15060 відвідувачів онлайн
4 790 59

Профільний комітет Ради відмовився розглядати всі законопроекти про незаконне збагачення, - Найєм

Профільний комітет Ради відмовився розглядати всі законопроекти про незаконне збагачення, - Найєм

Народний депутат України Мустафа Найєм заявив, що Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відмовився розглядати всі законопроекти про відновлення статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Найєм зазначив: "Хто-небудь може діагностувати це свято вольниці - це шизофренія, злочинна змова чи втрата контролю?

Щойно комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів відмовився розглядати законопроекти про відновлення статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення. З порядку денного було знято і президентський, і всі альтернативні проекти.

Рішення були ініційовано Ігорем Мосійчуком та прийнято шістьма з одинадцяти членів комітету. В тому числі, голосами трьох представників Блоку Петра Порошенка.

Ще раз. Президент публічно звернувся до парламенту з вимогою терміново розглянути законопроект, який відновлює відповідальність за крадіжку, а його депутати сказали "Ні!" і зняли всі законопроекти з порядку денного".

Як повідомлялося, 27 лютого Конституційний суд України оприлюднив рішення про визнання неконституційною статті 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).

КС дійшов висновку, що ст. 368-2 не відповідає "вимогам чіткості, точності та однозначності, тому суперечить юридичній визначеності як складовій принципу верховенства права, закріпленого в статті 8 Конституції України".

Конституційний суд вказав, що конституційні приписи щодо презумпції невинуватості і неприпустимість залучення особи до відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів повинні застосовуватися в рівній мірі до всіх осіб. Конституція України не допускає звуження або скасування цих гарантій щодо окремих категорій осіб.

28 лютого 2019 року у Верховній Раді зареєстровано законопроект президента України про внесення змін до Кримінального та Кримінально- процесуального кодексів щодо відповідальності за незаконне збагачення (№10110).

Він покладає на органи досудового розслідування обов'язок доводити правомірність отримання представником влади у власність активів і покарання за незаконне збагачення, коли немає ознак зловживання службовим становищем та хабарництва.

4 березня спікер виборчого штабу президента України Петра Порошенка Олег Медведєв повідомив, що П.Порошенко найближчим часом звернеться до керівництва Верховної Ради з тим, щоб парламентарії якомога швидше прийняли законопроект про зміни до Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

Топ коментарі
+13
ох права была Савченко - только валить.... и сверху люстрой...
показати весь коментар
13.03.2019 16:36 Відповісти
+10
Ну не хотят отвечать депутаты за "мелкие шалости" с обогащением.
показати весь коментар
13.03.2019 16:36 Відповісти
+7
Выход отменить решение КС есть, после того как Петя пролетит, весь состав КС ждет медкомиссия и направление в Дурку по состоянию здоровья,признание не деездатными и отменой всего того что они нарисовали
показати весь коментар
13.03.2019 16:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну не хотят отвечать депутаты за "мелкие шалости" с обогащением.
показати весь коментар
13.03.2019 16:36 Відповісти
Незаконного обогащения чиновников в шоколадной Украине - нет!
показати весь коментар
13.03.2019 16:38 Відповісти
А где она может взятся при таком ГИДРАНТЕ?
показати весь коментар
13.03.2019 16:40 Відповісти
Согласен. Дерьмовенький народец великому человеку достался.
показати весь коментар
13.03.2019 16:45 Відповісти
Но они оправдают доверие партии и генерального секретаря. А ТО ПУТЯН НАПАДЕ.
показати весь коментар
13.03.2019 16:49 Відповісти
вооружаемся.готовимся к люстрации.По ходук эти ***** из ВР и прочих органов не поняли ничего.Третий Майдан они просто физически не переживут
показати весь коментар
13.03.2019 16:42 Відповісти
кацапы и полезные идиоты.Мосейчук это не порох.ВР ЭТО НЕ ПРЕЗИДЕНТ.Не путайте ...с яйцами.
показати весь коментар
13.03.2019 16:44 Відповісти
твари дождетесь.
показати весь коментар
13.03.2019 16:36 Відповісти
ох права была Савченко - только валить.... и сверху люстрой...
показати весь коментар
13.03.2019 16:36 Відповісти
Казённую люстру не трожь!!!
Проще попросить население подтянуться к ВР со своим шанцевым инструментом, но уже после выборов, а то Петя спетляет по "военному положению".
показати весь коментар
13.03.2019 17:06 Відповісти
Президент https://censor.net/news/3115550/poroshenko_prizval_radu_poskoree_prinyat_novuyu_redaktsiyu_stati_ugolovnogo_kodeksa_o_nezakonnom_obogaschenii который восстанавливает ответственность за воровство, а его депутаты сказали "Нет!" Источник: https://censor.net/n3116394

