11054 відвідувача онлайн

"Зараз все відбувається цікаво", - Клімкін про дебати на НСК "Олімпійський"

"Зараз все відбувається цікаво", - Клімкін про дебати на НСК "Олімпійський"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що кандидати у президенти України мають самі представити свої пріоритети у зовнішній політиці, зокрема, під час дебатів на НСК "Олімпійський".

Про це він заявив журналістам у п'ятницю, 5 квітня, у відповідь на запитання, чи зрозуміла для нього зовнішньополітична програма кандидата в президенти Володимира Зеленського, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я не коментую перебіг виборчої кампанії. В даному випадку я не коментую позиції обох кандидатів — вони самі можуть сказати про свої пріоритети — там плануються дебати на "Олімпійському", тепер все відбувається цікаво", - сказав Клімкін.

Він зазначив, що, найімовірніше, у день дебатів його не буде у Києві, "але якби був, звичайно, це було б цікаво".

За словами урядовця, для нього важливо, щоб українці "зробили вибір, який вони розуміють".

На запитання журналістів про власні плани у разі відставки після президентських виборів, Клімкін зазначив, що вже визначив для себе, що робитиме.

"Я завжди буду боротися за Україну так, як я собі її уявляю, а я уявляю Україну європейською демократичною країною, яка має бути членом ЄС і НАТО, — це безумовно", - підкреслив Клімкін.

Він також зауважив, що перед Україною стоять виклики у зовнішньому вимірі і водночас є проблеми у внутрішній політиці.

"Виклики у зовнішньому вимірі можна вирішити тільки, якщо ми вирішимо проблеми у внутрішній політиці. Я, звичайно, не буду робити будь-яких заяв, поки йде виборча кампанія, але у нас у тренді робити відеозвернення - може, й відеозвернення зроблю про те, що буде далі. Від себе можу сказати, що я точно буду діяти за законом і за совістю", - резюмував Клімкін.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.

Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

4 квітня спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент завтра, 5 квітня, о 9 ранку чекає в медичній частині НСК "Олімпійський" (Київ) кандидата в президенти Володимира Зеленського для здачі аналізів.

Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.

5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці. Пізніше Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський".

Топ коментарі
+14
Зараз все проходить цікаво Одним словом дурдом .
показати весь коментар
05.04.2019 16:30 Відповісти
+10
Я сейчас чувствую себя как киса, и причём ощущение далеко не ми-ми-ми:

"Сейчас все происходит интересно", - Климкин о дебатах на НСК "Олимпийский" - Цензор.НЕТ 9173
показати весь коментар
05.04.2019 16:40 Відповісти
+9
"Сейчас все происходит интересно", - Климкин о дебатах на НСК "Олимпийский" - Цензор.НЕТ 6572
показати весь коментар
05.04.2019 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зараз все проходить цікаво Одним словом дурдом .
показати весь коментар
05.04.2019 16:30 Відповісти
Зато прррикольна!!
🤗
показати весь коментар
05.04.2019 16:33 Відповісти
Теперя точняк за него прррагаласую!
Убедил!
🤗
показати весь коментар
05.04.2019 16:40 Відповісти
а ваш ха путЕна
показати весь коментар
05.04.2019 17:02 Відповісти
https://www.facebook.com/babaandkit/videos/378184259689024/?notif_id=1554464726940694&notif_t=live_video

"Шановний кандидат Володимир Олександрович йде на дебати"

