9779 відвідувачів онлайн
3 946 72

Швейцарія не виключає участі Путіна в майбутніх конференціях щодо миру в Україні, незважаючи на ордер МКС на його арешт, - Амгерд

Путін може бути присутнім на подальших конференціях щодо миру в Україні, незважаючи на ордер МКС на його арешт, - президентка Швейцарії

Президентка Швейцарії Віола Амгерд не виключає присутності диктатора РФ Володимира Путіна на подальших потенційних конференціях та переговорах щодо миру в Україні, незважаючи на наявність ордера Міжнародного кримінального суду на його арешт.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

У Амгерд поцікавилися, чи може бути організовано приїзд Путіна до Швейцарії з урахуванням виданого МКС ордера на його арешт для подальших перемовин щодо миру в Україні. Політикиня відповіла, що це можливо, зазначивши, що Швейцарія може зробити такий виняток. Проте вона наголосила, що це має бути рішення уряду країни.

"Так, якщо присутність державного діяча необхідна для проведення конференції, то можна зробити виняток. І в разі переговорів про мир в Україні з Росією це було б якраз таким випадком. Але це має бути рішення уряду", - заявила Амгерд.

Своєю чергою очільник МЗС Швейцарії Ігнаціо Кассіс також сказав, що це можливо.

"Це можливо відповідно до наших законів. Звичайно, ми маємо робити це разом із МКС, але як держава, що приймає, - можемо зробити виняток із цього", - сказав дипломат.

Нагадаємо, що раніше Кассіс заявив, що Швейцарія планує обговорити з РФ підсумки Глобального саміту миру. Однак він не став розголошувати, що саме обговорять сторони.

Як відомо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини при президенті РФ Марії Львової-Бєлової. Вищезгадані ордери на арешт були видані на підставі клопотань, поданих прокуратурою 22 лютого 2023 року.

