8708 відвідувачів онлайн

Савченко свідомо затягує ознайомлення зі справою, щоб попіаритися під час виборчої кампанії, - Матіос

Савченко свідомо затягує ознайомлення зі справою, щоб попіаритися під час виборчої кампанії, - Матіос

Народний депутат Надія Савченко свідомо тягне час для ознайомлення з матеріалами справи, щоб отримати медійний майданчик для публічного судового розгляду вже в період президентської кампанії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

За його словами справу народного депутата Надії Савченко ще не передано до суду.

"Суд відмовив в обмеженні терміну ознайомлення з матеріалами справи. 27 томів на Рубана і на Савченко. Рубан ознайомився. Це 27 томів і понад 160 речових і документальних доказів. Савченко ознайомилася з 25 томами. Але у неї 5 адвокатів, 2 з яких взагалі не починали ознайомлення. У нас немає законного права взяти їхні пальці, дати їм копняка під якусь точку і змусити ознайомитися", - розповів Матіос.

Він зазначив, що суд відмовив у встановленні термінів ознайомлення зі справою.

"Я думаю, що не зважаючи на всі її заяви, як народного депутата, а її ніхто не позбавляв цього статусу... Вона свідомо тягне час для ознайомлення зі справою, щоб отримати медійний майданчик публічного судового розгляду вже в період президентської кампанії. Вона подаватиметься в кандидати, я в цьому не сумніваюся", - підсумував Матіос.

Нагадаємо, уранці 15 березня 2018 року Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання: про зняття недоторканності, затримання й арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту методом терору".

Сама Савченко, коментуючи ці звинувачення, заявила: "Я планувала показати владі те, що може бути. Я почала створювати сюрреалізм".

Регламентний комітет одноголосно проголосував і рекомендував ВР підтримати подання Генпрокурора.

22 березня Генеральна прокуратура опублікувала оперативні аудіозаписи і відеоматеріали про причетність Надії Савченко до організації та планування теракту в українському парламенті.

Того ж дня Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт депутата Надії Савченко.

Після такого рішення Надію Савченко було затримано в приміщенні ВР і доставлено в слідчий ізолятор СБУ.

23 березня Савченко оголосила голодування. Того ж дня суд обрав їй запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 20 травня. Окрім того, Савченко поскаржилася представникам омбудсмена на відеоспостереження в камері.

Уповноважений з прав людини Людмила Денісова здійснює особистий контроль за дотриманням конституційних прав Надії Савченко.

14 липня Савченко знову оголосила безстрокове голодування через продовження арешту

Савченко інкримінують злочини, передбачені статтями: "дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади", "підготовка до злочину", "вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією", "посягання на життя державного чи громадського діяча", "терористичний акт", "створення терористичної групи чи терористичної організації", "незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

За даними Генпрокуратури, Савченко була спільницею Володимира Рубана, затриманого 8 березня на КПВВ "Майорське" під час спроби перевезення великої кількості зброї з території Донецької області, підконтрольної російській окупаційній адміністрації. Савченко раніше заявляла, що планувала не теракт, а лише "політичну провокацію".

Рубана підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю та підготовці терактів, зокрема збройних замахів на державних діячів і політичних лідерів, серед яких Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк і секретар РНБО Олександр Турчинов. Сам Рубан звинувачення відкидає.

Топ коментарі
+7
Матиос займись лучше своими прямыми обязанностями, марионетка хренова.
показати весь коментар
12.11.2018 22:52 Відповісти
+7
Она будет подаваться в кандидаты, я в этом не сомневаюсь ...