показати весь коментар
05.04.2019 16:43 Відповісти
Зато как потом прикольно будет, когда Украина перестанет существовать как государство!
Взять бы вас, приколистов и ********* до полусмерти, что бы хоть иногда понимали, что у всех поступков есть последствия.
показати весь коментар
05.04.2019 16:55 Відповісти
А мне вот интересно как "патриот" Климкин не отказался от должности "лица страны"?
Плюгавый картавый карлик-россиянин. Неужели нельзя было нанять кого-то нормального?
Этот "министр" уже диагноз - Запад думает что ЭТО - элита нации.
Хотя..... да, элита(смотрит на рейтинг Зели и Пети)
показати весь коментар
05.04.2019 16:31 Відповісти
разберемся,кацапа....мы русских уважаем,если они конечно добропорядочные граждане Украины
показати весь коментар
05.04.2019 16:48 Відповісти
да я вижу,что ты не за русских обиделся,а за кацапню .а так да,эта обчность приматов гадит где попало...
показати весь коментар
05.04.2019 16:57 Відповісти
не, я не кацап, я хуже.... украинец(угораздило же так).
который уже почти "мелькает лаптями", ибо в этом дурдоме сам видишь что лучше не будет уже. это финиш - будешь потом бегать с "калашом" за хлебом по талонам.
ах да, у тя от Свинарчуков будут спецталончики на колбасу
показати весь коментар
05.04.2019 17:11 Відповісти
а ну давай...будешь с той стороны бегать с калашом...и в сириях с венесуэлами.а ща еще ливия подтягивается.работы-непочатый край.тебе понравится
показати весь коментар
05.04.2019 17:14 Відповісти
смішно опше то. я ж тобі сказав шо на жаль українець!
які до біса сирії та венесуели? бігати будеш може ти, бо я існую ближче до кордону з норм. країнами. км. так за 200. за який хрєн бігати? за виродка петіного шо в светрі "расія" позував в Британії? не сміши, чувак. хочеш бігати - будеш.
я за цю кляту країну навіть не встану з крісла, за цх прокурорів, за набрід у ВР, за допів-гепів-трупанових. максимум, сяду на автобус і "адіос амігос".
мене вже дістало це все.
ладно, удачі
вона тобі знадобиться.
показати весь коментар
05.04.2019 17:31 Відповісти
Тогда надо было открыть аккаунт с именем Козленко, для большей достоверности...
Распустил вас Пригожин, совсем "мышей не ловите"...
показати весь коментар
05.04.2019 19:20 Відповісти
б*же, ти смішний.
Знаєш чо Вольнов чіпляє прапор сша в чатрулетці? бо ватники "підгоряють". так і тут, гаси своє крісло - згориш же від "гніву"
я сьодні нормально тут посидів - нажерся лулзів на тиждень в/наперед)
хі-хі
показати весь коментар
05.04.2019 19:27 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2019 20:21 Відповісти
скоро ты, чмо картавое исчезнешь
показати весь коментар
05.04.2019 16:31 Відповісти
По словам чиновника, для него важно, чтобы украинцы "сделали выбор, который они понимают"

Выбор был неделю назад. Сейчас уже не принципиально, кто из этих пролезет. Это уже по-любому катастрофа.
показати весь коментар
05.04.2019 16:31 Відповісти
шо,фсёпрапала? а чо ты уже в бельгии?
показати весь коментар
05.04.2019 16:49 Відповісти
Попкорн и пивас...Ждем-с!
🤗
показати весь коментар
05.04.2019 16:32 Відповісти
Счччас, толька 🍫🍬🍫🍬🍫🍬
🤗
показати весь коментар
05.04.2019 16:34 Відповісти
Вот думаю: может быть лечь в психушку, пока это все закончится?
показати весь коментар
05.04.2019 16:35 Відповісти
В психушке те, кто спалился!
А остальныя на Свободе!
А где Я с Тобой счас находимся?!
🤔
показати весь коментар
05.04.2019 16:44 Відповісти
Перефразируя одну мрачную фразу - "When there's no more room in asylum, madness will walk the country" (Когда больше нет места в дурдоме, безумие гуляет по стране).
показати весь коментар
05.04.2019 16:46 Відповісти
Вопрос не в том, почему твои друзья психи. Вопрос в том, почему ты себя чувствуешь комфортно в обществе больных на голову?
🤔
показати весь коментар
05.04.2019 16:52 Відповісти
"Сейчас все происходит интересно", - Климкин о дебатах на НСК "Олимпийский" - Цензор.НЕТ 6572
показати весь коментар
05.04.2019 16:36 Відповісти
По Климкину - дебаты уже проходят интересно...
Пусть этот нарик тоже пописает в баночку...
показати весь коментар
05.04.2019 16:37 Відповісти
Я сейчас чувствую себя как киса, и причём ощущение далеко не ми-ми-ми:

