8223 відвідувача онлайн

Слідів алкоголю не виявлено: вживання спиртного найближчими днями не було, - результати аналізу крові Порошенка. ВIДЕО

В аналізах президента України Петра Порошенка, які він здав на НСК "Олімпійський" 5 квітня, не знайдено психоактивних речовин за результатами ґрунтовного дослідження.

Про це "Прямому" заявив головний лікар міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий, передає Цензор.НЕТ.

"Протягом перших двох годин ми зробили два види досліджень. В першу чергу, ми дослідили сечу. Це було на стадіоні "Олімпійський". Жодних психоактивних речовин знайдено не було. І після цього, впродовж однієї години сорока хвилин ми зробили установку за допомогою газового хроматографа. Це було дослідження крові на наявність алкоголю, він також був відсутній. Далі у нас є зразки волосся, які будуть направлені в лабораторію. І, скоріш за все, впродовж двох тижнів ми отримаємо кінцевий остаточний результат, пов'язаний з вживанням будь-яких психоактивних речовин упродовж більш тривалого часу. Щонайменше можна стверджувати про останні шість місяців життя людини", - сказав Ярий.

Він також пояснив, що цей процес дослідження навряд чи вдасться пришвидшити. "Це все що ми можемо зробити. На сьогоднішній день - це таке досягнення медицини. Тобто прискорити цю процедуру вкрай складно на сьогоднішній день", - наголосив він.

Як зазначив лікар, установка за допомогою газового хроматографу - це процедура - дослідження на наявність алкоголю. "Ми можемо дослідити не тільки наявність цієї речовини, а і її кількість. Від кількості буде залежати, яку кількість людина вживала. І від кількості цих проміле ми можемо говорити про строк, коли було останнє вживання. В даному випадку в нас були нулі по проміле. Тобто вживання в найближчі дні було відсутнє", - уточнив він.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра, 5 квітня, о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Топ коментарі
+27
Десь "мєрзко хіхікаєт" синочок і татусь свинарчуки..
показати весь коментар
05.04.2019 16:58 Відповісти
+17
А ЗЕ таки засцал сдать тест на наркоту. Даже в своей приблатненной хате лаборатории.