Так для цього вона чергове голодування оголосить ? Чи, навпаки, припинить ?
А що там психіатри кажуть ?
показати весь коментар
12.11.2018 22:59 Відповісти
+7
Так він вже і не пам'ятає, які в нього прямі обов'язки
показати весь коментар
12.11.2018 23:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ты хочешь сказать что она одна устроила покушение на зраду и порошенко?
показати весь коментар
12.11.2018 23:27 Відповісти
см.выше
показати весь коментар
12.11.2018 23:29 Відповісти
См ниже
В такую лапшу о покушении на петручио верит или безграмотный или ярый порохобот
показати весь коментар
12.11.2018 23:37 Відповісти
твоё мнение важнО...
только нахер не нужнО...
------------------
где я писал за пороха,раду ...свои фантазии с братьями по разуму обсуждай ВОНАлиз ты гриценкосос..
показати весь коментар
12.11.2018 23:54 Відповісти
походу лаптеногие таки поставили на дуру
но бабло распилили
в этом суть лаптеногих
показати весь коментар
12.11.2018 23:52 Відповісти
Нами правят идиоты.
показати весь коментар
12.11.2018 23:26 Відповісти
Которых мы сами выбираем
показати весь коментар
12.11.2018 23:28 Відповісти
Народ Украины выбирает правильно, просто избранники потом не выполняют то за, что их выбрал народ. Вот в чём ответ.
показати весь коментар
12.11.2018 23:34 Відповісти
Ответ в том,что мы не требуем того,что нам наобещали
показати весь коментар
12.11.2018 23:39 Відповісти
Бо вимагаємо нових обіцянок замість виконання старих.
показати весь коментар
12.11.2018 23:46 Відповісти
Не *****, дурень кислорожий, у нас был Майдан, чтоб заставить власть выполнить обещания, но наш олигархат попросил защиты у ***** и сдал за это Крым. Поэтому, чтобы заставить власть в Украине работать на страну и народ нужен Третий Майдан, бо другого способа уже не осталось. А ты вместо того, чтобы скулить, предложи что-то умное, а то скулить каждый дурень может.
показати весь коментар
13.11.2018 11:16 Відповісти
И народ снова выбирает тех же не ошибаясь, а избранники снова не выполняют...
показати весь коментар
12.11.2018 23:39 Відповісти
затягивает и правильно делает. соевые "кедры" сами спровоцировали разговоры, записали. прокурору напридумывали какую-то хрень про купол, баржу, гидроциклы, ба-бах. позорище. Надюха - молодчина.
показати весь коментар
13.11.2018 00:08 Відповісти
Не угадал. Она сдуру хочет дождаться твоей посадки.
показати весь коментар
13.11.2018 00:12 Відповісти
А смысл?...
показати весь коментар
13.11.2018 00:17 Відповісти
интересно она завербована рф? раньше я ей восхищался, а теперь вообщене понимаю кто она
показати весь коментар
13.11.2018 00:35 Відповісти
Интересно,сколько процентов украинцев пожалели,о том,что подрыв купола Надей Савченко не состоялся?Ни кто не проводил статистический опрос?
Заметили по телеку постоянно проводятся статистические опросы с абсолютно дурацкими вопросами.Типа,сколько из своего месячного бюджета вы готовы потратить на проведение выходных в странах ЕС.Первый вопрос,из чего потратить?!...второй,на что?!...и наконец третий,да Вы что охренели?!...После подобного,сразу же начинаю жалеть,что Надя купол не взорвала...
показати весь коментар
13.11.2018 00:54 Відповісти
сначала пропиарили дурочку, возвели в Герои, а теперь никак не можете задвинуть ?
похоже яйца у неё оказались покруче, чем у матиоса …
показати весь коментар
13.11.2018 01:07 Відповісти
ніби закривали її не щоб попіарицця під час прокулорської компанії...
показати весь коментар
13.11.2018 01:27 Відповісти
а взагалі прикольно:

Йа сідєла при Нікалає крававам...
показати весь коментар
13.11.2018 01:29 Відповісти
а что конкретно ей предъявляют ?
пока только видео, где два ублюдка предлогают
семь тыщь трупов, а она просит четыреста тыщь,
где миномёты, мины,
И КОГДА БУДЕТ СЛЕДСТВЕННЫЙ ЭКСПЕРИМЕНТ ???
показати весь коментар
13.11.2018 01:38 Відповісти
низзя вопросы задавать. шо, агент кримля?
показати весь коментар
13.11.2018 02:25 Відповісти
он пэрэсичный громадянын
шоколяд, правда не любит

почему-то...
показати весь коментар
13.11.2018 08:26 Відповісти
Савченко..Савченко...... А хто це така буде? Часом не та алкоголічка, що була першим номером в Тимошенко?😕😕😕
показати весь коментар
13.11.2018 07:52 Відповісти
не она, а ты алкоголичка.
показати весь коментар
13.11.2018 18:23 Відповісти
не желает чсавченка азнакамливаться через глаза,

пихайте дело ей через задницу.

она у оной немалая после голодовки очередной-быстро войдет.
и не подавится.
показати весь коментар
13.11.2018 12:11 Відповісти
себе пхай. каждый день.
показати весь коментар
13.11.2018 18:26 Відповісти
Хто щось сказав? матіос?
Це та шапкокрадівська тупа крадійкувата шлюха?
показати весь коментар
14.11.2018 16:55 Відповісти
Сторінка 2 з 2