"Сейчас все происходит интересно", - Климкин о дебатах на НСК "Олимпийский" - Цензор.НЕТ 9173
показати весь коментар
05.04.2019 16:40 Відповісти
каков ПОП , таков и ПРиход.
Каков главрач, такова и клиника.
Каков президент, такова и страна.
пора срочно убирать свынарчуков, потому как страна превращается в свинарник.
показати весь коментар
05.04.2019 17:12 Відповісти
Так дебаты, вроде бы еще не начались?
И зачем торопиться: еще можно столько д-ма вылить друг на друга, что ого-го!
показати весь коментар
05.04.2019 16:40 Відповісти
Чем больше-тем луччче!
🤣🤣🤣
показати весь коментар
05.04.2019 16:46 Відповісти
а дебаты и не начнутся,пока официально не обьявят результаты 1 тура
показати весь коментар
05.04.2019 16:51 Відповісти
Так я разве против?
показати весь коментар
05.04.2019 17:02 Відповісти
и петюне ещё пару процентов нарисуют
показати весь коментар
05.04.2019 17:04 Відповісти
Потрібно шоу, але хто буде платити за це мілйон баксів? Зе, чи його зебіли?
показати весь коментар
05.04.2019 16:44 Відповісти
Петя выделит из своего миллиардного фонда. А может попросит помочь Коболева из его миллионной зарплаты. Хотя и там и там - народные деньги.
показати весь коментар
05.04.2019 17:05 Відповісти
Хто замовив, той і платить !
показати весь коментар
05.04.2019 17:16 Відповісти
Дебаты заказал Порошенко... Хотя лично мне эти их дебаты до одного места, будь они хоть в студии, хоть на стадионе. Я и без всяких дебатов знаю, что Петя - это говно, а Зеленский - политический ноль.
показати весь коментар
05.04.2019 17:53 Відповісти
Стадіон і шоу, вимога зю.
показати весь коментар
05.04.2019 18:47 Відповісти
И Зе и зебилам, как и многим прочим, платит *уйло...
Он главный спонсор шоу "Кто угодно, только не Порох".
Четыре десятка претендентов, по цене 2,5 миллиона, плюс затраты на рекламу.
Какой дурак, с нулевыми шансами на успех, выбросит собственные деньги?
И таких, с нулевыми шансами на успех, в списке более трёх десятков...
И все они далеко не олигархи.
Так, решили в мутной воде, деньжат срубить по лёгкому...
Ведь за всё платит *уйло!
И Зе из этой же обоймы...
Ставка была на бабушку Ю, а выскочил вдруг молоденький Зе.
У него небось до сих пор от неожиданности "поджилки трясутся"...
И пошёл совсем другой расклад...
И ответственность "за базар" будет совсем другая, при любом раскладе.
Так, что ему можно "посочувствовать" ...
показати весь коментар
05.04.2019 17:38 Відповісти
Интересно другое, останешься ли ты "в кресле" или как и другие порохоботы- на "свалку истории"?
показати весь коментар
05.04.2019 16:45 Відповісти
Порохобот кривого канала Гонопольский уже налысо побрился, чует близкий конец.
показати весь коментар
05.04.2019 16:53 Відповісти
Ну как же все болеют за Украину "Зараз все відбувається цікаво", - Клімкін про дебати на НСК "Олімпійський" - Цензор.НЕТ 1570 "Зараз все відбувається цікаво", - Клімкін про дебати на НСК "Олімпійський" - Цензор.НЕТ 8176 "Зараз все відбувається цікаво", - Клімкін про дебати на НСК "Олімпійський" - Цензор.НЕТ 9050 и т. д. и т.п. Ну просто мочи нет!
Удрали ВСЕ, а вы там выбирайте, а мы пошутим.
показати весь коментар
05.04.2019 17:09 Відповісти
С аналогичными флажками тут и за петю топят.К ним у вас вопросов нет?
Если всё так " прекрасно " - то почему они по заграницам сидят?