Следов алкоголя не обнаружено: употребление спиртного в ближайшие дни отсутствовало, - результаты анализа крови Порошенко - Цензор.НЕТ 2421
показати весь коментар
05.04.2019 17:02 Відповісти
+15
одна беда - Вова не смог сдать мочу.. НЕ ПОЛУЧИЛОСЬ стоя....
показати весь коментар
05.04.2019 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
анализы сдал, теперь давай порошенко на детектор лжи, пусть тебя проверят, и пусть это видят все украинцы, как ты отвечаешь на не удобные вопросы.)
показати весь коментар
05.04.2019 18:23 Відповісти
по морде главврача видно что он пивнул мочу Парашенко и опьянел как от бутылки водки!!!
показати весь коментар
05.04.2019 18:43 Відповісти
глистов нет.
показати весь коментар
05.04.2019 18:47 Відповісти
Насправді ці "аналізи" на вміст алкоголю нічого не дадуть. Треба проводити дослідження крові на активність ферментів печінки - гаммаглютамілтрансферази (ГГТ), аланінамінотрансферази (АЛТ), аспартатамінотрансферази (АСТ). Це не складно. Підвищена кількість цих ферментів в крові вище норми буде свідчити про зловживання алкоголем. Але Порошенку такий "аналіз" ніхто навіть не запропонував зробити. І не запропонує)). Лікар нарколог вищої категорії. P.S. Для чистоти експерименту Зеленському потрібно було дослідити сечу (тонкошарова газова хроматографія) на вміст канабіноїдів.
показати весь коментар
05.04.2019 19:09 Відповісти
В народі говорять, що він чи то по коксу, чи по амфетаміну. Це я так розумію - тіки волосся ж, правильно? (Якще він не упорювався саме цими днями).
показати весь коментар
05.04.2019 20:39 Відповісти
Всі ці ферменти, ГГТ, АЛТ, АСТ свідчать про будь-які захворювання печінки, а не тільки зловживання алкоголем. Так що, не треба ля-ля...
показати весь коментар
06.04.2019 20:08 Відповісти
хорошо. теперь он может спокойно накатить.
показати весь коментар
05.04.2019 20:28 Відповісти
Херня якась....
показати весь коментар
05.04.2019 20:36 Відповісти
А у шоколадного марадёра 4 ветеринара колупались, кровь брали как у конченного на табуретке триперной. Или у него на второй руке шоколад с вены потёке, а не кровь, или шоколадом вены по забивало.
показати весь коментар
05.04.2019 20:39 Відповісти
2 дня не бухал.. держался.. вот такой он простой украинский президент.. не каждый сможет
показати весь коментар
05.04.2019 21:10 Відповісти
Результат аналізів Пепе--слідів крові в алкоголі не виявлено!
показати весь коментар
05.04.2019 21:34 Відповісти
Тепер обидва наші кандидати в президенти можуть сміливо заявити. Я ПРОЛИВ КРОВ ЗА УКРАЇНУ.
показати весь коментар
05.04.2019 22:20 Відповісти
теперь осталось подраконить...
показати весь коментар
05.04.2019 22:29 Відповісти
Ребята вы все наивные, по поводу обыкновенных граждан наркологи в состоянии выяснить употреблял ли пациент в течении 14 дней, а вот диабетикам достаточно трех дней и ничего, потому, что диабетик(у диабетиков идет раз баланс всего), инсулин и т.д. точность равна "0" и все это знают.
показати весь коментар
05.04.2019 22:29 Відповісти
Обещал, обещает и обещать будет. Врал, врет и врать будет.
показати весь коментар
05.04.2019 22:48 Відповісти
Слідів алкоголю не виявлено: вживання спиртного найближчими днями не було, - результати аналізу крові Порошенка - Цензор.НЕТ 2024
показати весь коментар
05.04.2019 22:58 Відповісти
уже...
Слідів алкоголю не виявлено: вживання спиртного найближчими днями не було, - результати аналізу крові Порошенка - Цензор.НЕТ 5812
показати весь коментар
05.04.2019 23:36 Відповісти
Следующий мощный ход ЗЕкоманды - дебыты в "Лужниках"
показати весь коментар
05.04.2019 23:41 Відповісти
https://www.facebook.com/brtcomua?sk=wall&__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARACq4HDTasgBrATotqJb0ex4lCzSkyGyzkJhD4S23CxUstYWp_ciQTZuu2hbiv3WgTMAOEaZ_H-x8nG&hc_ref=ARRFHE4n6hCEyVO_abZkFfOgy_mpPA7MgX4h50_i7yqu2N2_LM9NDoiHcOmiLzFef-c&fref=nf Юрий Касьянов
https://www.facebook.com/brtcomua/posts/2202786496448659 7 ч. ·

Шоу затянулось. И может закончиться фарсом с полной потерей доверия ко всем государственным институтам. Пытаясь переиграть Зеленского на его поле, Порошенко сам превратился в шута, сдающего анализы на камеру, и пристально следящего за количеством пробирок, сданных оппонентом. Ни о каком соревновании идей, программ, стратегий не идёт и речи. Победит тот, кто больше всего подлянок сделает конкуренту.
показати весь коментар
05.04.2019 23:54 Відповісти
Следующий анализ у ПРОКТОЛОГА, чтобы точно знать нет ли у кандидатов геморроя:

президентская служба требует подолгу сидеть на совещаниях, геморрой недопустим.
показати весь коментар
06.04.2019 01:20 Відповісти
І став він "маріонеткою маріонетки "
показати весь коментар
05.04.2019 23:09 Відповісти
https://www.facebook.com/brtcomua?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBEvGBjzLoNK8G-5JOyunq0wtfXwcpi9FUbUV3cbE_9BDTBMnDFZUauG7etm9ypDYC7Y7PigSOrcJ8k&hc_ref=ARTPgqkj1u9M1FDIj9BWV60QILI-7nG3BWutfAPgWyPTJuiM1Wgx8kkqMRlI7EFTnMk&fref=nf Юрий Касьянов

Ну и кто теперь клоун?..

