9581 відвідувач онлайн

Суд продовжив арешт Савченко майже до Нового року

Суд продовжив арешт Савченко майже до Нового року

Шевченківський районний суд Києва продовжив до 30 грудня термін арешту народного депутата Надії Савченко, яку підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в четвер.

У засіданні брали участь адвокати Н.Савченко, які 24 жовтня вчинили такий-собі демарш, наполягаючи, що їм не надали достатньо часу й можливостей для ознайомлення з матеріалами справи. Після того, як їм було відмовлено у відводі судді, адвокати не з'явилися на продовження засідання в середу. Суд ухвалив рішення залучити для Н.Савченко державного адвоката й переніс засідання на четвер.

Як відомо, наразі Савченко та її адвокати ознайомлюються з матеріалами так званої справи Савченко - Рубана, розслідування якої було завершено 1 серпня. 25 вересня Шевченківський суд відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про обмеження для них термінів ознайомлення з матеріалами кримінальної справи 25 календарними днями.

Адвокат керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана Валентин Рибін уже завершив ознайомлення з матеріалами справи, про що 30 серпня повідомив слідству.

Нагадаємо, уранці 15 березня 2018 року Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання: про зняття недоторканності, затримання й арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту методом терору".

Сама Савченко, коментуючи ці звинувачення, заявила: "Я планувала показати владі те, що може бути. Я почала створювати сюрреалізм".

Регламентний комітет одноголосно проголосував і рекомендував ВР підтримати подання Генпрокурора.

22 березня Генеральна прокуратура опублікувала оперативні аудіозаписи і відеоматеріали про причетність Надії Савченко до організації та планування теракту в українському парламенті.

Того ж дня Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт депутата Надії Савченко.

Після такого рішення Надію Савченко було затримано в приміщенні ВР і доставлено в слідчий ізолятор СБУ.

23 березня Савченко оголосила голодування. Того ж дня суд обрав їй запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 20 травня. Окрім того, Савченко поскаржилася представникам омбудсмена на відеоспостереження в камері.

Уповноважений з прав людини Людмила Денісова здійснює особистий контроль за дотриманням конституційних прав Надії Савченко.

14 липня Савченко знову оголосила безстрокове голодування через продовження арешту

Савченко інкримінують злочини, передбачені статтями: "дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади", "підготовка до злочину", "вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією", "посягання на життя державного чи громадського діяча", "терористичний акт", "створення терористичної групи чи терористичної організації", "незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

За даними Генпрокуратури, Савченко була спільницею Володимира Рубана, затриманого 8 березня на КПВВ "Майорське" під час спроби перевезення великої кількості зброї з території Донецької області, підконтрольної російській окупаційній адміністрації. Савченко раніше заявляла, що планувала не теракт, а лише "політичну провокацію".

Рубана підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю та підготовці терактів, зокрема збройних замахів на державних діячів і політичних лідерів, серед яких Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк і секретар РНБО Олександр Турчинов. Сам Рубан звинувачення відкидає.

Топ коментарі
+16
А тех 3-х ФСБУшников, которые с ней заговор организовывали тоже посадили? Вообще конечно, с баржи, из миномета, по кумполу ВР, такое только Толик-тепловизор мог сочинить.
показати весь коментар
25.10.2018 16:32 Відповісти
+13
главное потом не забудьте продлить еще...а то новый год...суматоха...
показати весь коментар
25.10.2018 16:27 Відповісти
+12
Пусть сидит
Ещё нужно к ней в камеру, её кореша Гордона определить
А можно и весь коллектив 112 канала отправить шить рукавицы
показати весь коментар
25.10.2018 16:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
главное потом не забудьте продлить еще...а то новый год...суматоха...
показати весь коментар
25.10.2018 16:27 Відповісти
не забудут, она украинка, значит будет сидеть до звонка
показати весь коментар
25.10.2018 17:06 Відповісти
Она больна на голову...
показати весь коментар
25.10.2018 17:31 Відповісти
думаю что идут торги.если она даст ценную инфу то её выпустят.хотя упаковать её следует как манделлу
показати весь коментар
25.10.2018 17:32 Відповісти
Пусть сидит
Ещё нужно к ней в камеру, её кореша Гордона определить
А можно и весь коллектив 112 канала отправить шить рукавицы
показати весь коментар
25.10.2018 16:31 Відповісти
Порохоботы, вы гармонично бы смотрелись в 1937 году
показати весь коментар
25.10.2018 16:41 Відповісти
А тех 3-х ФСБУшников, которые с ней заговор организовывали тоже посадили? Вообще конечно, с баржи, из миномета, по кумполу ВР, такое только Толик-тепловизор мог сочинить.
показати весь коментар
25.10.2018 16:32 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2018 16:34 Відповісти
А кто с ней что организовывал, брехло?
показати весь коментар
25.10.2018 16:35 Відповісти
Не надо всех по себе судить ольгинский, установивший украинский впн
Это только на россии сочиняют что в Керчи 20 человек расстрелял за 5 минут дрыщ студент.
А у нас все с видеозаписями с доказательствами, с рассказом самой Савченко
Если есть что возразить по ФАКТАМ и ДОКАЗАТЕЛЬСТВАМ докажи, а топать ножками в истерике изображать психически больного человека, которые отрицает ОЧЕВИДНЫЕ ВСЕМ факты не нужно.
Это просто смешно
показати весь коментар
25.10.2018 17:01 Відповісти
Так если есть фсе неопровержимые "доказательства" - то почему дело Савченко не рассматривается в суде по сути, а только продлевают ей арест?
показати весь коментар
25.10.2018 18:28 Відповісти
Вообще-то Рубан тоже сидит.
показати весь коментар
25.10.2018 17:13 Відповісти
Как то скучно без Гади...
показати весь коментар
25.10.2018 16:33 Відповісти
нормально, вона повинна веселити психіатрів.
показати весь коментар
25.10.2018 16:35 Відповісти
Как то скучно без Гади...