показати весь коментар
05.04.2019 17:20 Відповісти
Не по заграницам а через Opera.
показати весь коментар
05.04.2019 17:25 Відповісти
Видимо сперва пробовыл перекраситься, как Киса Воробьянинов... Интересно, где он всплывёт, когда Петя потонет ?
показати весь коментар
05.04.2019 17:25 Відповісти
когда билеты начнут продавать? и по чем?
показати весь коментар
05.04.2019 16:48 Відповісти
за охраной пе по уже все места забронированы.
показати весь коментар
05.04.2019 17:15 Відповісти
Интересно где будет граница через 3 месяца - где- то по Днепру? Как Зе говорил, шоб справедливо было
показати весь коментар
05.04.2019 16:48 Відповісти
Це преЗедентство буде помстою...
А постріл в Президента - пострілом в країну.
Федор Ткач:
******* ризики, панове!
Безвізу не буде.
Джавелінів не буде. І інших військових ніштяків теж.
Міжнародної підтримки не буде. Бо хто за неї домовиться? Ця говоряща голова? Чи її хазяїн?
Траншів МВФ не буде. Забудьте! Клоунам ніхто траншів не дає.
Долару по 8 не буде. А от по 80 - цілком ймовірно. Траншу-то не буде, звідки бабла взяти?
Дешевих квитків до Європи не буде. Буде МАУ. Не хочете - сидіть вдома.
Низьких цін на комуналкку не буде. Невже ви вірите, що Коломойський буде тратити бюджетні гроші, аби вам оплатити комуналку? Чи буде брати з вас менше там, де можна взяти по повній?
Ковбаси по 2.20 теж не буде. Я серйозно.
Зону вільної торгівлі з Європою скасують. Я знаю, що для вас це занадто складно, але уявіть собі, що ви кожного дня вирощували свиней і продавали їх на найближчий комбінат. Тепер комбінат закрився, інші комбінати з вами працювати не хочуть. Що будете робити? Отак само із зоною вільної торгівлі, але прирівняйте себе до цілої країни.
Підтримки армії не буде. Нахер кому та армія всралася? Про кар'єру, почесті, зростаючі зарплати і пільги про УБД можете забути.
А що буде?
Буде рейдерський безпрєдєл. Хто більше пообіцяє Коломойському, той буде віджимати у вас те, що віджимається. Найбільше ж навіджимає Коломойський.
Буде корупція. А що ви думали, Зеленський її переможе?
Будуть смотрящі за кожною галуззю, за кожною областю. Забули уже, як воно? Згадуйте.
Буде повернення Приватбанку Коломойському. Тому самому, який викачав звідти мільярди, а тепер ще й компенсацію за це отримає. Приватбанк стане загрозливим будь-якої хвилини. У вас там бабло? Перетопчетесь. Ігорю Валерійовичу також треба бабла.
Буде війна. А ви думали, вона зупиниться, бо Зеленський скаже "Стоп!"?? Росія уже прямим текстом сказала, що вона до цієї війни непричетна. А, якщо її військ нема в Україні, їй нічого звідси забирати, отже, вони там залишаються.
Будуть зняті санкції з Росії. Ті самі, з яких вона рже, але втрачає мільярди. І це бабло буде кинуте проти України - у військову сферу, в культурну, в інформаційну.
До речі, про культуру. Буде наплив російських артистів, російських книг і російського кіно. То херня, що вони нас будуть називати х#лами і уй@бками, ми ще й самі разом посміємося з цього, правда ж?
Буде стаття за критику влади. Дуже просто зараз сказати "Порошенко - пі....ас". З Ігорем Валерійовичем і паном Зе так не забалуєш - будете сидіти або платити штрафи. До речі, не факт, що за таке приїде поліція, а не якісь інші "помічники".
Так що, можете навіть не сидіти, можете лежати. З відбитими нирками і проламаним черепом.