Слідів алкоголю не виявлено: вживання спиртного найближчими днями не було, - результати аналізу крові Порошенка - Цензор.НЕТ 385
показати весь коментар
05.04.2019 23:11 Відповісти
Слідів алкоголю не виявлено: вживання спиртного найближчими днями не було, - результати аналізу крові Порошенка - Цензор.НЕТ 5965
показати весь коментар
05.04.2019 23:25 Відповісти
То все перелічене Вами можна відправити в пічку, якщо не відбудеться Знищення Корупції в Україні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

У Вас проблема з далекоглядністю, можна багато чого хорошого зробити, але якщо ЗЛОдії і далі будуть безкарно діяти то ЗЛО знищить все добро що було зроблене і то в 10 раз швидше ніж творилося це добро

Щодо війни і окупованих територій, Путін терпеливий, він почекає до тих пір поки у народу України буде чергова безнадія, і коли народ України знову перейде межу І путін знову скористається цим і відцапає ще території

Хочете повернути Донбас і Крим, знищіть-посадіть (починаючи з верхів, бо низи дивляться на верхи і розуміють що можуть робити те ж саме безкарно) тих хто грабує цю країну,

Заможність населення України, це не силове повернення Донбасу і Криму.

заможного населення не може бути в країні яка окупована корупцією!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.04.2019 00:10 Відповісти
Ну полицию уже все оценили. Эти додики даже водить не умеют и постоянно разбивают патрульные машины.
Забыли сказать - что борьба с коррупцией идёт семимильными шагами! Осталось только бедность побороть - но это решаемо смертью пенсионеров.
показати весь коментар
06.04.2019 01:11 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2019 23:45 Відповісти
на Олимпийском, в центре поля, сядут срать, два кандидата. Чья больше, тот и победил. Вся суть.
показати весь коментар
06.04.2019 01:32 Відповісти
Алкоголизм не определяется наличием спирта в крови.Там другое.
показати весь коментар
06.04.2019 04:16 Відповісти
а ректально, обоих?? нужно вызвать каких-то чуваков, которые занимаются реализацией вибрирующей продукции предстательно-массажно-возбудительного характера, сначала двухнедельный, стимулирующий, поднимающий рейтинг, обоюдный перетрах, ну а потом, перед выборами мерка :"а у тебя писька - меньше!!"
показати весь коментар
06.04.2019 07:19 Відповісти
Мародёр опустился ниже плинтуса
показати весь коментар
06.04.2019 07:50 Відповісти
https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/ukrainka-11-m-razmerom-grudi-podalas-kino-1554471244.html?utm_source=iua Украинка с 11-м размером груди подалась в кино: фото красавицы
показати весь коментар
06.04.2019 08:51 Відповісти
а якби і виявили - з такими ідіотами працювати...важко не випити чарку ввечері...Я уявляю стан Порошенка...
показати весь коментар
06.04.2019 09:06 Відповісти
Херня какая то, а что плохого если человек бы выпил бокал вина вечером или 100 грам коньяка? Вы какой то ерундой занимаетесь, чесное слово)
показати весь коментар
06.04.2019 10:13 Відповісти
Зеленский красавец, сделал с шоколадного марадёра не то что клоуна, а шута, интересно так будет видео как жирдяй сцал в банку.
показати весь коментар
06.04.2019 11:23 Відповісти
Сторінка 2 з 2