Топ коментарі
+34
Повний 3.14здець...
показати весь коментар
16.06.2024 20:36 Відповісти
+31
То ***** той ордер і ***** той мкс?
показати весь коментар
16.06.2024 20:40 Відповісти
+28
Так а нафуя тоді міжнародне право???
показати весь коментар
16.06.2024 20:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повний 3.14здець...
показати весь коментар
16.06.2024 20:36 Відповісти
Ну так повії ж...
показати весь коментар
16.06.2024 21:00 Відповісти
швейцарські повії. Там розцінки дорожчі
показати весь коментар
16.06.2024 23:18 Відповісти
ССаміт мила він такий...
показати весь коментар
16.06.2024 23:52 Відповісти
Эту сучку надо бы в гости, но вряд ли приедет.
показати весь коментар
16.06.2024 20:37 Відповісти
Так а нафуя тоді міжнародне право???
показати весь коментар
16.06.2024 20:39 Відповісти
Воно не на часі.
показати весь коментар
16.06.2024 20:40 Відповісти
...там про винятки є щось?
показати весь коментар
16.06.2024 20:40 Відповісти
Дійсно, нафуя? Пропозиція - запросити ***** і діяти, як у середні віки, коли когось кликали на перемовини, а потім там мочили
показати весь коментар
16.06.2024 20:43 Відповісти
А, якщо так, то про сортір я й забув
показати весь коментар
16.06.2024 20:50 Відповісти
Він, *****, в чУмадан сере
показати весь коментар
16.06.2024 21:01 Відповісти
Ніт, ну тепер я заплутафсь - що ж вона мала на увазі?
показати весь коментар
16.06.2024 21:08 Відповісти
Єслі нєльзя, но очень хочєтся, то можно!(с)
показати весь коментар
16.06.2024 20:39 Відповісти
Президентка Швейцарії Віола Амгерд не виключає присутності диктатора РФ Володимира Путіна на подальших потенційних конференціях та переговорах щодо миру в Україні, незважаючи на наявність ордера Міжнародного кримінального суду на його арешт. НАКУЯ ТАКИЙ МКС.КОТРИ НЕ МОЖЕ АРЕШТУВАТИ РАШИСТСЬКОГО ВБИВЦЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.РІД ЮДИ ПРАВИТЬ СВІТОМ.СКУРВИВСЯ СВІТ ,
показати весь коментар
16.06.2024 20:40 Відповісти
Ось чому ви тільки тепер зрозуміли яка користь від хитрих і ,, дуже розумних БОГОВИБРАНИХ... Що не кажіть а так обвести навколо пальця весь світ це треба щоб увесь світ пошився в дурні. Президентка Швейцарії того ж роду племені що й Зе і Пу тому вона так захищає Пу
показати весь коментар
17.06.2024 05:17 Відповісти
Не путайте БОГОВИБРАНИХ, з якими у світі мир і процвітання , до гоїв-христопродавців , що нині заправляють світом
показати весь коментар
17.06.2024 10:37 Відповісти
То ***** той ордер і ***** той мкс?
показати весь коментар
16.06.2024 20:40 Відповісти
Так і ***** ООН ?
показати весь коментар
16.06.2024 20:43 Відповісти
На ті держави у яких є ядерна зброя ніякі міжнародні закони не розповсюджується. Північна Корея це може підтвердити..
показати весь коментар
16.06.2024 22:12 Відповісти
зазирло ***** в очко номер 2 - от це і є головний висновок глобального, потужно неперeможного всесвітньoго саміту...
показати весь коментар
16.06.2024 20:40 Відповісти
Ого, вже і ці починають потурати міжнародне право.
показати весь коментар
16.06.2024 20:42 Відповісти
Все дуже просто - підпис карліка під капітуляцією, а потім засудити. Так вже було з кейтелем після WW-2. Але перед тим створити санкціями таку ситуацію у мордорі, щоб андрофагі одне одного жерли від голоду у режимі 24/7, а армія стріляла б у всіх підряд по темі добутку ПММ, продуктів, транспортних засобів та медикаментів і взагалі чого -небудь.
показати весь коментар
16.06.2024 20:43 Відповісти
Віола Амгерд робить хід конем головне його з бункера витягнути
показати весь коментар
16.06.2024 20:43 Відповісти
Хтілось би
показати весь коментар
16.06.2024 21:00 Відповісти
пригласите гитлера на конференцию, загляните ему в глаза
показати весь коментар
16.06.2024 20:43 Відповісти
З МКС хочуть зробити "хлопчика по визову"?! Саме МКС і повинен виносити рішення, а не Китай чи яша саліван з єрмаком
показати весь коментар
16.06.2024 20:44 Відповісти
кращє б дронів штук 50 наклепали там y бункері для ЗСУ за ці 2 дні всією зеленою кодлою...
показати весь коментар
16.06.2024 20:44 Відповісти
Будьте реалістами ,Швейцарія під час Першої і Другої світових воєн була нейтральною країною ,так чому їй тепер ставати на чийсь бік ?
показати весь коментар
16.06.2024 20:50 Відповісти
То Швейцарія має бути нейтральною до законів?
показати весь коментар
16.06.2024 20:59 Відповісти
🤣👍
показати весь коментар
16.06.2024 21:02 Відповісти
То вже внутрішня справа Швейцарії ,
показати весь коментар
16.06.2024 21:10 Відповісти
Під час другої вони не були нейтральними - їм дозволили так вважати ( вони звідусіль були оточенні країнами Осі або союзниками тієї Осі ) шоб провертати "темні справи".
показати весь коментар
16.06.2024 21:04 Відповісти
Ще раз повторюю -це внутрішня справа Швейцарії.
показати весь коментар
16.06.2024 21:12 Відповісти
Е ніт - Швейцарія нейтральна тому шо на це погодилися її сусіди і інші країни , так шо це не внутрішня справа Швейцарії - в світі всього декілька країн шо можуть самі захистити свій нейтралітет якшо вони захочуть стати нейтральними ( а Швейцарія до тих країн не належить ).
показати весь коментар
16.06.2024 21:26 Відповісти
Так відчіпіться вже від Швейцарії ,може вже досить розповідати ,що ми захищаємо всю Європа , що нам весь Світ щось винен, а Європа нас просила ,щоб ми її захищали ,вони до 1991 року обходились і без нашого захисту і навіть багато європейців не знали ,що ми існуємо ,бо для них ми всі були рашкою.
показати весь коментар
16.06.2024 21:38 Відповісти
Ну тоді йдіть **************************** - тіко не тре ображатися я вам ніц не винний шановний.
показати весь коментар
16.06.2024 21:45 Відповісти
Так скоро європейці ( і не тільки європейці ) пошлють ********************************* _тіко не тре ображатися ,вони нам ніц не вінні , бо ми як в тій приказці "Ми вас не чекали ,а ви приперлися в 1991 році .
показати весь коментар
16.06.2024 22:00 Відповісти
нейтральною???? роблячи бізнес та коронках в'язнів концтаборів!?
показати весь коментар
16.06.2024 23:20 Відповісти
"Віола Амгерд...."...Абсурд? Абсурд. Швейцарія,*****...Торговці коронками з концлагерів третього рейху щось там розповідають.....Абгрейд абсурда.
показати весь коментар
16.06.2024 20:50 Відповісти
Не розумію, ну хай хло прийде на цей саміт, повротить те, що він там бажає і здрисне. Всі отримають безперечний доказ того, що він не спроможний про щось домовитись і забудуть про нього назавжди.
показати весь коментар
16.06.2024 20:50 Відповісти
Захід покроково реалізує сценарій "заморозки" ...
показати весь коментар
16.06.2024 20:50 Відповісти
Шо тут скажеш - світ міняється і не в ліпшу сторону - нам би вскочити на підніжку поізда з написом НАТО
показати весь коментар
16.06.2024 20:51 Відповісти
внато поїзд без підножки
показати весь коментар
16.06.2024 21:00 Відповісти
і то взагалі не поїзд
показати весь коментар
16.06.2024 23:21 Відповісти
Заманіть ***** на форум і повісьте на сруськой березке.
показати весь коментар
16.06.2024 20:58 Відповісти
Правовий негілізм.
показати весь коментар
16.06.2024 21:01 Відповісти
ну якщо дуже треба - то можна
показати весь коментар
16.06.2024 23:22 Відповісти
Саміт в Швейцарії говорільня ні про що - результат комюніке - нікчемна бумажка ні до чого не зобов'язуюча.
Зеленський і його ОП прогуляли купу грошей із допомоги Заходу, або бюджету України ці гроші вкрадені в ЗСУ для підняття рейтингу "нелоха боневтік" такий світогляд у шоумена по професії, а Президента України за сумісництвом.
Зеленський найгірший Президен України.
показати весь коментар
16.06.2024 21:01 Відповісти
Хай летиь. Але зустрічати його літак мають хлопці зі "стінгерами".
показати весь коментар
16.06.2024 21:01 Відповісти
Нічого дивного! Швейцарія була прихистком для фашистської німетчини і там досі зберігаються гроші нацистів! До яких додались немалі кроваві рашистські гроші!
показати весь коментар
16.06.2024 21:02 Відповісти
🤡 хочь не випуськай нікуди..як пороблено ,всі починають у цирк гратися
показати весь коментар
16.06.2024 21:04 Відповісти
Можна подумати що те сцикло кудись із бункера вилізе.
показати весь коментар
16.06.2024 21:14 Відповісти
Під час другою світовоі швейцарія заробили купу грошей. Усі бачили серіал "17 митевостей вісни".

