9079 відвідувачів онлайн
3 659 8

Окупанти готують провокації на Курській атомній електростанції, - Центр національного спротиву. ДОКУМЕНТ

Окупанти планують провокацію на Курській АЕС й готують евакуацію місцевого населення.

Про це повідомляє Центр національного спротиву з посиланням на місцевий підпільний рух, інформує Цензор.НЕТ.

"У Курській області загарбники активізували підготовку до евакуації місцевого населення. Евакуація планується з зони можливого радіоактивного забруднення у випадку аварії на атомній станції", - йдеться в повідомленні.

До Центру нацспротиву потрапив транспортний реєстр, згідно з яким росіяни планують евакуйовувати місцеве населення. 

"Загалом евакуювати планують від 21 до 57 тисяч осіб, при тому, що населення області понад 1 млн осіб, а самого Курська 435 тис. Тобто йдеться про 5% від населення областей, що свідчить про "обраність" тих, хто попав в список", - додали у Центрі нацспротиву.

Окупанти готують провокації на Курській атомній електростанції, - Центр національного спротиву 01
Окупанти готують провокації на Курській атомній електростанції, - Центр національного спротиву 02

Завантаження...