5493 відвідувача онлайн
4 561 99

Будапешт не планує захоплювати Закарпаття, - Сійярто

Будапешт не планує захоплювати Закарпаття, - Сійярто

Глава МЗС Угорщини стверджує, що його країна зацікавлена ​​в сильній і успішній Україні.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що Будапешт не має наміру змінювати кордони або захоплювати окремі райони Закарпаття, а також не збирається домагатися статусу автономії регіону. Про це він заявив в інтерв'ю польському виданню Gazeta Prawna, повідомляє Цензор.НЕТ.

На запитання журналіста про те, чи не вирішить Будапешт на тлі кризи у відносинах з Україною якось змінити кордони для захисту угорської меншини, Сійярто відповів "ні".

"Я завжди відкидаю спроби звинуватити нас у ревізіонізмі ... Це дурні і помилкові інсинуації", - сказав Сійярто. "Повторю ще раз: ми не ревізіоністи. Я маю однозначно відмовитися від таких звинувачень", - продовжив міністр.

Голова угорського міністерства запевнив, що в інтересах Будапешта - "добросусідські відносини і сильна демократична Україна, яка поважає свої міжнародні зобов'язання і вважає національні меншини своїми ресурсами". "Ми надаємо велику допомогу Україні, щоб вона стала сильною державою", - сказав він.

Щодо ймовірних провокацій Росії на Закарпатті, про які заявляє українська влада, Сійярто сказав, що обов'язком Києва є "не допустити ситуації, коли хтось може втручатися у внутрішні справи".

Нагадаємо, відносини Угорщини та України ускладнилися на тлі мовного питання. Так, 5 вересня Верховна Рада ухвалила закон про освіту, який починає реформу освіти в Україні. Документ, який набув чинності 28 вересня 2017 року, серед іншого, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова.

Згодом у МЗС Румунії висловили стурбованість ухваленим ВРУ законом про освіту, а Угорщина заявила, що припиняє підтримку України на міжнародній арені.

Відносини України та Угорщини погіршилися ще більше після скандалу з роздачею угорських паспортів на Закарпатті. 28 вересня стало відомо, що прокуратура порушила за фактом роздачі угорських паспортів справу про державну зраду.

10 жовтня Угорщина викликала на килим посла України Любов Непоп через публікацію сайтом "Миротворець" інформації про понад 300 закарпатських чиновників, які мають українське і угорське громадянство.

4 жовтня Україна оголосила консула Угорщини в Береговому персоною нон грата. Він має залишити територію України.

