Радіостанція "Армія FM" відновила мовлення на Донбасі. ФОТО
Радіостанція "Армія FM" відновила мовлення на території Донбасу.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні радіостанції в Facebook.
"Дякуємо всім, хто нас підтримав."Армія FM" і надалі мовитиме на Донбасі", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, 26 червня Нацрада ТРМ не продовжила "Армія FM" дозвіл на мовлення на Донбасі. 3 липня командування і особовий склад операції Об'єднаних сил звернулися до членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із закликом продовжити дозвіл на мовлення єдиній військовій радіостанції "Армія FM".
Топ коментарі
+14 ingrid
показати весь коментар
04.07.2019 13:41 Відповісти Посилання +9 Русский Алкаш
показати весь коментар
04.07.2019 13:59 Відповісти Посилання +7 злой крот
показати весь коментар
04.07.2019 14:00 Відповісти Посилання 