Не испытываю к ней ни какой симпатии.
показати весь коментар
25.10.2018 19:59 Відповісти
"адвокаты не явились на продолжение заседания в среду.
Источник:https://censor.net/n3093383"

Когда уже адвокатов заставят выполнять свои обязанности в суде, чтобы они такими манипуляциями не затягивали судебные процессы?
показати весь коментар
25.10.2018 16:35 Відповісти
"Мне нужно в камеру велотренажор, беговая дорожка и ******, или я взорву Верховную Раду" Надежда Савченко, сборник цитат.
показати весь коментар
25.10.2018 16:36 Відповісти
робитЬ,

цє -???

кацапьска

термІну
І ще одне

Користуйся безкоштовною консультацією, чуваш.

показати весь коментар
25.10.2018 19:24 Відповісти
наверное на НГ домой отпустят с семьёй повидаться, оливье опять же...
показати весь коментар
25.10.2018 16:40 Відповісти
А где "громкие аресты" сообщников минометчицы Надьки?
Где те самые "склады оружия"?
показати весь коментар
25.10.2018 16:40 Відповісти
Во влажных мечтах Толика-тепловизора. Он на нее похоже запал....
показати весь коментар
25.10.2018 16:46 Відповісти
Ты бы хоть поинтересовался, что и как происходило, тогда бы не задавал глупых вопросов. Савченко и Рубан вышли на контакт с офицерами полка спецназа из Хмельницкого. Те сразу сообщили в СБУ, после чего за "сладкой парочкой" установили слежку. Рубана взяли с поличным на КПВВ, Гадю арестовали позже, потому что она - депутат.
показати весь коментар
25.10.2018 16:50 Відповісти
так большинство дебилов думают что Гадя с Рубаном сами собирались из миномётов стрелять..баржей управлять и по залам ВР с автоматами бегать.... Мозг сложная штука... и не всем подходит ..
показати весь коментар
25.10.2018 17:21 Відповісти
зря смеетесь. "7 лютого 1918 року більшовицький бронепоезд з короткої відстані у 600 метрів розстріляв запалювальними снарядами 7-поверховий будинок Української Центральної Ради проф. Грушевського". (из книги Малакова "Доли киян" у 1943-1945 р.) Так что все может быть..
показати весь коментар
25.10.2018 22:35 Відповісти
для начала узнайте где в 1918 году находилась Центральная Рада. Сколько в ней этажей было ? Кстати и сейчас столько же...и дом в целостности и сохранности.... А вот интересно.... как в тот район Киева... где была Центральная Рада на 600 метров подобрался краснопузый бронепоезд??? Или он на резиновых колёсах..или на гусеничном ходу был? вы хоть на карту Киева посмотрите... Сами смеяться будете от написанного Вами бреда. Хотя мне кажется ..что Гадя ваш кумир...да и мозг сложная штука....
показати весь коментар
26.10.2018 01:40 Відповісти
Через TOR сидишь?
показати весь коментар
26.10.2018 09:16 Відповісти
в мире есть такие изделия... Называются САМОЛЁТами!!! Так вот самолёт и даёт возможность быть под флагом Мальты вечером... и ночью уже под флагом Словении.... а сейчас под флагом Судана... Удивительно? Или сие понятие в разум не вписывается? А по сути моего ответа ..пинкертону..,.. Как киевлянин вижу написанный реальный бред... Абсолютно детский и смешной. Бронепоезд в центре Киева в 600 метрах от здания Центральной Рады. Это почти одно и то же..что Аврора стреляла по Красной площади ..находясь в Москва-реке....
показати весь коментар
27.10.2018 01:15 Відповісти
да ну а мне те спецназовцы говорили что то все брехня .....я тоже так могу
показати весь коментар
25.10.2018 21:52 Відповісти
Тебе мало автобуса заваленного оружием и сидящего сообщника Рубана? Много и сразу хотите от ФСБУ. Или задача стоит -- постоянно подпитывать миф о её невиновности и "жертвы системы".
показати весь коментар
25.10.2018 17:19 Відповісти
Так взорвали ж склады, вот и нет. Видимо, сообщники тоже испарились, тк существовали лишь в богатой фантазии потужных тепловизоров и тегминатогов.