Топ коментарі
+24
Пупок развяжется.
показати весь коментар
31.10.2018 14:04 Відповісти
+19
В Будапеште все скопом могут н...й пойти. Мы разрешаем...
показати весь коментар
31.10.2018 14:05 Відповісти
+18
А кто тебе даст, сын осла?
показати весь коментар
31.10.2018 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ты нас осчастливил!!!!!
показати весь коментар
31.10.2018 14:04 Відповісти
ЄС трохи остудив мадярські головешки.
показати весь коментар
31.10.2018 14:10 Відповісти
Помнят ещё старика Швейка
показати весь коментар
31.10.2018 15:09 Відповісти
Пупок развяжется.
показати весь коментар
31.10.2018 14:04 Відповісти
мне в словакии больше нравится
пусть уже лучше они если шо
показати весь коментар
31.10.2018 14:04 Відповісти
Можешь там оставаться, "если шо".
показати весь коментар
31.10.2018 14:06 Відповісти
дякую
показати весь коментар
31.10.2018 14:09 Відповісти
ти з якого хутора вирішуєш за Закарпаття?
показати весь коментар
31.10.2018 14:08 Відповісти
а с чего ты решил шо я про закарпатье?
показати весь коментар
31.10.2018 14:11 Відповісти
а що лугандон до Словакії приєднати?)
показати весь коментар
31.10.2018 14:13 Відповісти
а ты как хочешь?
показати весь коментар
31.10.2018 14:14 Відповісти
А тут про Закарпаття мова, а не про щось інше... Якщо у тебе інше в голові, то тобі тут не місце...
показати весь коментар
31.10.2018 14:30 Відповісти
та то ватнік біглий.
показати весь коментар
31.10.2018 15:12 Відповісти
Ясно... То він, мабуть, "з цепу зірвався"...
показати весь коментар
31.10.2018 16:28 Відповісти
Та під зраду усі шифруються від Олени Бондаренко до Портнова, усіх "дістав злочинний режим" який веде у НАТО і томос дістав.) а дрібних ригоботів безліч.
показати весь коментар
31.10.2018 17:27 Відповісти
Вас таких бегунков не мало , хохлы *****..
показати весь коментар
31.10.2018 14:32 Відповісти
шо за попоболь друже?)
показати весь коментар
31.10.2018 14:35 Відповісти
накати и отдохни братунь )
показати весь коментар
31.10.2018 14:44 Відповісти
А кто тебе даст, сын осла?
показати весь коментар
31.10.2018 14:04 Відповісти
Проблема в другом - кто будет защищать щикаладных барыг, если завтра к примеру Войско Польске перейдет границу? Я - не буду, я лучше с польскими вояками выпью. А если еще Польское правительство политику нормальную вести будет, типа одна Польша - два языка и в таком духе, ну и ли скажем всем, кто объявит себя поляком налоговые льготы пожизненно, то Войско Польске спокойно дойдет до Киева и его займет без проблем и единого убитого поляка. Так что щикаладной мрази стоит все таки призадуматься, а то они возомнили себя жутко умными и наглыми забывая, что вокруг них куда более серьезные хищники рыскают! А в потоке информации самое важное - опровержения. Если понять кто что и почему опровергает то можна увидеть истинную картину происходящего.
показати весь коментар
31.10.2018 14:24 Відповісти
Поляки ничем не лучше кацапов были. И польше даже в страшном сне не хочется видеть националистическое Прикарпатье в своем составе, они с огромным трудом строили мононациональное государство. А помощи и защиты от тебе и не ждут, ватник.
показати весь коментар
31.10.2018 14:31 Відповісти
Ну у вас описана страна, населенная 35 млн Гроссе Механикенами, а в реальности они даже до Львова не дойдут.
показати весь коментар
31.10.2018 14:32 Відповісти
показати весь коментар
31.10.2018 14:35 Відповісти
35 миллионов???? А не 27-29? На таких условиях и при их разумной политике? И что кучка оголтелых нациков из говносвободы и щикаладные прихвостни их остановят? Да люди, которым работать негде и платить нечем нормальным, умным людям из Польши рады будут. В Польше обычный механик сколько получает? А у нас?
показати весь коментар
31.10.2018 16:26 Відповісти
Ти тих людей питав, нема на Західній Україні пропольських настроїв, так що кацапе обламайся
показати весь коментар
31.10.2018 16:54 Відповісти