муся так ти с сирожей тоже члени БПП.
понабирали мусора по обьвлению)
показати весь коментар
13.03.2019 16:39 Відповісти
Зачем такими мелочами заниматься. На кону закон про МОВУ. Он актуален для логопеда Парубия.
показати весь коментар
13.03.2019 16:39 Відповісти
Пуштун не хочет попросить прощения у украинцев за удачно сварганенное НАБУ ?
показати весь коментар
13.03.2019 16:39 Відповісти
Ты нумерной не скидай с больной головы на здоровую. И вообще тебя за РАСИЗМ забанить надо.
показати весь коментар
13.03.2019 16:42 Відповісти
а тебя за дискриминацию забанить надо.Чем ты лучше? Да к тому же ты тоже "номерной"
показати весь коментар
13.03.2019 16:46 Відповісти
тебя за РАСИЗМ забанить надо


с каких пор указание национальности является проявлением расизма ?

вот ты, кацапчег, зачем взял ник с фамилией украинца ?
показати весь коментар
13.03.2019 16:49 Відповісти
Ты видал опросы сколько с раисскими фамилиями и говорящих на русском на фронте?
Конечно 133133 это вроде нейтрально. А может ты Иван Иванович Иванов.
показати весь коментар
13.03.2019 16:53 Відповісти
Шо ты тут, кацапище, из себя фронтовика лепишь ?
показати весь коментар
13.03.2019 16:57 Відповісти
А чего у тебя такой репертуар скудный? Кацап, кацапище, агент ФСБ, И ТД.И . ТП.
Ты и эту муйню пишешь в вышиванке?
показати весь коментар
13.03.2019 17:01 Відповісти
а у тебя разве кроме кацапского ещё какое-то подданство есть ?

одно подданство - поэтому и репертуар один
показати весь коментар
13.03.2019 17:06 Відповісти
Петренко - украинская фамилия.
А 133133 - марсианская???
показати весь коментар
13.03.2019 17:16 Відповісти
https://en.wikipedia.org/wiki/Volunteered_geographic_information VGI
показати весь коментар
13.03.2019 22:28 Відповісти
Только сегодня выпустили 4 забаненых ника. А так у меня фамилия заканчивается на "ко". Чисто - чисто украинская по значению и звучанию. И даже редкая. Чему я очень рада.
показати весь коментар
13.03.2019 22:35 Відповісти
Выход отменить решение КС есть, после того как Петя пролетит, весь состав КС ждет медкомиссия и направление в Дурку по состоянию здоровья,признание не деездатными и отменой всего того что они нарисовали
показати весь коментар
13.03.2019 16:39 Відповісти
Вы хоть каким-то боком к юристпруденции имеете отношение, чтобы оценивать их аргументацию?
показати весь коментар
13.03.2019 16:43 Відповісти
имею к медицине, поэтому и поставил им диагноз
показати весь коментар
13.03.2019 16:50 Відповісти
то, что тебя периодически бьют санитары, ещё не означает, что ты имеешь отношение к медицине
показати весь коментар
13.03.2019 16:58 Відповісти
тебя послать штрих код чоколадный ? или сам уйдешь ?
показати весь коментар
13.03.2019 17:05 Відповісти
завтра на обходе через своего лечащего врача передай
показати весь коментар
13.03.2019 17:07 Відповісти
зачем откладывать на завтра что можно сделать сегодня ... пошел на 迪克
показати весь коментар
13.03.2019 17:13 Відповісти
а когда вернешься ?
показати весь коментар
13.03.2019 17:15 Відповісти
113 только появляется на горизонте, начинает скандалить.
показати весь коментар
13.03.2019 17:18 Відповісти
не знаю, где ты скандал увидела.

