6740 відвідувачів онлайн
35 075 164

У Ставропольському краї Росії знищили бомбардувальник Ту-22М3 (оновлено). ВІДЕО+ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це повідомив губернатор Ставропольського краю Володимир Владіміров та російські Тelegram-канали.

"Термінове повідомлення. На території Красногвардійського округу в полі впав літак. За оперативними даними, руйнувань і жертв немає, льотчики катапультувалися", - йдеться в повідомленні губернатора.

Він також опублікував фото літака.

Впав літак Ту-22м3
Впав літак Ту-22м3

Тelegram-канали пишуть, що впав Ту-22М3  і що його підбили.

Згодом російське пропагандистське видання РИА Новости з посиланням на Міноборони РФ підтвердило, що впав саме надзвуковий бомбардувальник-ракетоносець Ту-22М3 ВКС Росії. 

Зазначається, що літак "зазнав аварії в Ставропольському краї після виконання бойового завдання під час повернення на аеродром базування".

"Льотчики катапультувалися, 3 члени екіпажу евакуйовані групою пошуку і порятунку, зараз триває пошук одного льотчика. Боєкомплекту на борту не було, літак упав у безлюдній місцевості", − йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що причиною аварії нібито стала технічна несправність.

Згодом командувач  Повітряних Сил ЗСУ Микола Олещук повідомив, що стратегічний  бомбардувальник Ту-22М3 знищили зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил у взаємодії з Головним управлінням розвідки МО України.

Топ коментарі
+35
Впав - бо тяжчии за повітря
показати весь коментар
19.04.2024 07:49 Відповісти
+29
Впасти нормально не можуть! Треба на багатоповерхівку і катапульта щоб не спрацювала.
показати весь коментар
19.04.2024 07:55 Відповісти
+22
хорошо кружит,хотя может и сам ********* этому хламу под 60 лет,+ не стоит списывать рукожопость обсл.перссонала
показати весь коментар
19.04.2024 07:50 Відповісти

Завантаження...