Знаешь , если бы не пресловутое НАТа , которое еще не показало и не доказало чего оно стоит, украинцы не только бы завтра в Варшаве (Польшу скоро украинцы и без армии возьмут)))) но и будапештам и меркелям показало бы их место , кстати, тамошние арабески, цыгане , турки и прочие помогли бы бандеровским корпусам )))) воспользовались так сказать ситуацией )
показати весь коментар
31.10.2018 14:38 Відповісти
Щикаладное, у тебя логичесский тупик: украинцы добровольно уезжают жить и работать в Польшу навсегда, но никогда добровольно не переедут в Польшу. Ты дибил?
показати весь коментар
31.10.2018 16:28 Відповісти
сознательно сформулированная ахінея повна, херр Мех.
показати весь коментар
31.10.2018 14:41 Відповісти
Куда они дойдут, поляки сидят на сраке, в надежде на США против Засрашки...
показати весь коментар
31.10.2018 14:44 Відповісти
Если Польское правительство политику нормальную вести будет, типа одна Польша - два языка и в таком духе, ну и ли скажем всем, кто объявит себя поляком налоговые льготы пожизненно, то Войско Польске спокойно дойдет до Киева и его займет без проблем и единого убитого поляка.
показати весь коментар
31.10.2018 16:29 Відповісти
Кацапи, ви іпануті на всю голову. Через 20-300 років ви зрозумієте чому.
Я з Мукачева і буду захищати свою землю від мадярів. Мені покуй на їх громадянство, їх хотєлки і т.п. Я розумію що вам важко, ви чомусь думаєте що Україна має бути під кимось... Збагніть просту річ - ідіть нак.уй, разом із мадярами, пшеками, румунами і усіма іншими. Це наша земля, наша країна, і за неї готові вмерти, а усі твої казки про Шоколадного, владу... Народ воює за себе, за свій дім, за свою родину і ніколи за владу. Вважаю, що й львів'яни такої самої думки про поляків.
показати весь коментар
31.10.2018 15:46 Відповісти
Свободівець? Так вас згідно опитувань і результатів різного роду виборів підтримує в Україні від 0,7 до 1,6% громадян, так що не кажи за нормальних людей... А если Польское правительство политику нормальную вести будет, типа одна Польша - два языка и в таком духе, ну и ли скажем всем, кто объявит себя поляком налоговые льготы пожизненно, то Войско Польске спокойно дойдет до Киева и его займет без проблем и единого убитого поляка.
показати весь коментар
31.10.2018 16:31 Відповісти
Ні, після Махніцького "Свободи" для мене не існує. Та й яка Свобода на Закарпатті?
Тупий кацап? Та мені покуй яку політику буде вести Польща чи Мадярщина. На моїй землі я газда і на перегній підуть що кацапи, що поляки. Так зрозуміло?
показати весь коментар
31.10.2018 17:57 Відповісти
В Будапеште все скопом могут н...й пойти. Мы разрешаем...
показати весь коментар
31.10.2018 14:05 Відповісти
Нет-нет, таки просто настаиваем!
показати весь коментар
31.10.2018 14:06 Відповісти
Я рад! Да нет, я просто счастлив! А если бы и планировали, то есть ли у вас, сийярты с прочими мадьярами, хоть ма-а-аленькая уверенность, что у вас бы получилось? Нет? Так и нечего было волны поднимать. Сами же в них у утоните, кочевники.
показати весь коментар
31.10.2018 14:05 Відповісти
_С чего ты себе вообразил, что это единоличная инициатива Будапешта и во время удара венгров с запада, войска рашистов с севера, востока и юга будут сидеть как мышь под веником?
показати весь коментар
31.10.2018 18:30 Відповісти
Но присоединить не отказались бы.
показати весь коментар
31.10.2018 14:06 Відповісти
потихохоньку... с оглядочкой и разводя руками...мы не хотели - оно само...
показати весь коментар
31.10.2018 14:11 Відповісти
В современном мире нет смысла захватывать территорию... гораздо проще иметь экономическое/финансовое влияние И навязывать свое мнение/указывать что делать... именно поэтому Украина должна развивать свою экономику, создавать нормальные условия жизни для населения!
показати весь коментар
31.10.2018 14:09 Відповісти
Это понятно.но не всё сразу,просто когда идёт война с Московией,то нельзя Украину на драчивать,а то может откликнуться
показати весь коментар
31.10.2018 14:13 Відповісти
зуб даешь, сиярто? или... век воли не видать?
показати весь коментар
31.10.2018 14:09 Відповісти
Ги, звісно не планує. Бо вже стадія планування завершилася, і мадяри перейшли до втілення запланованого.

