11955 відвідувачів онлайн
2 245 10

Російські загарбники планують вивезти з окупованого заповідника "Асканія-Нова" ще одну партію тварин

Російські загарбники планують вивезти з окупованого заповідника "Асканія-Нова" ще одну партію тварин

Російські загарбники планують вивезти із заповідника "Асканія-Нова", який перебуває в окупації, ще одну партію тварин.

Про це пише "Крим.Реалії", інформує Цензор.НЕТ.

Відомо, що тварин планують вивезти до окупованого Криму. Загарбники називають це "обміном".

Як заявив директор парку "Тайган" Олег Зубков, який співпрацює з окупантами, спочатку планують перевезти тварин із окупованої Херсонщини в Крим, а після 28 днів карантину в "Асканію-Нову" передадуть кримських тварин.

"Серед зоопарків має бути обмін - це кров, це пара. Тварини можуть усе життя жити і не розмножуватися, тому що не підходять одне одному біологічно", - заявив колаборант.

Як відомо, окупанти не вперше вивозять тварин із біосферного заповідника "Асканія-Нова". 

Топ коментарі
+6
раша - країна гопників. Дитячий потяг і то вкрали
показати весь коментар
01.07.2024 19:32 Відповісти
+6
Десь таке чув - коли русскіє вбили в українських степах останнього дикого коня, то русскіє учьониє відразу заявили, що в українських степах ніколи не було диких коней. Вірю.
показати весь коментар
01.07.2024 19:45 Відповісти
+3
Гадити сусіду під дверима та красти у сусіда майно, це генетична, ота сама скрєпа, від КГБшного агента гундяєва!! Підтвердити це може, уся ота історія, отієї московщини… У них замість ТОМОСА, отой термос-нака від сраліна!!
показати весь коментар
01.07.2024 21:28 Відповісти

Завантаження...