8582 відвідувача онлайн

Радіостанція "Армія FM" відновила мовлення на Донбасі. ФОТО

Радіостанція "Армія FM" відновила мовлення на території Донбасу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні радіостанції в Facebook.

"Дякуємо всім, хто нас підтримав."Армія FM" і надалі мовитиме на Донбасі", - сказано в повідомленні.

Радіостанція Армія FM відновила мовлення на Донбасі 01
Фото: Армія FM/Facebook

Нагадаємо, 26 червня Нацрада ТРМ не продовжила "Армія FM" дозвіл на мовлення на Донбасі. 3 липня командування і особовий склад операції Об'єднаних сил звернулися до членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із закликом продовжити дозвіл на мовлення єдиній військовій радіостанції "Армія FM".

Радіостанція Армія FM відновила мовлення на Донбасі 02

Топ коментарі
+14
Радует........🙂🇺🇦
показати весь коментар
04.07.2019 13:41 Відповісти
+9
Твари зелёные. Вот если бы это была радиостанция армии РФ, то они с удовольствием бы дали вечное разрешение.
показати весь коментар
04.07.2019 13:59 Відповісти
+7
Це гарна новина,завжди слухаю це радіо у Торецьку.Питання чому припиняли його роботу,і чи будуть покарані за це?
показати весь коментар
04.07.2019 14:00 Відповісти

Завантаження...