Кого ти хочеш надурити?
показати весь коментар
31.10.2018 14:12 Відповісти
Ну да, рассказывай. Захватить - надорвутся. А вот если кац*пам удастся Украину развалить, то схавают Закарпатье, и не подавятся. На это и надежда у них.
показати весь коментар
31.10.2018 14:13 Відповісти
имхо Украину пытаются развалить не кацапы, а местные гои
кацапам она нужна целиком
показати весь коментар
31.10.2018 14:16 Відповісти
Коли "кашу заварять", з "федералізацією, от тоді все і "спливе" - "захист "мадяромовного населення"... "Бо в Україні - "розгардіяш" і "громадянська війна"...
показати весь коментар
31.10.2018 14:26 Відповісти
У мадярів пупок розв'яжеться таке провернути, хіба що москалі їм допоможуть розпочавши наступ зі сходу. Війська у мадярів на один зуб, НАТО тут за них впрягатись не буде.
показати весь коментар
31.10.2018 14:35 Відповісти
Так на це й розрахунок...
показати весь коментар
31.10.2018 16:34 Відповісти
Та заспокойтеся, пане Сіярто. Ця антиугорська буча була організована з іншою метою.
А ТИМ ЧАСОМ...
Сьогодні, одним порухом олівця, Укрзалізниця стала приватною акціонерною фірмою.
показати весь коментар
31.10.2018 14:22 Відповісти
Ось для чого потрібно було виганяти з керівників поляка. Ось для чого потрібно було придумувати угорську загрозу. Щоб нацбидло кидалося на смердючу національну кістку. Поки в нього з під носа вкрадуть вагон м'яса.
показати весь коментар
31.10.2018 14:25 Відповісти
Ви дурень? Чи лише вдаєте?
показати весь коментар
31.10.2018 14:50 Відповісти
А как связаны поляк в укрзализнице и опусы венгра по поводу Закарпатья?
показати весь коментар
31.10.2018 18:26 Відповісти
- Куме, Ви щось проти мене маєте?
- Та ні! Боронь боже! Я бажаю, щоб у вашому гсподарстві лад був!
- Тоді навіщо Ви насіння бур"яну на мій город кидаєте?
показати весь коментар
31.10.2018 14:23 Відповісти
Так и роисся заявляла, что не планирует, не думает и даже не собирается. А потом "не планируя" взяла и собралась.
показати весь коментар
31.10.2018 17:20 Відповісти
рассказывать можно что угодно. на то она и политика, чтобы врать. надо смотреть на дела.
параша тоже ничего типа не планировала, войну против нас параша начала внепланово.
показати весь коментар
31.10.2018 18:28 Відповісти
А есть силы и возможности?
Одного батальона 128-й отдельной горно-штурмовой бригады хватит что бы разогнать две пехотных бригады и полк патрулирубщий Дунай.
показати весь коментар
31.10.2018 14:24 Відповісти
У Венгров есть Армия ? )))))))))))))))))))))
показати весь коментар
31.10.2018 14:31 Відповісти
Пока есть, она у них бывает в мирное время, потом кончается.
показати весь коментар
31.10.2018 14:38 Відповісти
та гуглив я ту армию венгров . Даже Ютуб набрал - Армия Украины и Венгрии . Я плакал ... Вроде отделение полицаев из Нуару разобьет армию Венгрии )))
показати весь коментар
31.10.2018 14:42 Відповісти
думаю,що бреше,як собака .
показати весь коментар
31.10.2018 14:33 Відповісти
Як пуйло про крим
показати весь коментар
31.10.2018 14:38 Відповісти
Я не понял, почему ты друзей наших меньших оскарбляешь?
показати весь коментар
31.10.2018 14:39 Відповісти
