів затвердив механізм виплати 1000 грн кожному українцю, незалежно від його доходів, у межах анонсованої президентом Володимиром Зеленським програми "Зимова підтримка".

Найчастіше кошти з державної підтримки українці спрямовували на оплату комунальних послуг – це близько 80% витрат. Серед інших популярних категорій – продукти, ліки, а також донати на Сили оборони України.

У квітні 2026 року в Україні було розширено програму фінансової підтримки для працівників енергетичної та комунальної сфер.

На початку квітня Кабінет Міністрів виділив 281,3 млн грн із резервного фонду державного бюджету на підтримку працівників аварійно-ремонтних бригад.

До програми включено працівників, яким офіційно доручено керівництво аварійними бригадами під час виконання робіт, а також співробітників підприємств інших галузей, які направлялися у відрядження для проведення відновлювальних робіт за зверненнями обласних військових адміністрацій.

Топ коментарі
+9
забери у людини все - і потім поверни крихту і вона буде тебе любити

принцип ницих Zельоних Гнид
показати весь коментар
05.05.2026 20:28 Відповісти
+6
не існує більш ницої істоти ніж та що продала свою націю в час великого лиха ..

я про свиридню ..якось вже сумніваюсь в її "енко"
показати весь коментар
05.05.2026 20:29 Відповісти
+6
Кинули крихти з панського столу, інше пішло на двушки до москви..
показати весь коментар
05.05.2026 20:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
забери у людини все - і потім поверни крихту і вона буде тебе любити

принцип ницих Zельоних Гнид
показати весь коментар
05.05.2026 20:28 Відповісти
Ще кешбек цей довбаний...від якого відразу здорожчали продукти..
показати весь коментар
05.05.2026 20:33 Відповісти
З податків Українців та допомоги від Західних Партнерів, ота державна допомога і була отримана Укранцями!!! Це ж, як оті дивні гроші, надані свириденко миловановим, за її викладацьку імітацію у нього ж, у дивному закладі…. З грантів, які милованов отримав від осіб з Урядового кварталу!!! Ось такий кругообіг грошей, у привладних на кшалт свириденко-милованов …
показати весь коментар
05.05.2026 20:59 Відповісти
не існує більш ницої істоти ніж та що продала свою націю в час великого лиха ..

я про свиридню ..якось вже сумніваюсь в її "енко"
показати весь коментар
05.05.2026 20:29 Відповісти
Бездарна підстилка мілованова...
показати весь коментар
05.05.2026 20:34 Відповісти
Кинули крихти з панського столу, інше пішло на двушки до москви..
показати весь коментар
05.05.2026 20:30 Відповісти
Краще людям щось там малювати у вигляді субсидій і на цьому вкрасти на вілу в Маямі((Ви людям дайте ті гроші,а людина сама вирішить куди їх(
показати весь коментар
05.05.2026 20:31 Відповісти
А ще краще, зробити так, щоб люди не жебракували.
показати весь коментар
05.05.2026 20:34 Відповісти
Я ж кажу,щоб дати людині заробити ті гроші,а не платити копійки,пригрівши майбутньою субсидією(
показати весь коментар
05.05.2026 20:40 Відповісти
КабМіндічі, не для цього зеленського тягнули в Урядовий квартал…
показати весь коментар
05.05.2026 21:01 Відповісти
шлунки....
показати весь коментар
05.05.2026 20:46 Відповісти
інші 40 відсотків за думкою держави жирують, ось така біда
показати весь коментар
05.05.2026 21:01 Відповісти
А не соромно, що зробили з українців жебраків?
показати весь коментар
05.05.2026 21:14 Відповісти
Якщо 60% українців потрібна така допомога, то цей уряд на 100% має бути відставлений без права у подальшому членам цього уряду займати державні посади!
показати весь коментар
05.05.2026 22:07 Відповісти
Як https://t.me/svyrydenkoy/2308 повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, зокрема, 17,8 млн українців отримали по 1000 грн зимової підтримки. "кістка.українському народу із столу, за котрим "зелені грабіжники" обжираються в Україні .за гроші українського народу
показати весь коментар
05.05.2026 22:17 Відповісти
Кончені пі....сти - у нас бомбами вбивають людей, кожного дня. Ворог так просунувся шо вже каби та фаби долітають, а вони гроші замість армії віддають на дупу. Кончені ідіоти. Шей хваляться.
показати весь коментар
05.05.2026 22:53 Відповісти
Принципово не брав цих грошей від зелених зашкварків.
показати весь коментар
05.05.2026 22:54 Відповісти
12 мільйонів людей з 20 мільйонів , що залишилися є вразливою категорією??!! І на прожиття їм " кинули " 1500 грн? То навіщо нам такий уряд ? Геть Свириденко!!
показати весь коментар
06.05.2026 03:44 Відповісти