Бізнес зекономить 20 мільярдів завдяки скасуванню актів виконаних робіт, – Свириденко

Скільки зекономить бізнес після скасування актів виконаних робіт

Скасування необхідності обов’язково підписувати акти виконаних робіт дозволить українському бізнесу зекономити понад 20 мільярдів гривень.

Про це прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила у Telegram.

За її словами, готує законопроєкт, який скасовує обов’язкове підписання Акту виконаних робіт для оплати послуг у безготівковій формі, як підтвердження отримання послуги.

"Такі норми полегшать українським компаніям співпрацю з європейськими бізнес-партнерами. Оцінюємо сумарну економію українського бізнесу за рахунок цієї новації на рівні 20,2 млрд грн на рік", – написала Свириденко.

Як повідомлялося, раніше Кабінет Міністрів підвищив зарплати державних службовців, що працюють у судах, а також помічників суддів.

Топ коментарі
+6
Що вона меле?
показати весь коментар
07.09.2025 17:29 Відповісти
+6
Акт кроме всего прочего фиксирует дату от которой считаются различные сроки - оплаты, штрафные санкции, гарантии, следующие этапы...
показати весь коментар
07.09.2025 18:35 Відповісти
+5
За яким документом відтепер будуть притягати до відповідальності за фіктивні послуги ? Немає значення як він буде називатися акт чи шмакт але зеленожпі повинні відповідати за награбовані гроші.
показати весь коментар
07.09.2025 18:32 Відповісти

Завантаження...