Попереду багато цікавого. Не перемикайтесь.
Прошу про репост. Навіть ні - не про репост, а про поширення серед усіх прихильників Зеленої Дрисні! Покажіть їм їхній вибір ніс до носа!"
показати весь коментар
05.04.2019 16:49 Відповісти
Если действующий Президент Украины Пер Порошенко останется у власти, то шанса для Украины нет. Источник: https://censor.net/n3120710
показати весь коментар
05.04.2019 17:17 Відповісти
Мне, собственно, не интересно, что скажет Порошенко. Лавину обещаний уже слышала, спасибо, а нового ничего не будет. Мне интересно что скажет Зе.
показати весь коментар
05.04.2019 16:52 Відповісти
"Сейчас все происходит интересно", - Климкин о дебатах на НСК "Олимпийский" - Цензор.НЕТ 7336
показати весь коментар
05.04.2019 16:54 Відповісти
"Сейчас все происходит интересно", - Климкин о дебатах на НСК "Олимпийский" - Цензор.НЕТ 112
показати весь коментар
05.04.2019 16:56 Відповісти
что они тебе дадут - этот Зе и КОманда...?
показати весь коментар
05.04.2019 17:11 Відповісти
Что Жидков напишет, то Зеленский ПРОФЕССИОНАЛЬНО и зачитает...
показати весь коментар
05.04.2019 17:03 Відповісти
Пускай этот Жидков едет в свой родной Тамбов и там напишет тоже самое про Путина, а мы посмотрим. Там у них уже закон есть про оскорбление чиновников,по которому можно человека и посадить за пук.
показати весь коментар
05.04.2019 17:12 Відповісти
Вам "Зараз все відбувається цікаво", - Клімкін про дебати на НСК "Олімпійський" - Цензор.НЕТ 7856 https://censor.net/user/62554 ни тот ни другой ничего не скажет.
Вы сами себе выбрали "Зараз все відбувається цікаво", - Клімкін про дебати на НСК "Олімпійський" - Цензор.НЕТ 7856 вот живите там (пока живется)
показати весь коментар
05.04.2019 17:03 Відповісти
Не вам знать что я выбрала. И тем более не вам меня судить за мой выбор.
показати весь коментар
05.04.2019 17:23 Відповісти
Не хватает только деда Панаса, чтоб подытожить.
И, б-дь (простите мой французский), мы все ЭТО должны созерцать из первого ряда!
показати весь коментар
05.04.2019 16:54 Відповісти
"Сейчас все происходит интересно", - Климкин
...сейчас очень интересно, шо поляки пашут в Бундесе, а в Поляндии пашут украинцы... ...когда поляки поедут пахать в Штаты, украинцы поедут в Бундес...
-- а в Польшу припрутся кацапы на заработки -- и они им, таки, наработают...*)
показати весь коментар
05.04.2019 16:55 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2019 16:57 Відповісти
Слушайте, это просто Эпидемия какая-то. Умственный мор начался среди чиновников. Причём, наперегонки. Теперь понятно, почему они отказываются проходить психическую экспертизу. Половина из них - пациенты стационара...
🙃
показати весь коментар
05.04.2019 17:00 Відповісти
Это не интересно, это позорно, что у нас такие кандидаты в президенты, как этот ЗЕбил,шут гороховый!
показати весь коментар
05.04.2019 17:09 Відповісти
Таких "шутов" в шоу под названием "Свалить Пороха" более трёх десятков...
Ребятишкам хотелось лёгких денег за участие в этом шоу *уйла.
Всё было заточено под кадровую сотрудницу газпрома бабу Ю.
Но, что то пошло не так...
И Зе, до 1-тура не заморачивавшийся ни программой, ни командой, ни прочей малосущественной для него "политической белибирдой", сходу вляпался во всё это "по самые помидоры"...
