Ціни на нафту прискорили падіння через збільшення кількості танкерів, що проходять через Ормузьку протоку

Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання.
Про це повідомляє Reuters.
Ф’ючерси на нафту Brent завершили торги на рівні $71,99 за барель, подешевшавши на $3,27, або на 4,34%. Ф’ючерси на американську нафту WTI закрилися на позначці $69,23 за барель, що на $2,69, або 3,74% нижче.
У порівнянні з минулим четвергом Brent втратила 10,86% вартості за тиждень, тоді як WTI подешевшала на 9,62%.
Нафтовий гігант Saudi Aramco відновив завантаження нафти у п’ятницю на терміналі Рас-Танура в Перській затоці після майже чотиримісячної перерви, про що свідчать дані LSEG щодо судноплавства.
"У трейдерів зростає переконання, що нафта продовжуватиме транспортуватися через Ормузьку протоку. Схоже, що переважає думка про неминучий надлишок пропозиції", – зазначив Філ Флінн, старший аналітик Price Futures Group.
Нагадаємо, 25 червня ціни на нафту продовжили зниження, майже повернувшись до рівнів, які спостерігалися до початку загострення конфлікту з Іраном. Додатковий тиск на ринок спричинило зростання обсягів постачання нафти з Близького Сходу.
Раніше повідомлялося, що у Швейцарії відбувся черговий раунд переговорів між США та Іраном щодо можливого укладення остаточної угоди. За словами учасників переговорного процесу та посередників, зустріч пройшла в "позитивній та конструктивній атмосфері", а сторони заявили про "обнадійливий прогрес".