показати весь коментар
25.10.2018 18:02 Відповісти
Ех,а був час така героїня була...
показати весь коментар
25.10.2018 16:50 Відповісти
Юла дело в суд в начале августа обещал передать.
показати весь коментар
25.10.2018 17:05 Відповісти
Так читай уже передал. Адвокаты у Гади читают по слогам вот и не успели ознакомится!
показати весь коментар
25.10.2018 17:13 Відповісти
Гадя, похоже опять "худеет", рожа того и гляди треснет... И не стыдно выдумывать такие небылицы?! Посмотрела бы на БАЛУХА и СЕНЦОВА, которые действительно голодают! Как ловко всю страну в трансе держала своими "отсчетами до смертного дня". Не иначе, какой кацап сюжет закрутил, наши бы до такого не додумались.
показати весь коментар
25.10.2018 17:46 Відповісти
Ждет премию Сахарова наверно
показати весь коментар
25.10.2018 17:57 Відповісти
А как там себя чухают насиров, розенблат? За брильянтовых прокуроров уже никто и не вспоминает. Зато эта дурочка и подслеповатый дед отгребли по полной и за всех как символ ришучей и потужной боротьбы наших славных органов за нац безопасность страны.
показати весь коментар
25.10.2018 18:00 Відповісти
насиров, розенблат и брильянтовые прокуроры - хорошие парни и попутчики Революции.
Всё ж предельно очевидно и понятно.
показати весь коментар
25.10.2018 18:02 Відповісти
Садистское обращение с Савченко не делает чести ни Порошенко, ни Луценко. Это уже издевательство над человеком. Если в Украине так издеваются над Савченко, то какое у нас моральное право возмущаться аналогичным издевательством над Сенцовым в РФ
показати весь коментар
25.10.2018 18:31 Відповісти
Гадя обьявила голодовку и перешла на диетические пельмени
показати весь коментар
25.10.2018 18:39 Відповісти
Патриотов уничтажають!
показати весь коментар
25.10.2018 18:48 Відповісти
Кто мне пояснит - в чем разница между Савченко и Сенцовым. В чем разница между российским и украинским правосудием. И есть ли моральное право друг друга обвинять
показати весь коментар
25.10.2018 20:29 Відповісти
юрик а где преступная организация и найди еще хоть кого то что ли а то группой лиц звучит откровенно смешно я понимаю что юридического нет но что бы так откровенно в дураках тут даже средний класс блекнет
показати весь коментар
25.10.2018 21:47 Відповісти
маразм влади зашкалює.не відсиділа в московії -відсидить в україні. пугамбе танцює від радості,що дебільне українське правосуддя ведеться на його подачу.вийшло по його. патріотів --- в тюрми,агентів кремля медведчуків- у президенти. надя- солдафон у спідниці. і приколи у неї солдафонські. а наша серлива рада -зрада і обісралася відразу.трясуться за свої нікчемні душонки.носять найдорожчі галстуки,а їм хватило би і простої мотузки -так сказав марк твен про цих негідників при владі ще 100 років тому.їх взагалі там вистачило би100- 150 чоловік . а в комітети притягати громадськість.нічого прожирати народні гроші у воюючій країні!
показати весь коментар
25.10.2018 21:49 Відповісти
Боятся Надю воровские сволочи.
показати весь коментар
25.10.2018 21:52 Відповісти
шкода дівчину - ні в чому не має щастя. десять років солдатчини.потім АТО. потім тюрма. тоді ніби трохи доля посміхнулась,так на тобі! ЮГА переср..в,що Надя леді тисячоліття із ВР може відправити прямо в рай! нікому буде його статки маскувати. і смокче юга докази надіної вини прямо зі свого великого пальця,що не досмоктав у дитинстві. ну-ну.
показати весь коментар
25.10.2018 22:05 Відповісти
С Надей поступают подло. Есть дело со всеми доказательствами, суд и справедливый приговор, а если дело сфабриковано, значить освободите.
показати весь коментар
26.10.2018 09:06 Відповісти