Ему можно даже в некотором смысле "посочувствовать"...
Это как вдруг очнуться в халате, в маске и со скальпелем в руке перед хирургическим столом, с лежащим на нём больным. И с ужасом улышать от ассистирующего персонала: Ну чего застыл, режь давай, время уходит... А ты всего лишь шоумен... И "за базар ответить" придётся, при любом развитии ситуации...
показати весь коментар
05.04.2019 18:39 Відповісти
Кому ты это втираешь, порохобот ? Основную часть этих шутов ангажировал Порошенко, он же и проплатил их участие для рассеивания голосов и для увеличения количества своих карманных наблюдателей. Как же вы продажные и лживые боты утомили. Как вся эта подло- лицемерно-паскудная соевая система остохренела. Люди голосуют за Зеленского не за его какие-то суперкачества, а за то, чтобы не видеть больше эту ненасытную, алчную, властолюбивую шоколадную жабу с его отвратительными прихвостнями, которые, прикрываясь патриотическими лозунгами, ободрали народ и страну до нитки.
показати весь коментар
05.04.2019 19:12 Відповісти
Ну да: на зло маме повешусь...
Что то плохо Пригожин вас готовит, патетики больше чем логики.
С суицидным уклоном...
показати весь коментар
05.04.2019 19:39 Відповісти
Кто такой Пригожин ? Какой-то руководитель ботвы, наверное ? Не суди всех по себе. Даже по риторике видно, что ты на зарплате, а мне за страну обидно. Прежде, такие как ты кричали, - долой ворюгу Януковича, хотя доллар был по 8 гривен, коммуналка в десять раз ниже, зарплаты и пенсии выше, Крым и весь Донбасс были в составе, люди не гибли на войне... Теперь же у руля такое ворьё, что тот Янык и рядом не стоял, территории потеряны, доллар под 30, тарифы грабительские, экономика в жопе... - и всё хорошо, не смейте власть менять, не смейте майданы заводить - это не конституционно, помалкивайте и голосуйте за гаранта, который снова раздаёт обещания и подачки бросает с барского плеча. Резюмирую : ты, и подобные тебе, беспринципные люди, можете сидеть сутками на подобных ресурсах, поливая дерьмом, непонятно откуда взявшегося Зеленского, но Пете с его космическим антирейтингом это уже не поможет - его место на политической свалке.
показати весь коментар
05.04.2019 20:23 Відповісти
Ай как не хорошо, от своего работодателя отказываться...
Почти как кусать кормящую руку...
показати весь коментар
05.04.2019 20:36 Відповісти
Ещё раз повторяю, если ты не уловил с первого раза - я не бот и из Пригожиных мне известен только лысый муж Валерии. Неужели ты считаешь, что парафинить Петю и его "достижения" может только проплаченный человек ? Или может это у вашей шайки метод такой, - замазать справедливо критикующего власть, оскорблением в работе по найму ? Угадал ?
показати весь коментар
05.04.2019 21:24 Відповісти
- Здравствуйте, я принес кал и мочу.
- На анализы?
- Нет, бл*ть, на дегустацию!
показати весь коментар
05.04.2019 17:30 Відповісти
Клоун хоче перетворити країну на цирк шапіто - та куда уж цікавіше ))
показати весь коментар
05.04.2019 17:52 Відповісти
Климкин все больше начинает вызывать увпжение.Он,если честно,и раньше был как-бы всегда в стороне от Пороха,и поддчеркивал,что я занимаюсь исключительнл своими делами,и снйчас не стал пороху жопу лизать,как парубий,геращенко и вся привластная порошенковская шваль.
показати весь коментар
19.04.2019 11:56 Відповісти