5153 відвідувача онлайн
7 145 51

РСЗВ "Вільха-Р" готова до серійного виробництва, "Вільха-М" ще випробовується, - Букін

Ракетна система залпового вогню "Вільха-Р", яка є альтернативою радянсько-російської 300-мм реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Смерч", готова до серійного виробництва.

Про це в інтерв'ю "Цензор.НЕТ" заявив генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін.

Говорячи про вартість однієї ракети в серійному виробництві, Букін запевнив, що українська "Вільха" буде дешевше, ніж ціни на світовому ринку (близько $ 200 тисяч).

"Вільха" вже сьогодні має значний експортний потенціал. На всіх випробуваннях присутні військові аташе дружніх країн. Вже є певне обговорення щодо перспективних постачань цих виробів. Знову ж важливо розуміти, яка кількість необхідна Міноборони. Як тільки запустимо комплекс в серію, будемо передовсім виконувати потреби Міністерства. А потім - експортні замовлення", - зазначив гендиректор.

"Із "Нептуном" процес йде в штатному порядку. Все, як передбачено головним конструктором. Є певні технічні питання. Вони вирішуються. Проводимо випробування. Якщо буде, дасть Бог, достатнє фінансування, то в передбачені терміни вийдемо на серійне виробництво ... Два роки, я думаю", - повідомив Букін.

Повний текст інтерв'ю "Через рік після запуску на лінії з виробництва снарядів у заводу "Артем" немає замовлень від Міноборони" читайте ТУТ.

Нагадаємо, Держконцерн "Укроборонпром" планує вже до кінця року почати поставки в армію модернізованих версій РСЗВ "Вільха" - модифікації "Вільха-М" дальністю 130 км і "Вільха-Р" з касетною бойовою частиною.

"Вільха" - український ракетний комплекс з коректованим боєприпасом калібру 300 мм. Розроблено на основі реактивної системи залпового вогню 9К58 "Смерч". У разі успішного завершення всіх випробувань, його планується прийняти на озброєння української армії вже в 2019 році".

Мобільний комплекс крилатих ракет "Нептун", який може знищувати морські і наземні цілі, після закінчення всіх випробувань і прийняття на озброєння повинен стати одним з головних ударних комплексів, що забезпечують захист узбережжя Чорного та Азовського морів.

Топ коментарі
+14
Не зачёт. Учи матчасть. Букин назначен Порохом. Зеля еще не успел тут порезвиться.
показати весь коментар
27.06.2019 11:52 Відповісти
+6
Всё правильно... Сначала нужны "Р-ки" - с кассетной боевой частью... "Орки" любят "кучковаться". А тут каждая ракета - считай, отдельный залп РСЗО, по "площади"... И стрелять пока, далеко, не нужно, цели - "под боком"... Лагеря, площадки хранения техники, склады ГСМ, ж/д станции, разгрузочные площадки... Как раз, для "Р-ок"... Ну, а потом и до "М-ок" дело дойдёт...
показати весь коментар
27.06.2019 11:51 Відповісти
+4
Во дає головний зебіл! А ще тільки місяць минув.
показати весь коментар
27.06.2019 11:45 Відповісти

Завантаження...