Назад в СРСР: У Росії оголосили про початок блокування Telegram і WhatsApp

путін,росія

Роскомнагляд (РКН) повідомив про "часткове обмеження" роботи месенджерів Telegram і WhatsApp.

У відомстві заявили, що заходи запроваджені для "протидії злочинцям" за матеріалами правоохоронних органів, повідомляє The Moscow Times.

За версією РКН, у цих сервісах "сконцентрувалися" шахраї та особи, які виманюють гроші й "втягують у диверсійну та терористичну діяльність". Адміністрації месенджерів, за твердженням відомства, проігнорували вимоги щодо посилення боротьби з порушеннями.

20-21 жовтня у роботі Telegram і WhatsApp фіксувалися масштабні збої. Напередодні вони зачепили південні регіони РФ, зокрема Ростовську область, Краснодарський край, Адигею та Астрахань, а в понеділок проблеми спостерігались по всій країні.

13 серпня РКН оголосив про блокування функцій аудіо- і відеодзвінків у Telegram і WhatsApp, посилаючись на "численні звернення громадян" та боротьбу з шахрайством.

Раніше повідомлялось, що перші російські регіони витратили всі резерви й опинилися на межі бюджетного краху.

Станом на 1 вересня шість суб'єктів РФ мали залишки на банківських рахунках, що покривають менше 1% затвердженого на рік бюджету – тобто могли дозволити собі за рахунок резервів не більше 2-3 днів витрат.

Топ коментарі
+9
а в який ЗАД ПРямують РИГИ у Буратіно?
Приклад - канал Прямий має у 4 рази більше підписників, ніж на Єдиний ТБ Єрамкомарафет , котрий сидить на бюджеті ПАРТНЕРІВ УКРАЇНИ з ЄС ... Кожна третя гривня - це гроші платників податків країн Європи котрі ще й сплачують допомогу українським біженцям...

У проєкті держбюджету України на 2026 рік, який схвалив Кабмін, закладено понад 1,5 млрд грн на фінансування телемарафону «Єдиний марафон».
Більше інформації на порталі
Антикор: https://antikor.ua/articles/791845-v_gosbjudhete-2026_predusmotreno_bolee_1_milliarda_griven_na_edinyj_marafon
показати весь коментар
22.10.2025 16:44 Відповісти
+6
В нас теж хочуть заборонити, як мінімум телеграм - у телемарахвона не має бути конкурентів.
показати весь коментар
22.10.2025 16:45 Відповісти
+4
На *********** продовжується совдепівська діарея, від ****** і тютіної!!!
Ось так, впєрьод орки, в совдепівське лайно, стукачів, ГУЛАГ2 і КардЛАГ2!!!
Смерть, ********** з московії !!
показати весь коментар
22.10.2025 16:41 Відповісти

Завантаження...