можно подумать, что, скажем, в 2010 году рассеянцы вслух готовы были признать свои планы захвата Крыма и прочей "новороссии"... Как же... Бойся данайцев!...
показати весь коментар
31.10.2018 14:40 Відповісти
Дякую, а то пілся "захоплення закарпаття" ще б прийшлось нову область України годувати - Венгерську...
показати весь коментар
31.10.2018 14:41 Відповісти
та й Україні будапешт з мільоном голодупих ромів не треба
показати весь коментар
31.10.2018 14:41 Відповісти
Захватывать никто не будет, там проведут референдум...
показати весь коментар
31.10.2018 14:42 Відповісти
А шо, есть чем захватывать? От самомнения не лопнет?
показати весь коментар
31.10.2018 14:43 Відповісти
Так и ***** нам клялся в вечной дружбе и гарантировал всякое.
показати весь коментар
31.10.2018 14:43 Відповісти
звісно не буде МІСТО БУДАПЕШТ щось захоплювани... бо у міста нема а ні ножок а ні ручок!! а мад'ярські нацисти марять захопити шмати від Словччини-України та Румунії.. та зліпити "велику мад'ярщину"
показати весь коментар
31.10.2018 14:44 Відповісти
***** тоже так говорил только, зарекалась свинья говно жрать.
показати весь коментар
31.10.2018 14:45 Відповісти
бозе мой , я даже затрудняюсь представить , какой вой поднимут мадьяры , если к их границе перебросить пару батальонов , Айдар и Азов )))
показати весь коментар
31.10.2018 14:48 Відповісти
надорветесь,полудурки!армия уже давно не образца 13го!
показати весь коментар
31.10.2018 14:56 Відповісти
пуйло тоже шо-то подобное блеял про Крым, поэтому готовимся к незахвату Закарпатья!!!
показати весь коментар
31.10.2018 15:00 Відповісти
Блокування мадярами засідань НАТО - Україна до нічого не привело, їх просто послали
показати весь коментар
31.10.2018 15:00 Відповісти
Искушение оторвать кусок от гибнущей под ударами другого агрессора страны всегда присутствует..Надеюсь до этого не дойдёт..но почву мадяры для этого готовят..на всякий случай..
показати весь коментар
31.10.2018 15:04 Відповісти
зачем тогда тайно паспорта раздавать
показати весь коментар
31.10.2018 15:10 Відповісти
...ну прям як ***** ...цей жопарота
показати весь коментар
31.10.2018 15:12 Відповісти
никому верить нельзя, проверено уже
показати весь коментар
31.10.2018 15:34 Відповісти
- Коротко кажучи, мадяри - голота, - закінчив старий сапер Водічка, на що Швейк зауважив:
- Не кожен мадяр винен в тому, що він мадяр.
- Як то не винен? - схвилювався Водічка. - Кожен винен, дурниці говориш. (с)
показати весь коментар
31.10.2018 15:36 Відповісти
Моська заявила, що не збиралась нападати на слона. Слон зітхнув із полегшенням
показати весь коментар
31.10.2018 15:47 Відповісти
Дурко, чем ты хочешь его завоевать?
показати весь коментар
31.10.2018 15:55 Відповісти
по делам его судите его... дела такие... венгры на шару, много лет дают венгерские паспорта гражданам Украины...простой вопрос зачем это венграм?.. в Крыму рашисты давали на шару паспорта рашии гражданам Украины ...что через время случилось все знают... ***** никого не обдурит...все прекрасно понимают зачем венгры дают на шару свои паспорта... противодействия этому преступлению венгров со стороны Украины нет...так же как не было противодействия в Крыму... "Украиной руководят те кому она не нужна" Грушевский...
