333 1

В Україні за два місяці внаслідок атак РФ згоріло понад 150 автозаправних комплексів

В Україні за два місяці внаслідок атак РФ згоріло понад 150 автозаправних комплексів

Через російські удари за останні два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправних комплексів (АЗК). Майже щотижня атакам піддаються нафтобази та інші об’єкти паливної інфраструктури.

Про це повідомив ексміністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Водночас, за його словами, в Україні, на відміну від Росії, після ударів не фіксується черг на заправках, дефіциту пального в окремих регіонах чи перебоїв із постачанням.

"Причина – диверсифікований паливний ринок. У нас десятки постачальників, різні маршрути імпорту, конкуренція та розгалужена логістика. Якщо випадає одна ланка, її підстраховують інші", – пояснив Пивоварський.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росія завдала понад 6 тисяч ударів по енергетичних об’єктах України.

Як повідомлялося, від початку повномасштабного вторгнення Росія здійснила 401 атаку на інфраструктуру групи "Нафтогаз". У 2025 році зафіксовано 229 атак ‒ це більше, ніж за попередні три роки разом.

Завантаження...