Вот і зараз, ці швійцарські шльорди сподіваються зароботи на тлі війни у Європі.
показати весь коментар
16.06.2024 21:29 Відповісти
Навіть,якщо швейцарці нарушать римський статут,ху@ло всерівно не поїде в Швейцарію,бо бункерна криса дуже сиклива,прийдеться Віолі Амгерд організовувати саміт в корейського пухліша,в Пхеньяні,щоб мати змогу "відсосати" в путіна.
показати весь коментар
16.06.2024 21:31 Відповісти
це ще раз підтверджує, що з розвитком цивілізації ******** все легше стає приходити до влади.
показати весь коментар
16.06.2024 21:33 Відповісти
как они были двуличными ********** со времён 2 мировой так ими и остались!при гитлере отмывали кровавые нацистские деньги а сейчас лижут сраку *****!
показати весь коментар
16.06.2024 21:39 Відповісти
Вибачаюсь, вона дура ?
показати весь коментар
16.06.2024 21:49 Відповісти
Ні, просто там всі куплені з тельбухами. (і у Ліхтенштайні також)
показати весь коментар
16.06.2024 21:53 Відповісти
Так він в міжнародному розшуку? Світ буде говорити із міжнародним злочинцем?
показати весь коментар
16.06.2024 21:59 Відповісти
Швейцарія - то цікава країна. У них закон працює як їм вигідно. Згадайте матч проти збірної України в 2020 році, головного лікаря кантона Люцерн, який відправив збірну України на карантин, а потім суд у швейцарській Лозанні визнав, що то було з вини збірної України.
Так і тут. Приїде ***** на саміт, йому президентка прогарантує, що його не будуть чіпати, а тут в зоні прийому офіційних делегацій раптом зʼявиться головний прокурор кантона з десятком жандармів..
показати весь коментар
16.06.2024 22:27 Відповісти
це тільки мені здається що вони там ідіоти?
показати весь коментар
16.06.2024 22:30 Відповісти
Если конференции будут в Китаї.
показати весь коментар
16.06.2024 22:37 Відповісти
Понять эту тётку конечно надо. Только за эти последние 20 лет в банки и хранилища с кацапии прибыло столько, сколько не накидывали туда за весь 20 и 21 век все остальные страны и физ лица! Это и есть вечная гарантия этой хитрой страны. Там бабло всего мира образно конечно. Допускаю что приедут к путину и будут что то там белькотать. И второго саммита до выборов в США скорее уже не будет. А смысла нет.
показати весь коментар
16.06.2024 22:47 Відповісти
Если только сразу с трапа в наручники и в Гаагу.
Да вот только он вряд ли рискнет.
показати весь коментар
16.06.2024 22:48 Відповісти
як жеш бабло ******* свербить в одному місці так язик і чешеться
показати весь коментар
16.06.2024 23:00 Відповісти
Будете триндіти і до вас приїдемо 5-6 млн. і куй на ваше швейцарське законодавство...
показати весь коментар
16.06.2024 23:19 Відповісти
не вони вже виписали. Можна заїхати тільки якщо прописка на окуп. території
показати весь коментар
16.06.2024 23:23 Відповісти
А чому на Ялтинську конференцію гітлера не пригласили???
показати весь коментар
16.06.2024 23:41 Відповісти
Пизичний дець...
показати весь коментар
17.06.2024 00:09 Відповісти
Все добре, москалики скулять, потроху @ уйла добємо , Слава Україні.
показати весь коментар
17.06.2024 00:33 Відповісти
Зовсім щблинділа, арестанта обісцятого в пристойне місце? Хіба що негайно схопити та у Гагу