показати весь коментар
31.10.2018 16:13 Відповісти
Будапешт не планує захоплювати Закарпаття, - Сійярто.
Закарпаття теж не планує захоплювати Будапешт. Поки що...
показати весь коментар
31.10.2018 16:18 Відповісти
Мадяр, ким ти хочеш захоплювати ?! Тобі Штати так "захоплять" позавуха, шо захопилка відвалиться !
показати весь коментар
31.10.2018 16:42 Відповісти
ЧИТАЮ УЖЕ НЕСКОЛЬКО ЕГО ПОСЛЕДНИХ ЗАЯВЛЕНИЙ И ВИЖУ ЧТО ЕМУ ЧЁТКО ВСТАВИЛИ И НЕСКОЛЬКО РАЗ ПРОВЕРНУЛИ ЧТО БЫ НЕ ****** ЛИШНЕГО.
САНКЦИИ ДЛЯ ДОХОДЧИВОСТИ НАДО ВВОДИТЬ ЧЕРЕЗ ЗАДОК ЕСЛИ ЧЕРЕЗ ГОЛОВУ НЕДОХОДИТ...
показати весь коментар
31.10.2018 16:46 Відповісти
Ну-ну. Ми мадярам віримо на слово і тому у Закарпатті потрібно розмістити додатково лише кілька штурмових бригад, а не дивізій. Поки що.
показати весь коментар
31.10.2018 17:00 Відповісти
Вас кацап климкин покусал? Такую пургу несёте. Венгры никогда территориальные претензии и не выставляли, и паспортов выдали меньше, чем Польша и Румыния.
Со стороны Румынии подъезжаешь к границе с Украиной, висят бигборды Буковина это Румыния! Бессарабия это Румыния!
В Польше на собеседовании вопросы задают и про УПА, и про Львов.
А Вам все Венгрия жить мешает
показати весь коментар
31.10.2018 17:04 Відповісти
да даже если планирует попа треснет, мадярчики...). У вас на вооружении аж 155 танков Т-72 и все сухопутные силы аж 10 000 человек)). Это пару наших бригад может загнать вас за Дунай))
показати весь коментар
31.10.2018 17:07 Відповісти
Венгрия член НАТО, любая агрессия против Венгрии, будет считаться агрессией против НАТО.
показати весь коментар
31.10.2018 18:57 Відповісти
нужно однозначно увеличивать военное присутствие и отменить нахер закон о рефрендуме , если ещё не отменили
показати весь коментар
31.10.2018 17:22 Відповісти
ЗГАДАЙТЕ ЗМІЇІНИЙ ШЕЛЬФ!!!
показати весь коментар
31.10.2018 18:43 Відповісти
Венгерскі маріонетки шантажисти ви зробіть в своїй державі порядок з жибротою своєю ,а лізете в Закарпаття аферисти......Путін тоже казав ,на цілий світ, що не буде нападати на Україну ...а ворюга залізла кацапська і Крим,Донбас залапцювала ....так і Закарпаття будемо мовчати і будуть цигани лапцювати ......несумніваюся всяке га....но лізе в Україну ........
показати весь коментар
31.10.2018 20:27 Відповісти
Киев не планирует захватывать Будапешт. Но если карликовая Венгрия будет рыпаться в сторону Закарпатья...то не обижаетесь венгры мадьяры), Будапешт будет наш.
показати весь коментар
31.10.2018 22:26 Відповісти
Вони просто спочатку прагнуть для Закарпаття автономії. Це перший крок.
показати весь коментар
31.10.2018 22:41 Відповісти
КУЛАКИ ТРЕБА МАТИ ВЕЛИКІ І МІЦНІ ,А ТАКОЖ МУДРУ ГОЛОВУ НА ПЛЕЧАХ І СТАЛЕВІ НЕРВИ І ВИТРИМКУ,ЩОБ ЖИТИ ПОРЯД З ТАКИМИ СУСІДАМИ,З ДОЗВОЛУ СКАЗАТИ. СПЛЯТЬ І БАЧАТЬ РОЗЧЛЕНОВАНУ УКРАЇНУ ЩО МАДЬЯРИ ,ЩО ПШЕКИ,ЩО КАЦАПИ. А ВЗАГАЛІ,ДИПЛОМАТИ НЕ СПРАЦЬОВУЮТЬ НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ ПРОВОКАЦІЙ.МИР ІЗ СУСІДАМИ ТРЕБА ВИБУДОВУВАТИ ЩОХВИЛИНИ НА ПАРИТЕТІ.ІНАКШЕ -НІЯК.
показати весь коментар
01.11.2018 00:42 Відповісти