Російські загарбники планують вивезти з окупованого заповідника "Асканія-Нова" ще одну партію тварин

Російські загарбники планують вивезти із заповідника "Асканія-Нова", який перебуває в окупації, ще одну партію тварин.
Про це пише "Крим.Реалії", інформує Цензор.НЕТ.
Відомо, що тварин планують вивезти до окупованого Криму. Загарбники називають це "обміном".
Як заявив директор парку "Тайган" Олег Зубков, який співпрацює з окупантами, спочатку планують перевезти тварин із окупованої Херсонщини в Крим, а після 28 днів карантину в "Асканію-Нову" передадуть кримських тварин.
"Серед зоопарків має бути обмін - це кров, це пара. Тварини можуть усе життя жити і не розмножуватися, тому що не підходять одне одному біологічно", - заявив колаборант.
Як відомо, окупанти не вперше вивозять тварин із біосферного заповідника "Асканія-Нова".
Топ коментарі
+6 Frol Fedoroff
показати весь коментар
01.07.2024 19:32 Відповісти Посилання +6 віктор федорович #394174
показати весь коментар
01.07.2024 19:45 Відповісти Посилання +3 Олександр ВАЛОВИЙ
показати весь коментар
01.07.2024 21:28 Відповісти Посилання