я - сплошная вежливость
показати весь коментар
13.03.2019 17:21 Відповісти
А, понятно - твоё поведение руководствуется особенностями менталитета и культуры. В этом смысле никто тебе не авторитет, ты не принимаешь и не изменяешься. Бесполезно, т.е.
показати весь коментар
13.03.2019 17:40 Відповісти
менталитет тут у всех один

и он не чукотский и не маори
показати весь коментар
13.03.2019 18:07 Відповісти
Ну а матюки гнути замість аргументів може лише брехливий лукавий кацап.
показати весь коментар
13.03.2019 21:06 Відповісти
Ну а причину почему Найем не удосужился назвать?
Нахер эта интрига?
показати весь коментар
13.03.2019 16:40 Відповісти
Состав комитета по вопросам законодательного обеспечения правоохранительных органов???
С этим и так всё понятно - Решение были инициировано Игрем Мосийчуком...Источник: https://censor.net/n3116394
показати весь коментар
13.03.2019 16:41 Відповісти
А фио всего состава комитета?
СТРАНА ДОЛЖНА ЗНАТЬ СВОИХ ГЕРОЕВ В ЛИЦО
Пока протестов от рядовых членов комитета не слышно
показати весь коментар
13.03.2019 16:49 Відповісти
Колись хотіли ввести обов'язкову веб-трансляцію всіх засідань комітетів ВР, хз чим закінчилось
показати весь коментар
13.03.2019 22:30 Відповісти
Так, что нет вас методов против Кости Сапрыкина.
Профильный комитет Рады отказался рассматривать все законопроекты о незаконном обогащении, - Найем - Цензор.НЕТ 5659
показати весь коментар
13.03.2019 16:42 Відповісти
Правильно ! Береженого Бог бережет!
показати весь коментар
13.03.2019 16:44 Відповісти
ВО ВЛАСТИ ---ПРЕСТУПНИКИ !
показати весь коментар
13.03.2019 16:58 Відповісти
Голова--Кажємьнякєн,члени--Бухарьєвь,Гірашьчьєнка,Яценка....Чого ж ви хотіли?
показати весь коментар
13.03.2019 21:08 Відповісти
Новый президент разгонит эту ВР. И хорошо бы не давать баллотироваться не менее 5 лет.
показати весь коментар
13.03.2019 17:11 Відповісти
Интересно, а чем тов. Мосейчук мотивировал такое решение?
показати весь коментар
13.03.2019 17:19 Відповісти
Не можна чесну людину ображать підозрою, раптом вона почне на місяць вити?
показати весь коментар
13.03.2019 18:36 Відповісти
тов. Мосейчук просто решил ,что рейтинг его придурковатой партии еще слишком высок.
показати весь коментар
13.03.2019 19:50 Відповісти
ну просто он радикал
и за это хорошо платят фигуранты
показати весь коментар
13.03.2019 22:19 Відповісти
Комитет ВР, который даже не волынит, а просто тупо отказывается что либо делать для исправления ситуации с Законодательством - это уже смахивает на сговор с откровенным саботажем деятельности ВР.

Такое демонстративное возложение БОЛТА на граждан и государство "пованивает" умышленным провоцированием протестных беспорядков перед выборами. Может их просто добрые люди "до подъезда проводят" пару раз...
показати весь коментар
13.03.2019 17:22 Відповісти
Кто бы сомневался...
показати весь коментар
13.03.2019 17:30 Відповісти
Порошенко - указ і всі шість депутатів комітету,які проголосували проти розгляду питання на 72 години в СІЗО, а не народний суд розставить крапки над і.
показати весь коментар
13.03.2019 17:44 Відповісти
это не комитет...- это случайный набор управляемых марионеток...
как и вся рада и ап.....((
показати весь коментар
13.03.2019 18:25 Відповісти
Не так вже й довго залишилось хапати ротом і сракою... Та раптом худоба на виборах забрикає? Підстрахуватись не зайве.
показати весь коментар
13.03.2019 18:33 Відповісти
Вот интересно - Радикалы уже столько гадостей наделали, столько на них дерьма, и ничего. Никаких последствий. Если еще и в Раду следующего созыва пролезут, то какой диагноз можно ставить их избирателям? Там же клейма некуда ставить. Вор на воре, и это еще мягко сказано. Там и предательство Родины тоже есть. Даже Рыги, мне кажется, моральнее😕
показати весь коментар
13.03.2019 18:48 Відповісти
Рыги не моральнее, просто эти тупее.
показати весь коментар
13.03.2019 19:52 Відповісти
З огляду на Рішення конституційного суду № 12-р/2018 стаття 368-2 має діяти у попередній редакції.
показати весь коментар
13.03.2019 19:10 Відповісти
NA MAIDAN !!!!!!!!!!! VSIX KLUCHEMO,PIDEMO PO SLIDAX NADII !!!!!
показати весь коментар
13.03.2019 20:06 Відповісти